Muscletech Hydroxycut Hardcore Gunlugu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve haliss tarafından 14 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. cadeterturk

cadeterturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler arkadaşlar bende daha önce bir kutu bitirmiştim ve çok etkili lduunu söyleyebilirim.fakat çok güçlü olduğundan heralde her bunyede yapmasada bazı n-bunyelerde (bende yaptı) kalp çarpıntısı ,kulaklarda çınlama gözlerde kararma gibi de yan etkileri oluyor.belki 10 arkadaşm kullanmıştırr sadece benim başıma geldi bu yan etkiler yani diciğim kilo vermek için oldukça faydalı bi ürün fakat vücudunuzu dinleyin ve sıınrlarınızı bilin .

2. GuVeN_HeRSeYDiR

GuVeN_HeRSeYDiR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satınalma Yöneticisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar Selamlar,

Ben 163-165 cm boyunda 113 kg ağırlığında obez birisiyim. Yağların %70 i göbekte diyebilirim. Bugün itibariyle spor saloluna başlayacağım ancak yardımcı supplement arıyorum. Ben 2700mg L-Carnitine + Animal Cuts kombinesinin çok iyi gideceğini düşünmüştüm ancak supplements firmasının online destek hattında konuştuğum bir bay bana bu Muscletech Hydroxycut Hardcore X ürününü önerdi. Ben de kararsız kaldım. Animal Cuts ile ilgili olumsuz birşey okumamıştım ancak Muscletech Hydroxycut Hardcore X ürününün ABD de yasaklandığı yazılmıştı. Ve yeniden düzenlendiği söylense de bu ürünün yenilenen ürün olup olmadığı konusunda net bir bilgi yok.

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

1) Hangi yağ yakımını hızlandıran supplement önerirsiniz?
    2) Bu ürünlerde marka marka kalitesi ve etkisi değişiyor mu? Mesela Weider firmasının l-carnitine'i 1500mg 25ml x 20 kapsül iken , Power System'in ürünü 2700 mg 25ml x 20 kapsül. Yani marka ve mg cinsinden miktarı ne kadar farkettiriyor acaba?
    3) Bana nasıl bir kombinasyon önerirsiniz?

3. lordfoul

lordfoul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Hiç spor / diyet tecrübesi olmayan insanlar bir anda diyet + spor + takviye sistemine başlayınca çabuk sıkılma ve vücudu alıştıramama gibi bir problem oluyor (kişiden kişiye değişir fakat genel veri bu yönde)
    Tavsiyem; En başta kendini diyet programına alıştır, 1 hafta kadar bir süre buna alış ve spora öyle başla. Kardio programına da 1 hafta - 10 gün gibi bir sürede alıştıktan sonra takviyeye bu şekilde başlaman en mantıklısı.

Takviyeye gelince, kişisel tavsiyem Animal Cuts ve Hydroxycut Hardcore ki zaten sende bu yönde kararsız kalmışsın. İkisi arasında benim seçimim Hydroxycut olmuştu. FDA konusunu dert etmene gerek yok diye düşünüyorum. Bunlar zaten yağ yakımına çok etkili yardımcılar, eğer diyet ve cardio programını başarılı bir şekilde uygularsan zaten bunlara ek yağ yakımına yardımcı başka bir takviye almana gerek olmayacaktır.

Başarılar

Son düzenleme: 9 Ekim 2010
  4. oguzhan999

oguzhan999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, bende siteye yeni üye oldum bu ürünü almayı düşünüyorum ,

tr de nerde teminatını yapabiliriz,

haftanın 5 günü spora gidiyorum ve kardio yu 60 dakika koşarak yapıyorum nasıl faydasını görürüm ayrıca ürünü annemde kullanmayı düşünüyor

bayanlarda ne gibi eksisi olabilir, simdiden ilginiz için teşekkürler,

5. muladhara

muladhara Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Artık GNC 'nin şubelerinde satılıyor. Büyükşehirlerin hepsinde AVM lerde bulabilirsin.

6. serhanist

serhanist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul anadolu
    merhaba arkadaşlar, fitnessa başlayalı 3 ay oldu ve 2 3 kilo vermek, yağ yakmak ve performans arttırmak için hydroxycut advanced aldım 60 kapsül olanından forumda ve kutuda denildiği gibi ilk 2 gün günde sabah öğle şeklinde 1er daha sonra 2şer hap şeklinde kullanım yazıyor fakat bu bana biraz fazla gibi geldi ben günde 2 defa 1er tane kullansam iyi bir etkisi olur mu diye soruyorum sizlere ve kullanım yemekten 1 saat önce mi olcak kutusunda öyle bir yazı göremedim çünkü şimdiden teşekkürler. (boy 174 kilo 72)

7. Saskin

Saskin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar bende bundan almayı düşünüyorum 1 aydır falan gidiyorum spora tavsiye edermisiniz amacım sadece göbekten kurtulmak?

8. FaTHE

FaTHE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yeni bir konu açmamak için buraya yazıyorum hydroxycut hardcore stix ve karnitin siparişini bugün verdim boyum 1,80 kilo 85 amacım bir nevi definasyon yapıp yağları parçalamak :) size sormak istediğim bu 2'li ye vucutta emilimi uzun olduğuiçin protein tozu olarak BSN Syntha-6 yı tercih etmem doğru mu olur yanlış mı fikirlerinizi bekliyorum

9. VaVieN

VaVieN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben de yeni bir konu açmamak için burdan yazıyım dedim. 186 boy 80 kg 23 yaş. sporumu bir süre evde gerçekleştiriyorum salon tecrübem var, birincil amacım yağ yakmak, bu ürün hakkında tehlikeli olabilecek şeyler söylendi, tavsiye eder misiniz yoksa ağır mı kaçar, l karnitin falan mı kullanmalıyım, ne önerirsiniz?

10. golian9

golian9 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba herkese daha önce bütün pre work out ları kullandım fakat yağ yakmak için dün muscletech hydroxcut hardcore elite aldım yani son versiyonunu 12 tabletlıgını böyle enerji veren vucut sıcaklığımı arttıran ürün görmedim harika bsn hyper shred ve usplabs oxyelite de kullancam bu dönem sorunuz olursa bekliyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:51 ----------

merhaba herkese dün son versiyonunu aldım ben böyle enerjı veren vucut ısısını artıran bir ürün görmedim elite serisini yani ürünü bulduysanız kaçırmayın derim adamlar yapmış

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:01 ----------

merhaba herkese dün son versiyonunu aldım ben böyle enerjı veren vucut ısısını artıran bir ürün görmedim elite serisini yani ürünü bulduysanız kaçırmayın derim adamlar yapmış

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:03 ----------

bende hyrdoxcut kullanıyorum yanına syntıa 6 nın son versiyonunu alcam gayet güzel bir kombinasyon olur tavsiye ederim

11. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir

hocam ürünü nerden aldığınızı ve fiyatını öğrenebilir miyim ben izmirde 125e buldum pazarlıkla 115-110a falan düşürülebilir ama orjinalliğine güvenmiyorum güvenilir bir siteden almak istiyorum

12. golian9

golian9 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    sanal pazardan aldım ben benım kı 12 lık kutuydu 100 lukte 130 lıraydı

kareem said bunu beğendi.
  13. leoner

leoner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    cardio programımla kullanıyorum5. günüm bugün ve gözle görülür park yarattı, hergünümün fotosunu çekiyorum inş. yakın bi zamanda deneyimlerimi paylaşırım

14. maydoganlar1156

maydoganlar1156 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3 ayda diyetisyen ve sporla 114 kg dan 97 indim şimdi hedefim 85 kg boyum 177 cm. aşırı obezite ile mücadele ettim ve baya yol kat ettim ancak eski günlerime dönmek istiyorum 27 yaşındayım sizce bu ürünü kullanmalı mıyım? yada bana uygun bi ürün tavsiye edebilir misiniz?

15. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38

Kardeş kendine çok yüklenmissin kutuda önerilen ilk iki gün 1 x 2 sonra ki iki gün 2 x 2 sonrası 2 x 3 dür vede sanırım kafein direncin hiç yok kahve içme alışkanlıgın falan olsa yıne bukadar etkılenmezdın geçmiş olsun bilinçsizce davranmıssın biraz...

16. slysecret

slysecret Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet beyler bende 91 kg yim şuan da , ürünü 2 günden beri kullanıyorum ancak biraz çarpıntı yapıyor gibi ve kendimi iyi hissetmiyorum . bu sorun sadece ben de mi var yoksa genel olarak mı ? yardımcı olursanız sevinirim ..

17. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler sizden bir yardım istiycem Hydroxcut hardcore pro series aldım ama orjinalliginden şüpheliyim 120 kapsül 110 tl di orjinalligini nasıl anlıyabılırım kutuda falan bir değişiklik vs den veya kutunun üzerindeki bir kod dan falan ?

18. fitlessgirl

fitlessgirl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardim lazım!

selam,
    hem sitenin yeni uyesiyim hem de spor camiasinda yeniyim! :)
    sizler kadar kaslanmak istemesem de 56 kilo vermis biri olarak kaybettigim kas dokumu yeniden kazanmak istiyorum!
    son 2 yildir vermem gereken 5 kiloyu veremedigimi de ayrica hatirlatmak isterim.
    yarindan itibaren fitness' a başlıyorum.
    hydroxycut kullanmak niyetindeyim...
    anladigim kadariyla herkes memnun kalmis.
    ancak 6 kapsul cok gorundu gözüme. bugune kadar hiç ilac kullanmadim cunku..
    4 kapsul kullansam ve o 5 kiloyu verdikten sonra biraksam kotu mu yapmis olurum sizce?
    ve sadece spora gittigim gunler mi kullanmaliyim?

Sayfayı Paylaş