Muscletech Nitro-Tech mi yoksa Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu mu hangisini almalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve -buRak. tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. -buRak.

-buRak. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Araştırdığım kadarıyla en çok önerilen protein tozları bunlar. Hangisini almam gerektiği konusunda kararsız kaldım bir fikri olan var mı ? Birde bunların yanında alabileceğim amino asit önerisi olan var mı ?

2. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    En çok önerilen onlar çünkü en çok reklam yapılan bilinenler onlar. fark etmez protein tozu protein tozudur aldığın protein miktarı ve içindeki aminoasit profilidir önemli olan. Önemli olan 100 gramın kaçı protein kaçı ne özellikli karbo ne kadar yağ var amino asit profili nasıl bunlara bak. Param var yeniyim çok kafamı bulandırmadan kalitei ürün dersen weider multipower allstars inkospor ultimate iyidir. Param çok değil yerli kazansın tat da önemli değil ben proteine bakarım dersen hep genrise derim millet distribütöründen vergisine afedersin bizi kazıkladıkça kazıklıyor insan da haklı tabi 200 lirayı bayılınca bir şey bekliyor steroidler daha ucuz çok enteresan bir memleket bu Türkiye.
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mart 2015 ---
    Demem o ki ben yemek yiyebilirim diyorsan gerek bile yok. Küskünlüğüm sana değil supplement fiyatlarına:D Çok kırgınım da:D

-buRak. bunu beğendi.
  3. 123nova123

123nova123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum whey öneririm 3 ay kullandık sahsi görüşüm gayet etkili ve güzel araması mevcut vede muscletech de proteini aldım ama belki spor salonundan aldıgım için öyleydi yani cakma olabilir ama sunu söyleyenbilirim spor sonrası onı içiyordum vede aksam yatarken kalp çarpıntısı yapıyordu 1 hafta sonra musletech bıraktım sorun ortadan kalktı karalamak gibi olmasın ama basıma gelen olay buydu ne alacaksanız alın ama kesinlikle distribütör harici ah 10 tl ucuz diye gidip dısardan almayın benim önerim optimum

Sent from my iPhone using Tapatalk

-buRak. bunu beğendi.
  4. atalay007

atalay007 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ikisi içinden tercih yapacaksan optimum.
    Lakin öneri alabilirim dersen WEİDER tabiki..

-buRak. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş