muscletech Mass tech yardım lütfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Phil_Heath tarafından 2 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    5 ölçek alımında 1000 kalori demiş ve 5 ölçek almalısınız diyor
    bu 5 ölçek içinden çıkan doldurma kaşığının tamamı kadar doldurup ondan 5 tane koymakla mı oluyor? çok fazla değil mi :S bardağa sığdıramadım yardım lütfen :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:51 ----------

acil yardım yokmu beyler ? şimdi içeceğim ondan soruyorum...

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    5 ölçek koyduğun zaman shaker taşıyo zaten ayrıca çok baygınlık veren bir tat oluyo haliyle 2 ölçek olarak kullan . Ayrıca ne yaptıysam bu ürünü ilk aldığımda üstünde yazan servis değerlerini tutturamamıştım . Şimdiye kadar aldığım en lüzumsuz en boş supplementlerden biriydi . Bir an önce bitirmeye çalış bu markadan uzak dur . Üstünde 2 ayda şu kadar kas aldırır yazan tüm ürünlerden uzak dur .

Phil_Heath bunu beğendi.
  3. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    aslında bir çok gaineri inceledim hepsinde 5 ölçek veya 5 ölçeğe yakın miktarlardan bahsediyor ama gerçekten mass techin karışması extra zor (karışınca bile tortular oluyor üzerinde)
    ben 2.5 ölçek antreman sonrası ve 1.5 ölçek de yatmadan önce almayı düşünüyorum böylece toplam 4 ölçekte süt ile 800 kaloriyi ve 50gr üstü proteini yakalamış olurum...
    gainer kullanak cidden zor iş bu kutu bitsin weider premium whey veya optimum wheye başlamayı düşünüyorum thums:

Sayfayı Paylaş