Muscletech Celltech

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,0%
  2. orta karar

4,8%
  3. başarisiz

1,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 100 üye.
  1. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Cell Tech Nitro Tech kombinesini deneyen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ? Sabah ilk cell tech le mi başlayacagız kaç dk sonra protein ve kaç dk sonra kahvaltı yapacagız ? Birde Antreman sonrası Nitro tech'in protein eksgini Amino asitle kapatıyorum.Nitro +CELL + AMino nasıl olacak ? Aminoyu kessemmi acaba

2. xxMassacrExx

xxMassacrExx Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    arkadaslar daha once bir baslık altından da sormustum ama orda cevap verenkimse olmamıs zaten konuda biraz kaynamıs:)
    celltech hardcore pro series
    celltech hardcore bu iki uurun suan surekli supp. aldıgım bir sitede satısta, aynı sekilde nitrotech icinde pro series die bir urun cıkmıs... pro series in digerine gore farkı nedir deneyimi veya duyumları olan arkadaslar bilgilendirebilir mi ?

3. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Nitro-tech pro series'de 5 gr daha fazla protein 11 gr leucine ve 13 gr ilave BCAA içeriyor ayrıca tamamen yeni bir teknolojiyle üretilmiş. Daha birkaç yenilik de var ama ne karışımların ne işe yaradığını bilemiyorum. Celltech kullanmadım bilmiyorum.

xxMassacrExx bunu beğendi.
  4. xxMassacrExx

xxMassacrExx Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    baslıktaki yazılanları tek tek inceledim.. bazı arkadaslarında degindigi bir nokta kafamı karıstırdı, bende 3 kg olan kutudan aldım. kutuda 2 scoops =100 gr seklinde bilgi var.
    sabah ac karnına ve idmandan hemen sonra( ilk 5 gun icin)100 er gr dan gunde 200 gr alın yazıyor. göz kararıyla 100 gr da 500 ml lık bi su şişesinin bi kısmını dolduruyor ve genelde creatin ler cay kasıgı hesaplarıyla olculup alınan birsey bildigim kadarıyla.
    salonda birkac kişiye danıstım, onlar dozajın fazla olabilecegini soylediler.. suan optimum protein tozu-animal pak ve glutamine kullanmaktayım. yine de kutuda yazdıgı gibi 100 er gr dan 200 gr alayım mı gunde?
    ve 100 gr ı nasıl hesaplayabilirim?(kac cay kasıgına denk gelir mesela:) )
    tavsiyeniz nedir tşkler

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  5. xxMassacrExx

xxMassacrExx Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    arkadaslar bu soruya cevap verebilecek bir arkadasımız yokmudur, suan kafama gore kullanmıs hissediyorum bir gun 5 yemek kasıgı dolduruyorum bir gun 4 yemek kasıgı dogrumu yanlısmı cok huzursuz olmaya basladım,
    100 grm tutturmak icin kac yemek kasıgı kullanmalıyım

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
  7. necati borucu

necati borucu Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness eğitim
    Yer:
    KIBRIS
    muscletech nıtro tech tam olarak sıısmeye yardımcımı ..ve makaleyı okudum gercekten korkunc fıatlara alınıyor turkıyede ben kıbrıslıyım ve guneye rum tarafına gecıb bır paket aldım sadece 65 euro buda 136 tl edıor ..

8. necati borucu

necati borucu Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness eğitim
    Yer:
    KIBRIS
    Musltech celltech

On yıldan beri vücut geliştiriciler Cell-Tech kullanıyor ve Cell-Tech'e güveniyor. Neden; çünkü işe yarıyor.
    Yıllardır vucüt geliştiriciler ve profesyonel sporcular kreatinin inkar edilemez kas geliştirme gücüne güvendiler. Ancak kreatin almanın en iyi yolunun basit bir kreatin monohidrattan bol miktarda kreatin almak olduğunu düşünüyorsanız, size bir kere daha düşünmenizi öneriyoruz.
    İhtiyacınız olan şey kas hücrelerinin en diplerine kreatini götürmektir. İşte bu konuda Cell-Tech Hardcore Pro Series, kreatin monohidratin önüne geçiyor. Cell-Tech ile kreatini etkili biçimde kullanabilirsiniz. Bu size daha fazla kas gelişimi olarak dönecektir.

Eğer kas yapmak salona gidip biraz spor yaparak veya yiyebildiğin kadar yemek yiyerek mümkün olsaydı işimiz ne kadar kolay olurdur. Ama işler böyle yürümüyor. Vücut geliştirmek veya kaslı bir vücut oluşturmak isteyenler ağır antrenman rutinlerine ve kesinlikle gerçekçi olmayan beslenme planlarına başvururlar.

Celltech - Pro Series

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mayıs 2010
  9. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tekrar kullansam diyorum bir göbek çıkarıyor ki düşman başına :)

10. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    güçsüzlük problemim var.... bu ürün doğru ürün mü acaba benim için???

11. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Güçsüzlükten kastın antreman sırasında veya antremandan sonra ise aradıgın sey bu ama daha önce diger ek besin takviyelerini (whey amino ...) kullanmadıysan bence önce onlara yönel ...

12. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ??

vucut boyutuma gore cok az agirlik kaldiriyorum.. whey nitrotech e basladim.. acaba creatin e de ihtiyacim var mi??

13. eyelander

eyelander Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler bu ürünü nitrotech ile kombineli olarak kullandım, sonuç olarak 1.5 ayda kol ölçüm 1.5 il 2 cm arası arttı. (Cell-tech 3 haftada bitti ama nitroya devam ediyorum) , arkadaşlar su tutmuştur kolun ondan artmıştır diyecek fakat ürünü bırakalı 5 hafta oldu ölçüler değişmedi , herkese tavsiye edilir.

14. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    almasına alıcamda şu yükleme olayına öyle bir uyuz oluyorum ki sormayın.daha doğrusu anlamadığımdan dolayı uyuz oluyorum sanırım 1 serving 2 serving bla bla :)

15. vandal34

vandal34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim anlamadıgım mesela gnc kreatini günde 5gr kullanıyosun bunu nıye gunde 100gr kullanıcaz kreatınler hakkında dıye bı bolum var ordada 5grden fazla kreatını vucut kullanmaz yazıyo ayrıca bunu bı dergıdede gordum bırı cevap yazsın bunun nedenını ben bu urunu alıp gunde 10gr kullanmayı dusunuyorum bırı yardım etsın...

16. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    İçeriğine hiç baktınmı Cell-Tech in?

17. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Tadına Katlanan varsa yok daha iyisi.Göz göre göre büyütüyor arkadaş:D Bence su tutma olayı mit kaldırdığın ağırlık,hacim,kuvvet hepsini olumlu etkiliyor.

18. JohnAbruzzi

JohnAbruzzi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Dün aldım bu üründen en iyi kullanım şekli antramandan sonra 2 ölçek mi?

19. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Bunun 100 gramında 10 gram creatin var.Adamların amacı zaten diğer 90 gramı kullanarak creatinden maksimum verim almak.75 gram seker koymus insülini patlatsın diye.ala,bcaa fln filanda var bunda.Monohidrat gibi antreman öncesi kullanmayın basit sekerdir yorgunluk yapar kutuda yazdıgı gibi antremandan sonra için cok daha yararlı olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:35 ----------

Evet yükleme dönemi mit oldu artık.1 Ölçek bile yeter ben öyle yapıyorum.

20. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bende 1-2 hafta içinde definisyona giricem şu anda jack3d-dymatize creatine micronized ve nitro-tech kullanıyorum acaba definisyonda cell-tech nitro kombinesi olur mu ? Bana olmaz gibi geldi ama yinede sormak istedim

Sayfayı Paylaş