Muscletech Mass-Tech

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

91,7%
  2. orta karar

6,8%
  3. başarisiz

1,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 124 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Superior Massbuilder!
    Supports Dramatic Mass Growth!
    Helps Increase Strength!
    Ultimate Weight Gain Formula!

Let's face it, muscle size is king! Nothing tells people that you're a bodybuilder more than a hulking frame complete with wide shoulders, big arms, a powerful chest and back, and a set of tree-trunk legs. Bodybuilders and hard-trainers alike are always looking for a supplement to help them gain weight fast. Now, whether you're stuck in a frustrating growth plateau or just have a hard time packing on mass, you now have help breaking through your roadblock. It's called Mass-Tech™. Mass-Tech is a superior massbuilder that, when added to intense training and a high-calorie diet, supports dramatic muscle growth and has changed the way bodybuilders and other athletes pack on mass! Reap the rewards of all your hard work in the gym by using Mass-Tech to help make the kind of mass gains that you've never experienced before!
    Mass-Tech is a delicious, high-protein weight gainer that contains a precise blend of musclebuilding protein, energy-providing carbohydrates, and healthy fats that will help you put on MASS! The ideal macronutrient profile in Mass-Tech is perfect for bodybuilders and other athletes who are looking to build muscle and increase strength without adding extra fat to their physique. Mass-Tech supplies 2000 calories per day, when taken twice daily mixed with 2 cups of skim milk per serving, and is packed with 45 grams of high-quality protein to help repair and aid in the growth of muscle size and strength. In fact, in one research study, the protein component found in approximately 1 serving of Mass-Tech was found to increase protein synthesis by an average of 68 percent! Mass-Tech also contains 150 grams of energy-producing carbohydrates, is low in sugar, and provides 5 grams of fiber per serving! We've also included additional support ingredients, including the proprietary blend MASS-PRO™ in Mass-Tech to help jump-start your gains in mass. No other weight-gain formula in existence contains this exact combination of ingredients!

Mass-Tech makes it easier to add extra calories to your daily nutritional plan, which is the key if you want to add quality size. It's based on scientific research and is sure to be unlike any other weight gainer you've ever tried! Another great thing about Mass-Tech is the great taste. We know that taste is important too. That's why we formulated Mass-Tech to be absolutely delicious! It's so delicious that you'll think you're drinking a creamy milkshake.

The sole purpose of Mass-Tech™ is to help you gain incredible amounts of MASS! This is the ultimate weight gain formula! Add it to your diet and training program, and you'll definitely be on the road to MASS-tering the size game.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
  2. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ürün:Basarili
    Fiyat: Pahali

Sütle karisimda 1000 kaloriyi geciyor.

1 serving= 5 scoop.

3. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ankarada bir arkadasim bulmus bu urunu kullaniyor.Sonuclarini ogrenirsem yazarim
    Bu arada Turkiyeye kacak mi geliyor bu urun

4. orcun

orcun Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Ankara da nerdeyse heryerde bulmak mümkün. Ben kullanıyorum. Suyla icimi cok kolay ama sütle kullanılmasını tavsiye ederim. Sahtelerinede rastladım. Kutu aynı ama ıcınce anlıyorsunuz farkı. Orjınalınde 2 kasıkta bıle karısınca bı yogunluk oluyor. Benım rasladıgım sahte goruntude aynı ama koyu kıvamda olmuyor.

5. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu urunu Amerikadan getirticem.

Bu urunun kullanan arkadaslar hangi aromalisini kullanidiniz tadi nasildi ?
    Birde ne zaman kullanmak gerekiyor ?
    Ben gainerlari hep kahvaltidan 1 saat sonra ve antremandan 45 dk once kullaniyorum.

Taladro bunu beğendi.
  6. orcun

orcun Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Ben cikolatalı kullanıyorum ıcınede bazen yumurta beyazı dondurma falan atıyorum. Kullanım arkasında yazıyor ben yemeklerden sonra ıcıyorum

7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bu ürünü yeni netritiondan aldım yoğun olarak yarın kullanmaya başlıyorum. antrenman öncesi kullanmayı planlıyorum. bakalım ne olacak. bununla birlikte on whey de kullanacağım....sonuçlarını yazarım. ayrıca içeriği de iyi.

Kreatin Monohidrat, L-Glutamine, Glutamine Peptidleri, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Alpha Lipoic Acid, Taurine, Maltodekstrin, Whey Protein, Selüloz sakızı, inulin, yulaf fiberleri, kalsiyum kazeinat, kakao tozu, doğal ve yapay aromalar.

bu içeriğinden dolayı mass tech i tercih ettim.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    benim arkadaşada geliyor yakında..gördüğü etkileri yazarım buraya..ben nitrotech-nlarge2 karışımına devam..

9. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Artik Türkiyede bakanliktan izinli olarak satildigi icin Gainer adli foruma tasiyorum.

10. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    daha evvel izinli değil miydi mess tech. ilginç.....

11. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hernan daha önce Muscle Tech´ler kacak geliyordu. Artik Muscletech´in Türkiye Distribütörü var. Ürünlerin sadece bir kacini Türkiyede görebilirsiniz (kacak olmayan) Hydroxycut´lar mesela bildigim kadariyla kacak geliyor.

Bildigim kadariyla su an sadece, masstech (gainer) whey protein hardcore, Creatin hardcore ve iki cesit barlari var (Gainer ve Protein bar´i)

Fakat proteinleri Nitrotech degil ve creatin olarakta Celltech´leri yok.

12. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ne anladık biz o distribütörden?

:)

13. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    sorun değil. veririz sparişi bb den netrition dan. hem sağlam kaynağından geliyor. yok sahteydi yok şuydu buydu derdi yok. tek dert gümrük o da şuaralar sorunsuz işliiyo. ups ve fedex sağolsun......

14. farukfaruk

farukfaruk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Meso-Tech Complete ile mass tech arasındaki fark nedir acaba 3-4 aydır BB yapıyorum daha doğrusu yapmaya calisiyorum gıdalar yanında birde böyle bir ürün almak istiyorum protein tozlarından daha faydalı olduğunu duydum bana tavsiye edilen meso-tech düzenli olarak calisiyorum ama biraz daha hacim almak istiyorum, saygılar...

15. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ben nitro-tech ariyorum ankarada nerde bulabilirim sahte olmayan..:confused:

16. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    ankara da amerikan pazarında geçen gittiğimde istemediğin kadar vardı hatta başka marka ürün yoktu. İlgiçdir ki tüm dükkanlar aynı marka ürün satıyor :) bence hepsi sahte fiyatları da 40 50 civarına bırakıyorlar :) sen en iyisi netten sipariş ver yada bi dene bakalım sahte mi değil mi?

17. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yurtdişindan sipariş versem gelir mi web site var mi bide nitro techin sinirdan girisi yasak diyolar dogru mu acep?hyper_

18. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Ben aldim bole antreman sonrasi yemek niyetine gunde 1 bardak iceyim diye, boyle birsey olamaz, 5 scoop diyor 227 gr filan ve 10 serving en buyuk boyu, 2.3 kg filan sanirim, pismanim kimseye tavsiye etmem, 1 scoop whey icip ustune , zeytinyagina ekmek banip yesem daha iyi valla.

Hayir 5 scoopu koca bir bardagi dolduruyor ona birde 18 oz filan su koyacaksin, kasikla yenebilirim sanirim baska yolu yok :) Icilmesi mumkun degil tavsiye edilen su oraniyla.

Uzak durun :) Hem pahali hem gereksiz. 40 gram proteini 5 scoopda veriyor, sacmalik, verdigi kaloriyi bir tabak soslu makardan almak cok daha kolay.

Son düzenleme: 25 Nisan 2010
  19. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    4 olcegi 1 su bardaginda icmeyi basardim, yarim olcekte optimum whey koyuyorum icine antreman sonrasi oldugu icin whey orani artmasi acisindan, mikserde cekiyorum,

5 olcek de degerler bunlar,

Calories 830
    Total Fat 5g
    saturated fat 3g
    Cholesterol 85mg
    Total Carbohydrate 150g
    Dietary fiber 5g
    Sugars 6g
    Protein 45g

6 gram sekere ve 5 gram yaga nasil 830 kalori sigdirmislar anlamadim :)

Su anda her antreman sonrasi iciyorum, tokluk hissi yapmiyor, mideyi rahatsiz etmiyor, kutuyu bitirdigimde ki sanirim 12 gun filan sonra kilo konusunda ekleme yaparim tekrar buraya.

Sizeon kullandigim icin creatin icermesi beni biraz dusunduruyor ama simdilik bobreklerimde bir agri hissetmedim, vitamin olarak fazla yukleme yapmiyor.

20. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    @Malefice
    6gram şeker ve 5 gram yağ 70 kalori bile etmez
    ama sizin veridğiniz değerlere göre
    150gram karbonhidrat var ki bu 600 kalori demek bunun 24 kalorisi şekerden geliyor
    45 gram protein de180 kalori eder
    5 gram da yağ var o da 45 kalori
    ben yağı 9 karbonhidratı ve proteini 4 kalori kabul ettim aslında 4.2 kalori falan oradan da 830 ediyor
    bana kalırsa bu tip ürünler çok da gerekli değil, tam buğday ekmeği karbon hidrat kalitesi olarak bundan farklı birşey sunmuyor, üstüne vitamin de içeriyor
    antrenmandan hemen sonra kullanmadığınız sürece lor ile whey aynı şeydir zaten

Malefice bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş