MuscleTech Hydroxycut Hardcore X

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Overlord tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 270
    49,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 223
    40,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 57
    10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 209 üye.
  1. aytac__07

aytac__07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 hafta kulandım baş agrısı yaptı şiddet li bir biçimde..bıraktım

2. angelosflower

angelosflower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle merhaba arkadaslar.

spor yasantım basketbolla basladı.fakat aradan belli bir sure gectikten sonra öss , iş derken kilo almaya ve yaglanmaya basladım.yaz sezonunun gelmesiyle birlikte kilo vermek için diyete basladım.116 kilo olarak girdigim diyette 3 ay icerisinde 103 kiloya dustum.supplament kullanımı için yeterli seviyeye gelmeyi bekliyordum.hydroxycut hardcore x ' in yağ yakıcılar içerisinde en etkili ve bilinen olduğunu duyduktan sonra kullanmaya başladım.

metabolizmayı hızlandırdığı gibi , spor sırasında yaşanan su kaybının yağ kaybında donusmesinde de cok etkili.her iyi sey gibi yan etkileri bulunmasına karsın , low fat diyetini duzgun uygulayan kişiler için bas agrısı v.b sikayetlerden uzak tutuyor sizi.

Hydroxycut'un en guzel tarafı ise , piyasada 10 20 liralara satın alınabilen biber , elma v.b zayıflama hapları gibi bıraktıktan sonra kilo aldırmaması.vucutta yüksek şeker alınımı sonrası 50-72 saat duran yağ yakımını aktif hale geçirmesi de gayet guzel bir ozelliği.

Yeni baslayacak olan arkadaslara tavsiyem ise 2 hafta kullandıktan sonra 2 hafta ara vermeleri.

3. mertcanc

mertcanc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhabalar ben bu ilacin ilk 120 lik bitirdim butun kilo kayibim sadece yagdan oldu oneririmm 3 ay gibi bi surede 98 kilodan 80 kiloya dusutum

4. rochas_e

rochas_e Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum bende ama çok fazla soru var kafamda...
    10 aya yakın düzenli bu sporu yaptım elim ve ayağım kırılınca ara verdim.Daha sonra tekrar başladım 2 ay gittikten sonra imkanım olmadığından bırakmak zorunda kaldım.Şimdi tekrar başlıycam bu günlerde aşırı kilo aldım.
    18 yaşındayım 188cm boyum var 101 kilo falanım. 3 ay gibi bir süre çok iyi bir tempoyla spor yapabilirim daha sonra öss yüzünden ayırcağım vakit kısıtlı olabilir.İlk ay hiç birşey kullanmadan vucudumu spora alıştırmayı düşünüyorum.Diğer aylarda kullanmalımıyım sizce

not olarakda sizce orjinal nerden bulabilirim bazı türk sitelerinde 130lira gibi bir fiyata satılıyor
    netrition denilen sitede 35$ tekabülen 50lira eder buda yabancı sitelerden nasıl alışveriş yapabilirim yardımcı olcaklara şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 31 Temmuz 2010
  5. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    eger amacınız yaglardan kurtulmaksa parasının hakkını sonuna kadar veren bi ürün

6. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bende bu ürünü kullanmayı düşünüyorum. Bu ürünü ultimate creatin monohidratla kullanmayı düşünüyordum kararsız kaldım. İki üründe su kaybettiriyor diye biliyorum. Creatin ile kullanan arkadaşlar var mı bu ürünü sizden ilgi ve bilgilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    saygılar

7. Matt74

Matt74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün hanım göbeğe fena laf çaktı. Yaş 36.İnsan alınıyor.Gerçi öyle de fazla göbek yok da. Gıcık oldum. Genellikle kardio yaparım. Kum torbasında çalışırım nadiren... Vucüt geliştirme beni aşar.

Gördüğüm kadarı ile L-Carnitin ile Hydroxycut kafa kafaya. Whey proteinler var bir de... Ne yapmalı. Vucüt çalışmayan whey kullanmalı mı kullanmamalı mı?

Her türlü tavsiyenize şimdiden teşekkür ederim.

8. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yanlız hydroxycut la l-karnitin baş başa değildir ildiğim kadarıyla hydroxycutın içinde kafein (caffeine free olanlar hariç) falanda var ve birçok malzeme daha ondan dolayı dikkatli kullanmak gerekiyor ondan dolayı ilk önce iyi bir diyete girmenizi öneririm ondan sonrada istiyorsanız l-karnitin alabilirsiniz yağ yakımını artırmak için fakat diyet önceliğiniz olsun tabii karar size kalmış yinede iyi çalışmalar:)

9. rochas_e

rochas_e Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    netten ucuza hangi siteden orjinal bulabilirz peki

10. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    rochas_e bunu beğendi.
  11. Dankin

Dankin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Arkadaşlar paylaşmış oldugunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

ben Hydroxycut Hardcore X yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve düzenli şekilde diyet yapıyorum (arada kaçamaklar oluyo)

boyum 1.95
    kilom 177
    yaş 23

ilk başladıgımda bu ilaca Sabah kahvaltı ve 30dk sonrası 2 adet kapsül alıyorum ve 30 dk sonra spor a gidiyorum ve ağırlıklı kardiyo calışıyorum

20dk tempolu yürüyüş
    30dk ila 50dk arası değişen bisiklet
    10dk skywalker

ve ağırlık çalışmaları

göbekten 7cm

bacaklardan 3 cm

kollardan 2cm

basenden 0.5 cm

göğüs 1.5

incelme oldu henüz daha tartılmadım

fakat bu 3 hafta sonrasında dozajı biraz yükseltiyim dedim 2 tabletten 3+1 cıktım çarpıntı falan olmadı fakat +1 aldıktan sonra heryerim kaşınmaya başladı resmen cildim kurudu diye bilirim alerjik hiç bir şeyim yok çamaşır suyu hariç bu sizce neden oolmuş olabilir ?

12. Dankin

Dankin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    cevap vercek yokmu ya ??

13. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Dankin,
    Forumda daha yenisiniz, biraz sabır. Bir soru sorulduğu zaman o konuyla ilgili bir tecrübesi olan üye cevabını verecektir. Böyle olmasaydı burası bu kadar büyük bir paylaşım forumu olmazdı.
    2. mesajdaki üslup yerine biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.

Dankin bunu beğendi.
  14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kullanım Şekli:

İlk Kez Kullanacaklar;

1.2. Antrenman Günlerinde.. Günde 2 kez 1'er Kapsül

3.4. Antrenman Günlerinde.. Günde 2 kez 2'şer Kapsül

Daha sonraki antrenman zamanlarında.. Günde 2 kez 3'er Kapsül tüketilmelidir

Daha once bu urunu kullanmış olanlar;

Günde 2 kez 3'er Kapsül tüketilmelidir.

Her servis yemeklerden 30-60 dk önce, yaklaşık 250ml su ile tuketilir. Gunde 10 bardak su tuketilmelidir. Antrenman günlerinde Hydroxycut HardcoreX antrenmandan once kullanılmalıdır.

Uyarı : Her servis arasında min. 4 saat gecmelidir ve 24 saat içinde 6 kapsülden fazla tüketilmemelidir.

Bu üründe 18 yaş sınırlaması bulunmaktadır.

Kaynak: supplementler.com

Tuqsad, borderline ve Dankin bunu beğendi.
  15. theturx

theturx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Yaklaşık 3 aydır düzenli olarak salona gidiyorum, ondan öncede evde çalışmışlığım var buradaki programlarla toplamda 6 aylık bi' geçmişim var denebilir.

Salona başladığım ilk ay hiçbir ek ürün kullanmadım, diyet yaptım da diyemem, sadece dikkat ettim yediğime içtiğime 1-1,5 kg kadar verdim.

İkinci ay L-Carnitine ( ilk 5 gün her gün 500 mg, sonra ki 5 günlük dönemde 1000 mg, son 5 günde ise 1500 mg olarak ) ve beraberinde 200-300 mg kafein aldım, 3 kilo kadar verdim. Ancak hâlâ istediğim noktaya gelemedim.

Bu ay salonda son ayım olacak, zira sınav yılım ve salona, spora ayıracak 5 dakikam bile yok maalesef. Ben de bu son bir aydan olabildiğince verim almak istiyorum.

Sizce Hydroxycut Hardcore X mi kullanmaya başlamalıyım yoksa aynı bütçe ile L-Carnite + Kafein ve bi' kaç destek ürünü daha mı almalıyım?

Çarpıntı yaptığını okudum, ben zaten günde 500-600 mg kafein alan birisiyim, ben de bir sorun olacağını düşünmüyorum, sizin fikriniz nedir?

Boy: 178
    Kilo:82
    Bel:93
    Göğüs:78
    Kol:33

Dediğim gibi amacım bi' 4-5 kilo daha vermek. Günlük antrenmana ek olarak 20-30 dk. kadar interval cardio yapmayı düşünüyorum, ne dersiniz, faydasını görür müyüm, nelere dikkat etmeliyim?

Bulunduğum yerde yağ oranı ölçen bi' yer yok o yüzden yağ oranımı bilmiyorum.

16. asimferhat

asimferhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    haftada 3 gün kardiyo 3 gün ağırlık yapıldığını farzedersek,ağırlık idmanı günlerinde de mi yutulucak aynı dozajda?(kardiyo günlerinde ki gibi 3x2?)

17. asimferhat

asimferhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    3 days per week to do cardio 3 days weights(bb-increasing muscles) Suppose, to the days of weight training at the same dosage (cardio days like that 3x2?) .. and maybe answer this msg.lol.

18. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    ne saçmalıyorsunuz l carnitin hdroxycut hardcorex le kafa kafaya falan. ne dediğinizin farkındamısınız?

19. kartal1903

kartal1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxycut Hardcore kullanacaksan başka yağ yakıcıya gerek yok.Ancak 2 3 kutuyla olucak işler değil..4 5 ay sağlam diyetle karın kasları çıkar..
    Kullanımıda ilk 3 gün 1er tane mesela sabah alıyorsanız 5 saat sonra 1 tane daha.. sonraki 3 gün 2şer tane sabah öğle sonraki 3 günse 3er tane ondan sonra sabah öğle 3er almaya devam...Açkarnına.. Kullanımıda çok basit kafanız karışmasın.

20. L_o_B

L_o_B Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    merhaba arkadaşlar, 120 kapsül ilk kutuyu bitirdim, görüşlerimi paylaşmak istiyorum.
    günlük 2000 kcal diyet ve 1 saat kardio desteğiyle beraber kullandım ürünü, haftada ortalama 1,5 kg verdim.
    birkaç arkadaş çarpıntı falan yaşamış ama bende bu olmadı, beni hiç rahatsız etmedi diyebilirim.

üründe özellikle en beğendiğim yön gerçekten sağlam enerji vermesi, üründen sonra xpro l-carnitine aldım ama aynı enerjiyi hissedemedim hatta aşırı yorulmaya, kardio yu erken bırakmaya başladım, fakat carnitine le verdiğim kilo haftada ortalama 2 kg ye çıktı.
    yeniden hydroxycut alacağım bu hafta fakat carnitine daha bitmedi, acaba ikisine kombine edip kullanabilirmiyim, bi zararı olurmu?
    (görüş paylaşcam diye başladım ama sonda soru aklıma geldi sordum ama neyse artık :D )
    cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar, bu arada hydroxycut la ilgili soruları olan varsa yardımcı olarabilirim

Sayfayı Paylaş