MuscleTech Hydroxycut Hardcore X

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Overlord tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 270
    49,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 223
    40,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 57
    10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 209 üye.
  1. angeleye

angeleye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü kutuda anlatılan şekilde kullanıyorum. ilk 3 gün 1 er tane kullandım, 4. gün 2şer tane aldım ve 5. gün sabah 2 tane içtim ve bir 15 dakika kestirirken kalp çarpıntımın olduğunu hissettim.. akşam kullanmadım.. bugün sabah 1 adet kullandım ama ya bana öyle deliyor, ya da dünkü kadar olmasa da hafif çaplı bir çarpıntı mevcut.. kullanıma devam etmelimiyim ? yada sadece spora gittiğim günler antremandan önce alsam bir sıkıntı yaratırmı...

2. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    İlacın içinde olduğumdan ve ilaçlarla haşir neşir olmamdanda kaynaklandığı üzere 3'er 3'er alıyorum ve diyette yapıyorum bunun yanında, bunlara rağmen banamısın demiyor ve yan etki göstermiyor. Milyarlarca insan var ve bana yan etki göstermeyen ilaç bir başkasını öldürebilir. Beni kaşıntıdan delirten gıdalarda başkasına sinek ısırığı gibi gelebilir.

Kesin birşey var ki; bu ilacın dikkatli kullanılması gerektiği...

3. angeleye

angeleye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycut'ı bırakmaya karar verdim.. zaten amacım 4-5 kilo kadar vermekti, bunun için kalıcı hasar almayı göze alacak durumda değilim.. daha hafif supplementler kullanmak daha doğru oalcak...

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Boyum 1.74-75 arası. Kg olarak 84 kgluyum. Kutunun üstünde ki gibi kullandım. Aldığım yerde supplementler.com

5. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Aldığın yer ile ilgili bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Bünyen ile ilgilidir, aman kullanma daha fazla. Neticede kilo sağlıktan önemli değil zira kilo sağlıklı yollarla ama az ama öz ama yavaş ama zor şekillerde verilebilir fakat sağlığımıza geri kavuşmamız belli bir yerden sonra imkansız.

Ben 179 cm, 70.5 kg'ım ve şuanda ikinci kutuyu kullanıyorum. Daha kusursuz bir karın bölgesi için kullanmaya devam ediyorum ama kilo düştükçe yan etkileri çıkmaya başladı ki domuz gibi bünyem vardır, her türlü ilacı her vakit kullanmış ve en ağır antibiyotiklerin bile şuanda fayda etmediği bir insanım.(Geçmişte laçka olmuşluktan)

Enteresan bir yağ yakıcı Hydroxycut Hardcore X, bu son kutum :)

Son düzenleme: 29 Mart 2010
  6. angeleye

angeleye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aldığın yerle alakası yok. ben bizzat kendim aldım new yorktaki bir gnc'den. bünyeyle alakalı. bahsettiğim gibi bendede kalp çarpıntısı yaptı ve kullanmayı düşünmüyorum bundan sonra. 3-4 kilo için sağlıktan olmaya gerek yok.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bende aldığım yerden şüphe etmiyorum zaten. Fakat bu ürünü kullanacak kişiler gerçekden sağlıklı kişiler olması kanısındayım. Hatda sağlıklı kişiler bile bu ürünün yan etkilerini göz önüne alarak ürünü sipariş edip kullanmaları gerek. Adamlar artık içine neler kattılarsa :)

8. angeleye

angeleye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    jetlag de kalp çarpıntısı yapabilirmiş. amerikadan dönüşten 2 gün sonra kullanmaya başladım ben bu ilacı. belki de ikisi birleşince böyle bir şeye yol açtı. arkadaşımda da kalp çarpıntısı olmuş dönüşte ancak o hydroxycut kullanmıyordu :) bir 15 gün sonra tek hap olarak bir öğün daha denemeyi düşünüyorum. o kadar heves ettik. jet lag yüzünden güzelim ürünü çöpe atarsam üzülürüm.

9. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünle ilgili tecrübelerinizi yazar mısınız? Ayda % kaç yağ yakımı yaptınız v.s gibi. Teşekkürler.

10. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi ben 1 kutu abd den birinden aldım getirttiğini söyleyen.onda baharat kokuyor. Suplementler.com danda sipariş ettim karşılaştırmak ıcın buradan aldıgım faturalı daha orjinal ve baharat falan kokmuyor kafam karıştı iyimi.

11. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    supplementler.com'dan ben de aldım ve cips kokusu var.

12. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Demekki ürün açılınca öyle bir koku olması normal .. miminor ürünü kullanmaya başladınmı..bende alıcam sanıırm..

13. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Evet kullanıyorum 4 gündür. Animal cuts'a göre vücuda girdiğini daha çok hissettiriyor. Antrenman öncesi atıyorum 2. partiyi ve kardiyoda kendimi gerçekten iyi hissediyorum. 40 dakika koşuyorum hiç sıkıntı olmadan. Ama önemli olan kutu sonunda % kaç yağ yaktığımız bence.

14. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peki ürün iştah kapama etkisi gösteriyormu benim için bu önemli bi etki çünkü .. başarılar sana mimnor ..

15. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts bence göstermiyordu ama bu kesinlikle gösteriyor. yani genelleme yapmayayim ama benim iştahımı baya kesiyor. yani yemem lazım ama canım istemiyor. Ama tabi bu çok mühim değil bence o işi mental olarak kafada bitirmek önemli. Onun için sadece bu ilacı alma onu demek istiyorum.

16. SERCAN.

SERCAN. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ESKİŞEHİR
    Hydroxycut Hardcore X baş ağrısı...

merhaba, Hydroxycut Hardcore X kullanmaya başladım, günde iki kere yemekelerden önce kullanmaya başladım ama inanılmaz bir baş ağrısı yaptı, aynı yan etkiye mağruz kalan ve çözüm bulabilmiş biri varsa bana yardımcı olabilir mi?

Syg,

17. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun. Öncelikle aldığın 2 servis arasında 4-5 saatlik boşluk olduğundan emin olmalısın. Eğer Antrenman yapıyorsan birini antrenmandan önce alman daha iyi oluyor. (en azından benim için öyle). Ayrıca böyle bir supplement kullanırken uykunu alıp almaman da çok önemli bu da baş ağrısına neden olabiliyor. ''Yemeklerden önce kullanıyorum'' demişsin. İlk 3 hapı kalkar kalkmaz almanın daha uygun olduğu bir gerçek. Buna da dikkat et istersen. Ve anladığım kadarıyla yeni başlamışsın kullanmaya vücudun alışacaktır ve yan etkileri gün geçtikce daha az hissedeceksindir. Kolay gelsin.

18. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar benimde bir iki sorum olacak şimdi bu ürün için degişik yorumlar var iyi veya kötü iyi yorumlar hosuma gıttı açıkçası ama kötü yorumlar canımı sıktı eger gercekten
    böyle yan etkılerı varsa bayaa riskli bir besin takviyesi olsa gerek ben l-carnıtın kullandım
    ama bunu kullanmaya tedirgin oldum demek istedigim şuu tavsiye edermisiniz kullanmayı yoksa risk alma mı dersiniz.

19. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin vücudu aldığı medikal desteklere farklı tepkiler verir. Ben animal cuts ve hydroxycut'ı kullanmadan önce okuduğum, arkadaşların karşılaştıkları yan etkiler gerçekten ürkütücüydü. Ama bu riski alıp denedim ve öyle yan etkilerle karşılaşmadım. Ben bu kutu sonunda artık l-carnitine kullanmaya devam edeceğim çünkü gerçekten sıkı kardiyo yapıyorum haftanın 5 günü ve böylesine kuvvetli bir takviyeye ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Vücudunu tanıyıp, hedeflerin doğrultusunda hareket etmen gerekir. Eğer aşırı kilo problemin yoksa ve antrenmanlarını aksatmıyorsan l-carnitine zaten iş görüyordur. Kendi tecrübelerime dayanarak ben bu tarz supplementleri (cuts, hardcore) yağ yakımı durunca tavsiye ediyorum. Çünkü zaten gerekilen diet ve kardiyo programı ile yağ yakmak mümkün fakat bazen bu süreç çok yavaşlıyor ve sancılı hale geliyor. Bunun için de bu tarz kuvvetli yağ yakıcılar devreye girebilir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ben geçen hafta bir arkadaş için internetten sipariş vermiştim (ingilitere) ertesi gün konuştuğumda cips gibi koktuğundan bahsetmişti. Aldığım ürün hydroxycut hardcore X ürünüydü.
    Bu arada ürün kullanımı hakkında Türkiye de ki bilgiler sanırım farklı. Ürün üzerinde yazan bilgiler:

1-3. günler arası günde 2 defa 1 kapsül
    4-7. günler arası günde 2 defa 2 kapsül
    8. ve sonra ki günler arası günde 2 defa 3er kapsül öneriliyor.

Sayfayı Paylaş