Muscletech Nano X9

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yaman_43 tarafından 18 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yaman_43

yaman_43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9 saniyede kana karışan inanılmaz bir nitric oxide..!!
    bunun siparisini verdim ve genel olarak bilgi almak istiyorum..eger bilgisi veya tavsiyesi olan varsa sevinirim...

2. bleda

bleda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDIS
    Yer:
    ISTANBUL
    Sayın yaman_43 ,

Kullanir kullanmaz, etkilerini , paylasmani rica edeceğim,ben de bu ürünü çok merak ediyorum.
    Pump-Tech kullanıyorum ara ara, ondan bile çok memnunum, bu naNO onun yeni versiyonu,
    mutlaka yorumlarını yazmanı rica edeceğim..tesekkürler

İyi çalışmalar

3. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    dostum 9 saniyede kana karismaz bu nitric oxid. Kim dediyse iyi sallamis. Neden diye soracak olursan söyle anlatayim. kana en hizli karisan alkoldur. Eger supplement icinde alkol yoksa kana karismasi uzun sürer. Diger kana karisacak ilaclar da alkol kadar hizli degildir daha uzun süreli olur. Yani icinde ne tür ilac var onu yazarsan sevinirim. Bu arada kana hizli karisan bazi ilaclar yasaklanmistir :D Ama amerikada yapiyorlar 8)

halil98 bunu beğendi.
  4. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dexter abi banada mantikli geldi 9 saniye biraz ucuk gibi gorunuyor
    musletechin kendi sitesinde baya bi abartmislar urunu ama abartan firmada musletech yani ben guveniyorum sahsen ama 9 saniye bana da abarti gibi geldi

arkadasim kullanda bi izlenimlerini yazarsan seviniriz
    iyi calismalar

5. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech saglam marka bende kullaniyorum. Ona kesinlikle lafim olamaz. Ama iste supplement firmalarinda böyle reklamlar oluyor. Isin ticaret kurali bu hehe. Yani reklamlara kanmayin.
    Yoksa isim vermiyimde bir supplement firmasi söyle reklam vermis ben dergide gördüm. Bir önceki bir sonraki diye iki resim koymus. Adam 10kg hacim almis. Acayip vücut yapmis. Kullandigi da protein/Creatin/Gaba . yahu ben bu supplementlerin iki katini adama veriyorum da adam 4kg mi zor aliyor haha. Birde resimlere bakiyorsun hemen supplement alasin canin cekiyor. O vucudu yapmak icin steroid alacaksin. Iste kötü örnekler bunlar. ürünü satmak icin her yol denenir.

6. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o supplement ın 9 saniyede kana karışması için enjektörle damarına veriyorlar heralde.böyle saçmalıklara kanmayın arkadaşlar.ilacı yutacaksın bpğazından aşağı gidecek midene düşecek eriyecek mide onu emecek ohooo. 9 dakika olsa neyse. 10 dakika da etki eden ereksiyon hapı denemiştim inanamamıştım hakkaten etki etmişti. 9 saniye tamamen insanları çekmeye yönelik bir yalan..

7. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    anlamiyorum ben bunu iste. Nitric Oxide kana 9 saniyede karışsa nolacak 90 saniye karışsa nolacak. Protein / Amino asitler dışında supplementlerin kana karışma süreleri pek önemli değil. Sonuçta Nitric Oxide 30 dakikada kana karışsa bunun ne gibi dezavantajı olur ki?

9 Saniye olayı sadece pazarlama stratejisi olmalı...

8. bleda

bleda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDIS
    Yer:
    ISTANBUL
    Sevgili arkadaşlar,
    Yazılanları ilgiyle okuyorum bu tartışmaya bir katkım olsun istedim ;
    Bu ürün,etkili bir nitric-oxide , daha etkili kılan ise , patenti bir araştırma firması ve laboratuara ait olan Nano partikülasyon teknolojsi..Yani,tablet içinde bulunan nitric-oxide bileşenleri,nano boyuta kadar indirgenerek toz hale getirilip sıkıştırılıyor...sindirime girdiği andan itibaren nano boyutta partiküllerin kana karışımı korkunç bir hızla oluyor..Bunun yasak olmakla bir ilgisi yok , nano ilaç teknolojisi dünyada yayılmaya zaten başladı, bu ürün de supplement dünyasında türünün ilk örneği.."Kana en hızlı alkol karışır" anlatımda doğru , teoride yanlış, vücuda giren moleküler boyut ne kadar ufalırsa kana karışma hızı da o kadar artar..teorik olarak ilerde, PICO boyutlarda (Nano'nun binde biri) üretilecek bantlar ile ne enjeksiyon,ne de tablet veya toz
    form olmaksızın bu tip supplementler sadece yara bandı mantığında kullanılacaklar...(Bkz.POPULAR SCIENCE geçmiş sayılar) Yani uzun lafın kısası, 9 sn.de kana karışma, bugünkü ilaç teknolojisi için çok kolay bir hedef.

Not : Patentli teknolojinin adı : 'Nano Diffuse Technology' , patent sahibi firmanın adı : 'Nano Technologies.'
    ABD oijinli bir firma,araştırma-geliştirme-teknoloji fiması...

İyi çalışmalar..

1 kişi bunu beğeniyor.
  9. weider_2200

weider_2200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    ürün türkiyede yok dışardan gelio.dikkat et gümrükte kalmasın.paranı yakma

10. trasher

trasher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben spor salonunda spora yeni başladım daha önce günde yaklaşık 4-5 km koşarak fazla kilolarımı atıyordum. Son 4 ayda yaklaşık 10 kilo aldım. Şimdi bu fazlalıkları atmak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için spor salonunda spora başladım. Hoca 30 40 dk kardio arkasından 3x15 olmak üzere bir program yazdı ve bunun yanında hızlı çözüm almak için creatin ve hydroxcut kullanmamı söyledi.

Açıkçası aileden gelen tansiyondan korkum var ara ara tansiyonum yükseliyor ve yan etkilerinden dolayı geri adım attım. L-creatine de bir problem yok ama hocam muscletech nano x9 önerdi. Bunun belirli bir yan etkisi var mı dır ve bu bir yağ yakıcımıdır benim işime yarar mı yoksa l-creatinle beraber kullanınca bi yandan yakıp bi yandan kas yapmama mı yardımcı oluyor.

Not:Spor amacım baklava dilimi yapmak değil yağ eritmek ve bi parça kaslı vicuda sahip olmak sağlıklı vicuda sahip olmak yani bu amaca ulaşmak için 2 aylık bi sürem var sonrasında da ilaç kullanmayı düşünmüyorum. Ne yapmalıyım benim gibi durumda olan çok fazla kişi var bilgilendririseniz sevinirim. Özellikle başlık açmak istemedim.

11. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Yag yakimim icin simdiye kadar L-Carnitine ve CLA kullandim. L-Carnitine'i cok uzun süredir kullaniyorum ve artik birakmak istiyorum. CLA kullanimim ise cok büyük bir basari getirmedi, cünkü yan etkileri oldu.

Dolayisiyla bundan sonra artik direkt yag yakici özelligi olan seyler degil calisma sirasinda performans artirici, enerji verici, yorgunlugu azaltan/geciktiren ve kaslari koruyan bir ürüne gecip o sekilde yag yakmayi düsünüyorum.

Bunun icin forumda biraz arastirma yaptim ancak iyice kafam karisti. Kafein icermeyen bir pre-workout ürün olabilir ya da bir amino asit almayi düsünüyorum. Ne alacagim bilmiyorum. Bir sürü ürünün iceriklerine baktim.

BSN NO-explode ve Gaspari Super Pump kafein iceriyor. Bunlari eledim.

Asagidaki 3'ü arasinda bir secim yapabilirim. Ya da sizin önereceginiz baska bir ürün alabilirim. Lütfen yorum yaparmisiniz?

Hardline NOX2
    http://******/har...sp?id=6&pid=58

MuscleTech Nano X9
    http://www.muscletech.com/products/nanox9/

MuscleTech Amino FX
    http://www.muscletech.com/products/n...fx/index.shtml

Aslinda Hardline'in ürünü hosuma gitti. Ancak Amino FX 'deki gibi B vitaminleri icermiyor. B vitaminleri koymalarinin nedeni saniyorum (emin degilim) emilimi artirmak icinmis).

Bunun disinda degisik ürünleri kendi kafama göre karistirip kullanmak istemiyorum. Sonucta bu ürünler bir sürü analizler vs sonrasinda üretilmis seyler. Kendime göre bir karisim yapmak istemiyorum.

Tavsiyeleriniz icin simdiden cok cok tesekkür ederim.

12. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bu üründen bulabilen var mı türkiyede? Veya satışını yapan bildiğiniz yer ?

Sayfayı Paylaş