MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 98
    62,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 44
    27,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. REAL Pumpforever

REAL Pumpforever Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Alkol kullanmanın sağlıkla ilgili bir problem yaratacağını düşünmüyorum ama alkol şekere dönüşeceğinden, çok kullanıyorsan aldığın supplement bir işe yaramaz.. yaktığın yağı yerine koyarsın....

Zamanında ECA (efedrin cafein aspirin ) kullanan biri olarak bu ürüne bir şans vereceğim.. Oxyelite mı bu mu görelim bakalım...

StreloK bunu beğendi.
  2. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    sorma amacım da sağlık yönüydü zten, kalorisini falan da hesaplarız artık :)

ben de ürünle ilgili görüşlerimi yazayım. 2 haftadan fazla oldu ve geçen yaz ulaştığım en düşük yağ oranını yeniden tutturdum. bakalım devamında neler olacak :) düşük karbonhidratlı diyet uyguluyorum.

yalnız ürün biraz ağır geldi. bir seferde 2 tane alınması gereken 3.gün 2 taneyi tek seferde aldım ve öyle otururken 120-130 nabız aldım :) biraz korktum o yüzden şu an antrenman günü sabah 1 öğlen 1; off günler öğlen 1 tane olacak şekilde alıyorum. üzerinde yemeklerden 30-60dk önce alın diyor, ben de öyle alıyorum ve 6 saat bişey yemesem acıkmıyorum ama yemek saati gelip yemeğe oturunca da iştahım normal oluyor. ürün güzelmiş ama beni biraz korkuttuğu için çok ağır kullanmıyorum.

3. hasanferda

hasanferda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar ben l-karnitin ile yağ yakımı yardımcı ürünlerine başladım. iyi bir idman ile cla desteği alarak faydasını gördüm. sonra tavsiye üzerine hydroxcut hardcore pro series bir kutu bitirdim. l-karnitine göre çok daha etkili bir ürün. ancak ilk başta özellikle ilk 3+3 kapsül aldığım gün beni sarstı. sonradan alışıyor vucut. kuzenimle beraber spor yapıyoruz. o yağ yakıcı kullanmıyor yaptığımız idmanda ben ondan 3 kat 4 kat fazla terliyorum. ağırlık idmanında ekstra enerji verdiği söylenemez ama cardio çalışırken kendimi zorladıkça açılıyorum. inanılmaz etki ediyor. performans arttırıyor. spinningden çıkıyorum nefes alışım sanki spor yapmamış gibi sakin. kesinlikle iyi idman yapmak kaydıyla tavsiye ederim. şimdide elit aldım. yanımda duruyor. yarın başlıyacağım onu kullanmaya. yorumlara balkılırsa elit pro seriesden de etkili. birkaç gün kullanayım sonuçları paylaşırım tekrar. elit series ithalat yolu ile gelmiyor amerikadan getirtmeniz gerekiyor veya amerikadan özel getiren birini bulun. ama pro series türkiyede var ancak ithalat yolu ile gelenleri tavsiye etmem. tarım ve köy işleri bakanlığı orjinal halinin ithaline izin vermiyor içindeki bazı maddeler nedeni ile. o yüzden formül azaltılmış geliyor ve tabii etkiside ona göre azalıyor. en iyisi amerikadan getirtmeye bakın yada bavulla getirenleri bulun onlardan alın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:42 ----------

bu arada akşamları almayın aşırı terleme baş ağrısı baş dönmesi yüksek nabız gibi belirtilen yan etkilerinden çok uykusuz bırakıyor insanı. sonra koyunları saysanızda nafile. bakın ben sabah ve öğlen aldığım halde gece 3'e geliyor hala ayaktayım :)) bide akşam üstü alsak yandık

4. hasanferda

hasanferda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tekrar merhaba
    bir önceki mesajımda belirttiğim gibi hydroxcut hardcore pro series bitirdikten sonra hydroxcut hardcore elite serisini kullanmaya başladım. elit kesinlikle daha etkili bir ürün. pro serisi 6 kapsül kullanırken elit serisi 4 kapsül kullanıyorum. bir yan etkisi olmadı hiç ama bu pro serisi kullandığım için olabilir. yağ yakımına ne katkı sağladı 5 gün sonra ölçümlerde belli olacak ama 5 günde 1,5 kg verdim. inanılmaz terletiyor prodan daha fazla ve çok iyi enerji veriyor. ben çok memnun kaldım. ancak ne kadar doğru bilmiyorum ama türkiyede satışının yasak olmasının nedeni içinde efedrin maddesi var deniyor ki efedrin vucuda zarar verebilecek uyuşturucu özellikle zamandında bazı ilaçlarda kullanılmış bir madde olarak biliyorum.

5. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Efedrin - ventolin - gibi çok etkili şeyleri kullanmış biri olarak , bünyem gerçekten sağlamdır ama 2 kapsül Hydroxcut beni gerçekten yamulttu diyebilirim , sağlam bir ağırlık idmanı sonrası 30dakika cardio yaptım , az daha bayılıyordum 20 dakika soyunma odasında yattım , ertesi gün aldıgım 2 kapsül Hydroxcut'da gene aynı yan etkileri yaşadam , kesinlikle benim bünyem sağlam deyip direk 2 kapsülle başlamayın :)

Ayrıca ürünü daha fazla kullanma şansı bulamadım , çünkü sakatlandım o yüzden yağ yakımı hakkında pek bir tecrübem olamadı malesef.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2013
  6. sabre

sabre Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hekim (Endokrinolog)
    Yer:
    Ankara
    ben piyasada bulamadım.. internet dışında ankarada bulabileceğim bir yer var mı?

7. xtyler

xtyler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Urunu amerikadan getirttim.
    ilk gun antremandan once 1 tane
    ikinci gun aynı sekılde, sorun yok ama......
    2 gun(hafta sonu tatılı) aradan sonra...
    ücüncü gun antremandan once 2 tane aldım.
    benı sarstı, hatta carptı dıye bılırım, antreman esnasında nabız ucuyor. Bunye alısana kadar 1 tane kullanmaya karar verdım..

8. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünün 100 tablet olanından yeniden temin edebilyorum arkadaşlar.Bilginiz olsun.

9. İsk31

İsk31 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanan yok mu düzenli olarak?

10. feraz

feraz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar üründen elimde 6 adet mevcuttur. Amerikadan gelmiştr ve orjinaldir isteyen olursa 130tl elden teslim fiyatıdır

11. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü düzenli olarak kullanan olumlu ve olumsuz yanlarını yazabilirler mi acaba??

12. promethus

promethus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü acik artirma sitesinden aldim. Dun basladim, 1 tane aldim. Yorumlarda okudugum etkiler bende olmadi. Ne nabiz artti, ne terleme oldu. Bugun sabah aldim, yine hicbir etki olmadi. Aksam 1 tane daha aldim. Ya aldigim urun sahte. Ya urun orjinal ama etkisiz, ya da urun orjinal ve etkili ama benim bunye follos olmus etki etmiyor. Daha erken diyebilirsiniz ama yerli ve yabanci sitelerde bir suru yorum okudum, cogu ilk gunlerden etkisini hissetmis. Birkac gun daha bekliyim bakalim, ne olacak.

13. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Definasyon döneminin vazgeçilmez ürünü. Ancak Türkiye'de bulabilmek sıkıntılı ayrıca bu ürünün sahteleri de oldukça fazla miktarda piyasada dolaşıyor dikkat etmek lazım bu yüzden bende amerikadan getirtmiştim. Düzenli kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra etkilerini fazlasıyla bende göstermişti, nabzı ve kalp atış hızını inanılmaz arttırıyor ve acayip derecede terleme durumuyla başbaşa bırakıyor adamı.

14. promethus

promethus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Su urunu resmi ithalatci firma getirip satsa da, bizde sahte mi, orjinal mi, paranoyasidan kurtulsak. Bu kadar cok satan bir urunu niye ithal etmiyorlar acaba? Yasak olsa, hic bir sitede satilmaz. Bu konuda bilgisi olan var mi?

15. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Ürün geldi ancak gumrukten geciremiyorlar. HC Elite, Animal Cuts vb gibi bir cok termojenik ürün, bakanlıga takılmıs durumda. Sorun cozulup bugun de piyasaya verilebilir, hic cozulmeyip geri de gonderilebilir.

Yani su anda yag yakicilarimizi kaybetme ve merdiven alti piyasadan alma zorunda kalabiliriz. Tek yapabilecegimiz beklemek.

16. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ yakımı programıım.
    İF Beslnme sistemi veya ağırlık günlerinde (3 gün ) x2 carb , diğer günler lov carb. 6 gün 30 dk cardiyo. 1 gün off

hydroxycut elite + Nutrade 3000 mg L-carnitine + dymatiz iso-100

Nasıl kombine sizce ?

17. promethus

promethus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben karacigerden cok cekiniyorum. Karacigeri yoran urunleri ayni anda kullanmayi cok riskli buluyorum. Bu forumu uzun zamandir takip ediyorum. Her baslikta surekli supplement kombinasyonlarindan bahsediyorlar. Ya bu forumdaki herkes profesyonel sporcu, ya da herkes cok cesur.

18. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar ben de bugun kahvaltıdan 30-40 dk önce içtim ilk kapsülü hafif bi kalp çarpıntısı , çok şiddetli olmasa da baş ağrısı yaptı .

19. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tarz ürünlerde bunlar yan etki yapabiliyor. Dikkatli olmakta fayda var. Gerekirse doktora başvurmanız yararlı olacaktır.

neo_arogorn bunu beğendi.
  20. promethus

promethus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bugun sabah 2 tane aldim. 3. Gunum. Bas agrisi ve sinirlilik disinda bisey olmadi. Sinirlenip geri kalan kapsulleri tuvalete doktum. Bir ise yaramadi. Ne enerji verdi, ne istah kesti, ne de terletti.
    Ayrica igrenc bir kokusu var. Baharata benzeyen, tanimlayamadigim pis bisey kokuyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:45 ----------

Daha once optimum nutrion gold whey kullanmistim. O daha cok enerji veriyordu. Antreman yorgunluguda hissetmiyordum. Protein tozu kadar etkisi olmadi

Son düzenleme: 23 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş