MuscleTech Nitro-Tech Hardcore 4LB

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MrFit tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MrFit

MrFit Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Fenerbahçe
    İyi günler arkadaşlar ben bu ürünü aldım elime bu gün geçti -aralıklarla- toplam 1 yıl bu sporu yaptım 2 aydır ise beslenmeme dikkat ederek düzenli bir çalışma yapmaktayım.70 kiloyum 1.87 boyundayım.Bu ürünü aldım ve kullanım miktarı olarak tavsiye isteyeceğim.Beslenme programım:
    Sabah kalkar kalkmaz:
    2 bardak ılık portakal suyu
    Kahvaltı:
    4 yumurta beyazı
    2 yumurta sarısı
    (Yumurtalar zeytinyağlı)
    25gr tam tahıllı ekmek+kabaca 5 dilim sucuk+salça(Gramaj veremiyorum kusra bakmayın)

Kahvaltıdan 1-2 saat sonra:
    50gr tam tahıllı ekmek
    30 gr kahvaltılık lor
    Salça(gramaj yine yok)
    25gr kaşar peyniri
    2 adet küçük salatalık turşusu

Öğle Yemeği:
    200-250 gr tavuk göğsü
    80-90 gr pirinç pilavı

Öğle Yemeğinden 1-2 saat sonra:
    50 gr tam tahıllı ekmek
    20 gr nutella
    20 gr kaymak

Ara Öğünden yarım saat sonra:
    yaklaşık 40 gr kuruyemiş

Antrenman öncesi öğün:
    Makarna/Pilav 2 yemek tabağı
    Yoğurt 50 gr
    Bazen et/tavuk ya da kıyma

Antrenmandan 30dk- 1 saat sonra:
    200-300 gr et/tavuk
    1 tabak pilav/makarna
    Salata

Yatmadan Önce:
    30-40 gr kahvaltılık lor
    200 ml süt

Programda ufak tefek ihmaller olabiliyor arada sırada arkadaşlar. Şimdi bu ürünü en verimli nasıl kullanabilirim yardımcı olur musunuz?
    Teşekkürler...

2. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Yatmadan önce süt içilmemeli bence,yağlandırır.
    Öğle yemeğinden sonraki nutella gereksiz.
    Kahvaltıdaki sucukta gereksiz.

Gereksiz yağ ve şeker alımı yani.

Sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek su ile nitrotech alın, 30-45 dakika sonra kahvaltınızı edin.
    Eğer protein alımınızı yetersiz görürseniz antremandan hemen sonra 1 ölçek su ile nitrotech içilebilir.
    Gece yatarken birşey yememe taraftarıyım ben.

3. MrFit

MrFit Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Fenerbahçe
    gece yatarken kazein almamız gerekmiyor mu? ayrıca bulk yapmaktayım 1.87 boy 70 kilo çok az sizce yaza kadar bulk yapmadan kas kütlesi kazanarak güzel bir görünüm ile 85 kilo olabilir miyim mümkün müdür?

4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Kesin sonuç veren bir çalışma yok gece yatarken casein alımıyla ilgili, ben gece yatarken yenip içilmemesi taraftarıyım, insan vücudu mükemmel bir makine,8 saatlik uykuda 100gram lor yemediğin için kas kaybetmezsin. Vücut bunu düşünüp besinlerini ona göre kullanır.

Onun dışında 6 ayda 15 kilo alarak temiz bir vücut yapmak imkansız ne yazıkki. Kaldı ki kiloya takmayın görüntüyü gelişim referansı olarak alın. Tartı değil ayna olsun rakibiniz,yoksa yağlanmak kaçınılmaz olucaktır.

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
  6. MrFit

MrFit Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Fenerbahçe
    Peki amino yahut herhangi bir vitamin desteği almalı mıyım birkaç saat önce bir başlık okumuştum ve uykumuzda üç şeye ihtiyaç duyduğumuzu gördüm adlarını unuttum fakat dediğim gibi mümkün olmasa da yaza kadar sağlam bir vücut için başka ne gibi ek takviyeler almalıyım ve kaçıncı ayımdan itibaren? Bir sorum daha olacak beslenme programımda ne gibi değişiklikler önerirsiniz tam olarak yazar mısınız?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:30 ----------

ne yazık ki bu ürünü daha yeni görmekteyim fakat bu ürünü tükettikten sonra bunu deneyeceğim :)

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    mrfit seni kimse yakın tanımadan net bir şey söyleyemez forumda herkese sorular sormak yerine kendini,bedenini iyice tanıyıp forumda araştırma yapıp elde ettiğin sonuçları bizimle paylaşman gerek.ona göre insanlar görüşlerini belirtip sana net olarak yardım edebilirler.saygılar

8. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bir multivitamin desteği her zaman iyi bir seçimdir.
    Beslenme programı ise kişiden kişiye göre değişir bu yüzden biraz araştırıp kendinize uygun bir beslenme planı çıkarıp vücudunuzun tepkisine göre ayarlama yapma yönüne gitmeniz en iyisi olucaktır,çünkü benim en çok verim aldığım beslenme programından siz aynı verimi alamayabilirsiniz; çok çok ince düşünürsek kan gruplarına göre beslenme bile var.

Onun dışında creatine monohydrat kullanmanızı tavsiye ederim 2.5gram antreman öncesi 2.5gram antreman sonrası olarak günlük 5 gram.
    Whey+Multivitamin+Creatine gayet yeterli olucaktır beslenme iyi olduğu sürece; kalan supplementler işin ekstrası.. Maddi duruma göre amino kullanılabilir,motivasyon için Nitrix ürünler kullanılabilir ama şart değil.
    Ben definisyon döneminde whey protein bile kullanmamıştım supplementler çok fark yaratmaz.

Beslenmeyle ilgili genel olarak, un-tuz(sıfırlamak iyi değil ama az tüketilmeli)-şeker(basit şeker sadece bir miktar idman sonrası alınmalı ister üzüm suyu için,ister sofra şekerini suya atıp için) kesilmeli,iyi yağlardan kaçmamalı -günlük bir miktar kuruyemiş iş görür-

MrFit bunu beğendi.
  9. MrFit

MrFit Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Fenerbahçe
    Teşekkür ettim bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilerini esirgemesinler :)

Sayfayı Paylaş