Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,6%
  2. Orta karar

33,2%
  3. Başarısız

6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 186 üye.
  1. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    tabiikide aminofx nitro.çünkü diğerlerinde arjinin aminoasit grubu yok.bu doğrudan kasları büyütücü etkisi var.growth yani :)) taurin ,bca,glutamin hepsinde var.farkı arjinin yani.tavsiyemm nitroaminofxx

2. Wesc

Wesc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uzun araştırmam sonucu, içindeki değerlerin şahane olmasından mütevellit bu ürünü seçip aldım. Daha önce nitro-tech'den dolayı muscletech firmasına duyduğum sempatide karar vermemi kolaylaştırdı. ürünüm bitince sonuçlarını yazacağım.

dipnot: bir sorum olacak; ürün preworkout ürün olduğu için spor öncesi alınması gerektiği söyleniyor. fakat içindeki zengin bcaa dan dolayı kas tahribini önlemesi açısından spor sonrası almak gerekmez mi? şimdiden teşekkürler.

3. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    antreman öncesi kullanılıyor sadece..

WesterlyUltras bunu beğendi.
  4. By_Rdv

By_Rdv Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 5 aydır düzenli bir şekilde spor yapıyorum 2. ayımda protein tozuna başladım musletech performance serisi olanı kullanıyorum 5. ayın içerisindeyim ve hocam bana bunu da kullanmak istersen faydasını görürsün dedi bende aldım üründen tadı kötü ama olsun :) antremandan hemen önce içiyorum ve antrenmana başlıyorum antrenman bitiminde ise protein tozumu içiyorum sizce gelişme artar mı?

5. antalyalı

antalyalı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    antalya
    ürün süper

6. woodoo

woodoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    İçeriğinden dolayı ürünü antreman sonrası kullanmamı tavsiye edenler oldu. Ben de ilk kutuyu o şekilde kullandım açıkçası etkisini gördüm. Başka antreman sonrası kullanan oldu mu ?

7. EmreAkkaya

EmreAkkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Help me

Uzun suredir kardiyo agirlikli spor yapiyorum 4 aydir da bolgesel agirliga vucut gelistirmeye basladim ve daha yeni supplement aldim bunlardan biride amino fx size sorum amino fx in icinde 8000 mg bcaa bulunuyo ve ben bunun yaninda mhp bcaa 3300 kullaniyorum antreman oncesi 2 tablet antreman sonrasi 2 tablet bu kullanimin bana zarari olurmu nasil kullanmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

8. hqan74

hqan74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar ben 62kilo 175cm boy. Benm şuanda sporda 3.ayım ve kendime supplement olarak multipower weight gainer , optimum whey, musletech fx amino ve musletech hardcore protein var elimde.musletech hardcore tadi kötü geldi kullanmayi düşünmüyorum.amacm kütle kazanmak. Gainer protein ve aminoyu nasıl kombine etmem gerekir..herkes farkli sölüyor kafam karıştı. Teşkurlersimdiden.

9. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Pump ürünü değil ama hayatımda pump etkisini hissetiren tek ürün...

antremanı bitirmek istemiyorum... halı saha maçından önce alıyorum durmadan basıyorum... ben çok memnunum bu üründen... Anabolik etkiye bişey diyemem...

Tadıda süper...

10. nikmacro

nikmacro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    içinde kreatin varmı yok ise ben bu urunu anteramandan önce kullanıyorum ayrıyetten kreatin kullanabılırmıyım.

11. doritoch

doritoch Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba dediğiniz kesinlikle doğru fazla C vitamini alımında böbrek taşı oluşum riski var. Özellikle böbrek taşı hastalığının ülkemizde endemik olduğunu dikkate alırsak bu topikdeki en önemli husus bu oluyor. Aman dikkat arkadaşlar.

12. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    üründe kreatin yok... zaten benimde kullanma sebebim bu. ben kreatin kullanmayı sevmiyorum. içindeki yüksek arjinin sayesinde süper bir kuvvet artışı hissediyorum.

13. nikmacro

nikmacro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben 1 kutu bıttı urunun son zamanlarında faydasını gordum acaba 1 kutu daha kullansanmı yoksa kretaın mı baslasam kararsız kaldım

14. Taskiran

Taskiran Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness trainer
    Yer:
    antalya
    Bu ürün birazcık definasyon dönemi için tasarlanmış bir ürünüdür c vitamininin yüksek olma sebebi ise tamamen yağ yakımını önemsediklerini gösteriyor yine de uzun sure kullanmak mantıklı degıl

15. sorusuolan

sorusuolan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    number one

16. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    faydasını görmedim kutuyu bitirmek üzereyimmm..

17. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Ürünün üretimi durmuş ve bundan sonra Amino FX yerine Amino Build üretilecekmiş sadece diye duyumlar aldım.. Teyit edebilecek veya daha ayrıntılı bir şekilde bilgilendirebilecek kimse varsa çok sevinirim..

* Ayrıca bu ürüne muadil olarak Arginine ve BCAA 'yi yüksek ölçüde ve birlikte alabileceğimiz başka tek bir ürün var mı?

18. theoriginal34

theoriginal34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3

Bahsettiğin konunun aslını öğrenmek istersen Muscletech ürünlerini ithal eden Farmatek'e mail yoluyla ulaşıp konu hakkında bilgi edinebilirsin.Daha kesin bilgi almış olursun

19. ahmetgun

ahmetgun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ürün gerçekten güzel fakat kısa sürede bitiyor. site ismi vermiyim ama gitigelemedi.com :) da son kullanma tarihi yaklaşmış vardı ben ordan 60 tl ye kargo dahil almıştım bilginize..

20. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Evet ürün çabuk bitiyor bende şimdi SKT si 20 Aralık olanını buldum aldım hemen bitiririm o vakte kadar diye :)

Farmatek'e mail attım stoklara gelecek mi yada ne olacak diye.. Cevap gelmedi.. Birkaç yerden de aldığım bilgiye göre bu ürünün yerine Amino Build olacakmış artık.. Dikkat ettim resmi sitesinde Amino FX yok artık.. Şayet gerçekten böyle olacaksa yüksek BCAA ve Arginine oranı olan başka muadil ürünler var mı bildiğiniz? 8000 mg BCAA ve 3000 Arginine civarı olan ürün görmedim hiç.. :) Ayrı almaya kalırsa çok var ama birleşim yok galiba..

Sayfayı Paylaş