Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve ariberk2 tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

55,1%
  2. Orta karar

35,2%
  3. Başarısız

9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. havlayankedi

havlayankedi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

üstadım cevabın için teşekkür ederim thums:. Şöyle demek doğru mudur ?

Uyanınca almalıyım - 30dk sonra kahvaltı

Spora gitmeden önce almalıyım - 30dk sonra spor ( eğer ilk kullanım ile arasında 6 saat varsa ve 3 kapsülü aşmamıssam )

Bir de ana öğünlerden önce almalıyım ( günlük 6 kapsülü aşmamak şartı ile )

Not: haftada 5-6 gün cardio ağırlılı çalışıyorum. dumbelllls

Teşekkürler

2. eyup.dede

eyup.dede Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro 120 Sivi Kapsül | Supplementler.com

arkadaşlar bu ürünü alma niyetim var, 184 boy 90 kg %20-22 civarı yağ oranım var. bel çevrem 94 cm. dengeli sayılabilecek diyet ve iyi kardiyo programı ile (3 aylık düzenli kardiyo geçmişim + 3-4 yıllık sokak basketbolu geçmişim var) etkili bir yağ yakımı sürecine girebilirmiyim ?

bu ürünü kullanıp da evet etkili yağ oranımda düşme oldu diyecek kimse varmıdır ?

3. toro

toro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. yasinoznalcin

yasinoznalcin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    ben ürünü sipariş edicem. ama öncelikle kullanlara bir kaç şey sormak istyorum

1) ürünü 1-2 ay kullandm.. istediğime ulaştım. ürünü kullanmayı bıraktım. ama spora devam. kilo alımı yaşayan oldumu. bunu merak ediyorum.
    2)15 dk kosu 45 dk lık bir ağırlık antremanı 25 dk yatay bisiklet 15 dk cross trainer yapıyorum. bu programda verim alabilirmiyim
    3) spora gitmediğim günlerde kullanmam gerekir mi gerekmez mi.

bilgisi olan varsa cevap verebilirse çok sevinirim.

5. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Hydroxcut hardcore pro series türkiye satısı yok denmıs ama ben bugun İzmir Palmiye White Spor Salonu yanındaki Natural Sports Tan Hydroxcut Hardcore Pro Series 120 Tablet aldım bi yanlıslık olması lazım ...

6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bugün antrenörümden öğrendiğime göre bu pro seriesin yeni versiyonu gelecekmiş 1-2 haftaya

7. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler sizden bir yardım istiycem Hydroxcut hardcore pro series aldım ama orjinalliginden şüpheliyim 120 kapsül 110 tl di orjinalligini nasıl anlıyabılırım kutuda falan bir değişiklik vs den veya kutunun üzerindeki bir kod dan falan ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11.05.13 00:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10.05.13 23:48 ----------

Beyler size bir soru sorucam bu ürünün kapsüllerinin üzerinde bir yazı varmı orjinal oldugundan emin olan biri bunu söyleyebilirmi

8. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar kutuda yazılan gibi değilde sabah kalkınca 2 spordan öncede 2 alsam yetmiyor mu ? illede önerilen şekildemi kullanmak lazım

9. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    Son düzenleme: 13 Mayıs 2013
  10. sabre

sabre Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hekim (Endokrinolog)
    Yer:
    Ankara
    ben 3 gündür kullanıyorum ve kutunun üzerindeki kullanım şekline uyuyorum.. en büyük etkiisi açlığımı müthiş kesti.. kötü tarafı çok halsizleştiriyor.. hatta ilk gün oldukça zorladı beni..

11. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha önce termojenik yağ yakıcı kullanmadıysan eğer tavsiye etmem çünkü 1-2 hafta boyunca baş ağrısı , mide bulantı oluyor arkadaşıma olmuştu o yüzden bence tavsiyem kutudaki kullanım şekline uyman .

12. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    2 günüm ve bağırsakları ciddi şekilde çalıştırmaya başladı her öğünden sonra düzenli olarak lavobaya gidebiliyorum artık..

13. arachnoid

arachnoid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum olacak, 19 yaşında bir bayan olarak bu veya muadili bir ürünü fazla kilolarımdan kurtulmak için kullanmam ne kadar doğru olur ve ne ölçüde kullanmalıyım? Baş dönmesi ve bulantı gibi yan etkiler görmezden gelinebilecek seviyede mi, ne kadar sürede geçiyor? teşekkürler.

14. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul

Bunyeye gore degisiyor yan etkileri.kafeine karsi duyarliliginiz a baglidir.
    bence yan etkilerini bu kadar takmayin.sonucta yag yakiyorsunuz . Takviyeyi kullanmayi biraktiktan sonra normale donuyorsunuz zaten.
    tam etkisini gormeniz icin en az 2 kutu diet ile beraber kullanmaniz gerekir.kullanmanizda sakinca yoktur.

15. mnuhdkme

mnuhdkme Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kanada da bu yüzden 19 yasında biri öldü ürün dünyanın heryerinde toplanıyor yaklasık 20 tane kullandım ama stix sıvıyla karıstırıp kullanıyorsunuz ama yan etkisini görmediğim gibi 83 kilodan 75 e düştüm tabi fitness+yüzme bide haftanın 3 günü kick box yapıyorum ama bu haberleri öğrenir öğrenmez ilacı çöpe yolladım araştırdım kadarıyla karaciğerde sorun yaratıyormus sarılık hatta kansere kadar gidiyormus çok iyi yararı olmasına ragmen geri kalan 30 taneyi çöpe yolladım dikkat edin beyler

16. azuela

azuela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tarih çok eski olmasına rağmen konu güncel malum yaz geldi:)
    Forumda çok fazla konuyla ilgili yorumu okuduktan sonta bu kadar sansasyonel bir ürünü almakta çok kararsız kaldım fakat içeriğinde bir zararlı içerik görmediğimden ve muscletech firmasının güvenilirliğinden dolayı satın aldım.120 capsule hydroxycut hardcore pro series.(Güvenilir bir bayiden alındı sahte değildir.) Ürün kafein duyarlılığı için zaten uyarısını vermiş. Herhangi bir kafein duyarlılığım bulunmuyordu fakat yinede kuşkuluydum ürüne karşı.1,2 gün üzerindeki kullanım talimatından da düşük seviyede kullandım,vücudumun tepkisini ölçmek için.2 gün sonra başlangıç dozu olan 1. ve 2. gün günde 2 kez 1 kapsül aldım.Herhangi bir ters reaksiyon almadım.Sonraki 2 gün günde 3 kez 2 kapsül alımına geçtim. 4. gün ve sonrası vücud ısısında bir artış kafeinden dolayı bi zıpkınlık hissi vardı. Kullanım beni daha fazla spora yönlendiriyordu.Antreman polisimdi. Antremanlarda eski performansımı 1.5 - 2 ye katlayacak bi efor sarfedebiliyordum. Buda daha fazla ter atmamı sağlıyordu.Ürünün f/p kısmı tartışılır ama placebo etkisi yok en azından o kesin. deli gibi spor yapan birisiyim bu ürünle antreman süremi 20dk daha artırabildim.
    Ürün bitmesine yakın ağız kokusu şikayeti almaya başladım. Reflü başlangıcı vardı. Doktoruma göründüğümde reflü kesinleşmişti.Hydroxycut aldığımda boş karnıma belli bir şişkinlik ve çok hafif ağrı veriyordu pek önemsemiyordum . Açken mide boşluğundan dolayı zannettiğim bir ağrıydı ,şişkinlikte iştahımı kısmi kesmesine yardımcı oluyordu.Kullanacak olan arkadaşlarda midesinden bir sıkıntısı olana dikkat etmesini öneririm.
    Bazı arkadaşlar tuvalet konusunda da değikliklerini anlatmış ama ben konusunda hiçbir değişiklik yaşamadım.Diyette oldugumdan 4 lt gibi miktarlarda su içtiğimden fazlaca küçüğe çıkıyordum.(Üründe yine şüphem olduğundan herzaman eksra 1 lt daha fazla tüketmeye çalışıyordum istenmeyen veya vücudun atmaya çalışacağı herhangi madde olursa en azından atımı kolaylaşması için:))
    Doktoruma danıştığımda reflüye olan kısmına girmektense supplement karşıtı birisi olduğunu ve musabık olup olmadığımı sordu.Eğer öyle bir durumum varsa tolerans gösterebileceğini fakat diğer türlü kullanmamam gerektiği konusunda ısrar etti. Herzamanki gibi beslenmeye dikkat çekti. Supplement konusu tartışılabilecek bir konu fakat bazen beslenme+spor konusunda aceleci davranabiliyoruz. Daha hızlı değişim ve gelişim istiyoruz.Bana göre sabırla doğru yolda ilerlemek daha hızlı yardımcı oluyor.kafa_

17. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet arkadaşlar kullananlar tavsiye eder mi ? Değişimlerini paylaşabilirler mi ( artı ve eksi yönlerini ) ?

18. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Tavsiye ederim.Artısı metabolisma yı hızlandırıyor. Tokluk hissi yapiyor ozellikle diet e bagli kalmada yardimci oluyor . Terletme yapiyor. Eksi yani uyku sorunu oda gec saatte almadiginiz surece sıkıntı olmuyo .
    sonuc olarak etkileri hakkinda bisi diyemicem 1 hafta oldu daha ama kutu bitiminde burdan yazarim.

neo_arogorn bunu beğendi.
  19. salih1912

salih1912 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ürünü nereden temin edicez çok kafam karıştı açıkcası ?

20. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bence başarılı bir ürün, yağ yakımına ciddi anlamda etkisi olduğunu düşünüyorum. yaz için kullanmakta olduğum henüz bitti ve 84 kg'den 78 kg'ye düşmüş bulunuyorum ve kendimce 1-2 kg fazlalığım kaldı onu da yeşil çay+cla+carnitin le vericem.

Sayfayı Paylaş