Muscletech nano vapor hardcore pre-workout

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OrhanGencebay tarafından 12 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar birkaç gün önce muscletech in nano vapor adlı ürününü aldım,ürün 2 lbs ve fruit punch aromalı,çalısmadan 30 dakika önce içiyorum 2 ölçek,1 ölçek 18 gram ihtiva ediyor,içinde creatin,nitrik oksit,bcaalar,aminoasitler,carnitin vs. değişik birsürü şey var,ama ben pek bir etkisini göremedim,ürün nitrikoksit ürünü,muscletech in sonuçta diye aldım,Bu ürünü kullananlarınız var mı acaba arkadaşlar?Üründen fayda görenleriniz oldu mu,bu ürünle ilgili bildiklerinizi yazar mısınız?Üstelik yanında creatine monohidrat,muscletech nitrotech whey,gh-max kullanıyorum,güzel bir kombine bence

2. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    keşke cevap verseniz ya

3. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    hap olanını kullandım... şu anda BSN no-xplode kullanıyorum ... eskiden çok kahve içerdim(günde 5-6 bardak) ve sanırım o yüzden bende pek etki etmedi. Muscletech nano vapor 2-3 defa inanılmaz derece enerji verdi o kadar. BSN no-xplodeda da aynı etki oldu 0 . 2 hafta önce kahveyi tamamen kestim ve şu anda BSN no-xplode içtiğim zaman inanılmaz bir enerji patlaması yaşıyorum. Muscletech nano vapor aldığım zaman kahveyi kesseydim yine enerji patlaması yaşıyacaktım ama aklıma gelmemişti hiç :) .. bende ki etkisi budur.

4. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    anladım yani bunu içince vücut ısısı artıyor,güç artıyor,vücudu şişiriyor,ateş çıkarıp terletiyor denilmiş,ama alakası yok bunu içince whey içmiş gibi sakin sessiz oluyorum,elimdeki sahte değildir umarım

5. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bu toleransla ilgili vücud alışmıştır misal ben superpump içmişim su içmişim aynı etkiyi göstermişti noxplode ilk gün tek ölçekte verdiği ölçeği gün geldi 5 e çıkardım tık yok hafif ısınıodum aynı etkiyi nescafe arabicte 2 yemk kaşıgı koyuncada oluo :) artık gazoz gibi görüorum

6. barisboyraz

barisboyraz Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    sendeki kombine bendekiyle aynı gibi gh mx var vapor var proteinde deişio sürekli marka bakmıorum onda ,,bide creatin cell mass..vapor u kullanma taktiği şöyle bende aç karına olucak 1.5 ölçek akşam antremanında patlama yapar damar filan bayaa pompa etkisi var...

7. Bodybuildingke

Bodybuildingke Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşındayım ve bu ürünü kullanıyorum . Kullanmam sakıncalımı ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş