Muscletech Nano Vapor

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve emre9 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

59,8%
  2. Orta karar

28,0%
  3. Başarısız

12,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 81 üye.
  1. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Bakalım yapıcam birseyler Nanox9 Hardcore eklerim belkide ;)

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Vapor kullanır iken N.O. takviyesi şart bende naNOX9 alıyorum antrenmandan önce 3 antrenmandan sonra 2 şeklinde gayet güzel bir ürünthums:.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Belki BSN Nitrix ve Noxplode farklı kullanım zamanlarına sahip olduklarından stack yapılabiliyorlar ama Nano Vapor ve NanoX9 içerikleri çok benzeyen ve ikisi de pre-workout ürünler..beraber kullanma kanısına nasıl vardınız..

Ayrıca ikiside üst sınıf etki yaratan ürünler..

Buarada hernekadar bilenler vardır ama bu tür ürünleri kullanan arkadaşları bilgilendirme adına şunları hatırlatmakta fayda var..
    Basılan ağırlıklar farkedilir derecede arttığından dolayı bu ürünler bırakıldığındaki düşüş kötü bir psikolojik etki yapıyor..Ürüne devam edilemeyecekse buna hazır olmak lazım..
    Tadlarınızı kaçırmak gibi bir niyetim yok ama farkında olunması gereken bir gerçek..;)

Son düzenleme: 29 Ağustos 2008
    JaM ve zigbog bunu beğendi.
  4. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Kendimi kötü birsey yapıyormuşum gibi hissettim ;) Daha önceden nitrix ve Noxplode stackini yaptım ardından Vaporla Nitrixi stack yaptım şimdi ise Vaporda eski aldıgım etkiyi alamıyorum acıkcasi Nanox9'u daha hiç kullanmadaım fakat o 9 sec in tamamen reklam amaçlı oldugnu dusunuyorum bunu kullanınca gorucem amacım Vaporun scooplarını azaltarak nanox9 kullanmak boylece etkiyi arttırabilicegmi dusunuyorum.. Dedigne katılıyorum kesinlikle belli bir süre bu No icerikli ürünleri kullanılmıcaksa hic başlanılmamalı belli bir sure kullanıldıgında sonucta ilerleme kaydediliyor ve biraktıgmızda inanilmaz bir dusus olmuyor..

5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    naNO VApor'u naNOX9 ile kombine etme fikri; bir kaç yerde de vapor'a creatine ve no takviyesi şart diye okuyunca hemen naNOX9 aldım belkide gerçektende no ya çok yüklendiğim için bu titireme oluyor. Bu günkü antrenmanda naNOX9 almıyacağım etkilerini burda paylaşırım yinethums:. diez, Teşşekkürler.
    Bırakma, kullanma konusunda; genelde çok sorulan bir soru daha sonra bırakacakmısın diye, ama bu sporu bırakmayı düşünmüyorum. Bence spor insanların iyi bir görünüşe ulaştıklarında bırakacakları bir iş değildir. Heleki Vücut Geliştirme, spordan da öte insanın hayatını kaplayan bir uğraş hatta bir yaşam tarzı bile diyebilirim.
    N.O. kullanımım şöyle olacak, Hacim almak için kullnacağım, sonra diyet ve cardio yaparkende hacim döneminde aldığım kadar fazla almasamda devam edeceğim. Buralarda iyi bir hoca antrenör bulamadığım için çok fazla yanlış yaptığım oluyor. Bu forumdan falanda okuyup yazmasam hala boşu boşuna kürek çekiyordum:D.

Saygılar.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bırakmadan kastım NO.lar içindi..yani sporu değil..zaten umarım sporu bırakmazsın ;)

Ayrıca Lorath amacım tabiki kötü birşey yapıyor hissi vermek değildi :)

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Hımm sabah sabah uyku sersemi öyle anlamışım:D kusura bakma:eek:
    no kullanımında doz aşımı olmadığı sürece bir problem olmaz diye düşünüyorum bunun için sürekli kullanacağım.thums:

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    vapor gibi komplike ürünlerin arkasının kesilmemesi gerekli diye geçenlerde bir yazı okudum.hatta bunu yurtdışından uzman bir hocamda destekledi.ayrıca urunleri sadece antrenman oldugu gunlerde almam gerektıgını soyledi (sadece no urunlerini).

9. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Size bunu soylemistim Zigbog'da bana vicut dinlendigi zaman gelisiyor mantıgnı ortaya atarak alınması gerektigni soylemisti bende hic bozmamıstım yazdıgın Zigbog icin iyi olmus:)

10. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bence bırakılması gereksız cokta aman aman izler bırakmıyor
    tabıkı omur boyu kullanmaktan yada bu sporu yaptıgımız surece kullanmaktan bahsetmıyorum
    bence bunlar yukleme donemlerı olmalı şayet iradeli isek bence 6 hafta temiz bir ara vermeliyiz sonuçta destek bir ürün
    ayrıca bence eniyi n.o. sabah aç karnına alınandır

11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Yanlış hatırlamıyorsam sen off günlerde değil, Antrenmandan sonra alınmasının gereksiz olduğunu söylemiştin:D. Off günlerde vapor zaten içmiyorum. Bunun yerine Protein tozu, L-Glutamine ve Pump alıyorum. Hala antrenmandan sonra vapor alınması taraftarıyımthums:.

12. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    sabahları no alınmasının nedenini açıklarsan daha anlaşılır olur. ;)
    Ama n.o. alırken yükleme bence çok doğru olmazhyper_thums:.

Saygılar.

13. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Off günlerdede demistim ama zaten yapmıyormusun :) Antramandan sonra içme mantıgnı halla benimsemiş değilim :)

14. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Dostum sana şöyle basit bir şekilde anlatmaya çalışayım; sen çok ağır bir antrenman yapıyorsun ve antrenmandan sonra vücut resmen büyük bir yorgunluk ve yıkımda sen bunu protein tozu, L-glutamine ve enerji depoları için creatine vs.. gideriyorsun Vaporun da masallah içinde yok yok tabiki antrenman öncesine özel içerikte var ama içinde antrenman sonrasınada uygun içerik var yanı senin anlıyacağın burda kurunun yanında yaşta yanıyor gibi bir şey:D. Zaten antrenmandan sonra vücudu dengeli ve zengin bir biçimde beslemek gerekir. Açıklamaya çalıştım ama unumarın saçmalamamışdır:D:p. Bende ordan burda okuduğum ve içeriğinden bir şeyler çıkardığım için yazıyorum yoksa bende çok uzman sayılmam:eek:. Birde ürünün testinden gelen sonuçları bir yerden ingilizce yarım yamalak okumuştum orda da antrenmandan sonrada içilmesi tavsiye ediliyor. Sen iç yinede fazla mal göz çıkarmazhyper_.

15. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    :arrow:sabahları no alınmasının sebebini arama yaparsan sitede çokca bulabılırsın

önce istersen kullandıgımız maddeyi tanıyalım

Arginine, glucan, insülin ve büyüme hormonu gibi bir çok hormonun seviyelerini yükseltir. Ayrıca, vücutda, erimiş gaz formunda bulunan Nitric Oxide, Arginine’den yapılır. Arginine, protein sentezini artırır, yağsız kas büyümesini ve onarımı sağlar, nitrojen oranını yükseltir, vücut yağını metabolize eder. Arginin’den üretilen Nitric Oxide, damarları genişletir ve kan basıncını düşürerek kalbin yükünü hafifletir ve kalp hastalıkları riskini azaltır. Yine damarların genişlemesi neticesinde hücrelere daha fazla oksijen takviyesi sağlanır ve vücutda bulunan besinlerin hücrelere emilimi artar. Ayrıca, seksüel performansı ve sperm sayısını artırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

nox3 de sabah ac karnına 3 bir de ogle yemeginden yarım saat once 3 tane yazar

buda vapor için
    Araştırmalar neticesinde görüldü ki, bu maddenin faydası aç karnına alınarak sağlanılmaktadır. Kutuyu açıp kullandıktan sonra mutlaka hemen kapağıyla geri kapoatılmalıdır ve oda sıcaklığında muhafaza edilip kesinlikle günlük ışıktan uzak tutulmalıdır.

sanırım yukardakı yazı senın soruna cewap olacaktır

zigbog bunu beğendi.
  16. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Peki protein tozu içmeden önce aç karnına 3 tane içsek daha iyi neticeler alde etmiş olurmuyuz? kasların onarılması ve gelişmesi bakımından.
    Birde yükleme olarak nasıl bir kullanım kasıt ediyorsun??

Saygılar.

17. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    nanox dan bahsedıyorsan zaten onerılen dozu gecme dıye kutunun uzerıne dıkkat cekıcek sekılde yazmıslar
    sabah aç karnına onerılen dozu yada ne sekılde kullanıyorsan al bol su ile.
    (galiba bu tarz -n.o.- ürünlerin en büyük yardımcısı olan suyu unuttuk gıbı gelıyor ki su ve c vitamini en büyük desdekcisidir)

min 30 max 45 dk sonra protein tozunu içebilirsin 45 en iyisi

yükleme olaraktan kastım kombine idi yani aslında
    nox,hmb,kreatinthums:(sabah aç karnına)ve protein tozu (6 haftalık)sonra ara aslında yükleme dönemi 6 haftalık olmalı ama bu yukleme donemınde suplementlere besin takviyesi yapmıyacağız
    aldıgımız kalıteli besinlere suplement takviyesi yapacağız

lütfen buna dikkat edin

zigbog bunu beğendi.
  18. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    yükleme olarak ben creatin yüklemesi gibi anladım da ondan soruyorum. Yoksa bu şekilde benim düşündüğüm gibi bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.thums:
    Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Saygılar.

19. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    senin düşündüğün sorun nedir ?

nox türevleri kullananlar günde min.3 lt su içmeli max 4 lt ve günlük c vitamini ihtiyacınızı tam karsılamalısınızki %100 verim alabilesiniz
    c vitamini vücuttaki oksijen seviyesini yükseltir

20. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    N.O. içerikli ürünlerde kullanım örn; antrenmandan önce 3 sonra 3 ise benim anladığım sabah 3 antrenmanda önce 3 antrenmandan sonra 3 yatmadan 3 gibi. Yükleme derken bu şekilde bir kullanım anladım ama değilmiş. Bu şekilde kullanım öenrilen dozun üstüne çıkacağı için sorun çıkarabilir bunu söylemeye çalıştım.

Evet bu söylediğinden çok fazla söz edilmiyor su ve c vitamini tüketimi. Bunu belirttiğin iyi olmuş.thums:

Sayfayı Paylaş