Muscletech Celltech

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,0%
  2. orta karar

4,8%
  3. başarisiz

1,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 100 üye.
  1. cabbar

cabbar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar urun hakkinda bahsettiginiz fiyatlar inanilmaz ben newyork ta yasiyorum 44 dolar verdim ustelik 2. ci urun yuzde 50 indirimli o fiyatlari vermeyin o uckaatcilara

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sen bize göndereceksen vermeyelim ;)
    ama kendimiz yapamayacağımıza göre el mahkum bi bakıma duh

3. schumif1

schumif1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürün hakkında deneyimi paylaşmak isterim.

5 martta bu ürünü aldım ( 2 tane 6.7 lps Çilekli) yaklaşık 1 kutu bitti. Protein tozu ile birlikte (ultimate isocool apple = iğrenç birşey kesinlikle tavisye etmiyorum) ile birlikte aldım sabah kalkınca celltech saat 11:00 da isocool+ Glutamine, anteraman sonra celltech ( antreman saat 15 16 arası) 18:00 İsocool Akşam yatmadan önce İsocool şeklinde. 2 kilo aldım bir ayda, hiçde göbek çıkmadı. Kol öçlüsü başlarken 34,5 cm şimdi 37,5 cm. Bench 30 kg dan 65 Kg ( 40 50 60 65 8 tekrar hepsi 5.set 35 kg max tek) çıktı.

Diğer kutu kaldı onu da bitirince ;

MuscleTech Nitro-Tech Hardcore
    BSN059 BSN NO-Xplode
    Higher Power Micronized Glutamine 1000

Geçicem Tavsiyeleriniz bekliyorum...

Bu arada protein tozu içtikten sonra bu üründe başıma geldi 45 dk 1 saat sonra dil altı tükrük bezlerimde tatlanma oluyor normal mi? Daha önce optimum 100% whey kullandım ama onda olamamıştı. Ama memnun kamadım.

Son düzenleme: 9 Nisan 2008
  4. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    celltech'i bende nitrotech ile kombine ettim..3 kutu bitirdim..kalıcı olduğunu düşündüğüm bir güç artışı bende yaşadım..
    bunu sadece creatine formülüne değil içeriğindeki şekere de bağlıyorum..
    çoğumuz antremandan hemen sonra 75gr.şeker alıp glikojen depolarını hemen doldurmuyoruzdur eminim..celltech'in görülmez faydalarından biri de bu aslında..ama tadı baydı artık..

5. operation

operation Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    0
    1 Nisan da 2 kutu aldım (14 lü *2=28 paket). Aradan tam 14 gün geçti ve %50 ye varan bir güç artışı yaşadım. Çok sert antremanlar çıkarıyorum ve bunu hergün tekrarladığım halde herhangi bir yorgunluk veya bezginlik yaşamıyorum. Nitrotech ile kombine ettim. Antreman sonrası 1 paket celltech 1.5 ölçek nitrotech hepsi bu.

Aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir ürün. Tabi bu fiyat 85 ytl yi geçmiyorsa(Türkiye için).

120 ytl gibi fiyatlar duyuyorum kesinlikle bu fiyatlara almayın arkadaşlar yazık,günah. Nitrotech ve celltech e vereceğiniz max. rakam 90 olsun. Ki çok daha aşağıda alınabiliyor.

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  7. gpancar

gpancar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünün içinde normal creatinden çok farklı ve çok daha fazla madde var. bu maddeler vücuda bir zarar verir mi çünkü burdaki maddelerin neredeyse hepsini ilk defa görmekteyim. kimyasal filan mı bunlar? bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. almak istiyorum ancak vücuduma kalıcı bir zarar vermesinden korkuyorum.

8. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    halo ve vapor sıparısı vermıstım adamın bırı tutturdu halo alma celltech vapor kombınesı yap dıye. valla kafam karıstı ya, yanı su yaz donemı zaten ıstahım hafıften kapandı sole bana sıkı sert bı goruntu verecek azbırazda hacım yapacak bı kombıne yapıcam nerdeyse tatıl zamanı geldı hala baslayamadım. budefada abı halo alma celltech al dıyenler. yanı celltech ıle halo farklı seyler sanırımda benım amacıma hangısı daha uygun onu bılemıyorum. hayır sımdı onuda alsam yemınle bı suru para......

saygılar.........

9. silent assasin

silent assasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antakya
    halo ve vaporla yapılan kombinasyon gerçekten işe yarıyor. eğer beslenmenede dikkat edersen sana hacim olarak ne kadar çok şey kazandırdığını göreceksin...cell tech le halo farklı şeyler. vapor+ halonun yerini tutmaz celltech...kim demişse sallamış biraz.cell tech tabi creatin olarak gerçekten süper o ayrı konu ama vaporla halonun sana kazandıracağı kadar hacim kazandırmaz...

10. muratcania

muratcania Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bugun itibariyle;
    MuscleTech Cell-tech Hardcore Creatine (1.4kg) siparişi vermiş bulunmaktayım. Ürün 100 gr lık 14 paket seklinde. Bodybuilding in sitesinden kullanımını ve hazırlanısını okudum ama tam olarak anlayamadım.. Anladıgım

İlk 5 gün; Gunde 2 servis alınız. İlk servis sabah kaltıgınızda, İkinci servis antremandan hemen sonra..

5 gunden sonra antremanlardan sonra alınız diyor..

ama bunun bi servisi 2 kaşık diyor. Benim bildigim Creatine cay kasıgı ile (5 grama denk) konulurdu.. ve 1.5 kg ya yakın bi creatine baya bi sure giderdi..bide 12 oz suya katın diyo. 12 oz ne kadara denk? bi de bu kullanım sekliyle bu kac gun dayanır ki? 10 gunde biter kanımca. Bu konuda tam bilgisi olan arkadaslar aydınlatırsa simdiden tsk ederim..

11. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    celltech hardcore paketlerinde 101 gr.toz var ve bunun 75.gr.ı Dextrose şeklinde şeker..
    10gr.kadar creatin karışımı var..
    aklınız creatine monohydrate kullanımlarına gitmesin..pakette ne yazıyorsa onu yapın..
    ben de kullandım..oldukça etkili bir antreman sonrası supplementıdır..

edit : 1 onz yaklaşık 30 ml dir..12 onz 360 ml kadar..

Son düzenleme: 9 Eylül 2008
    muratcania bunu beğendi.
  12. muratcania

muratcania Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arakdaslar bu 14 paketten 5 paket kaldı.. ben bu urunu kullanan arkadaslara bisey sormak istiyorum? Abi sizde nasıl bi mide var ya??? arkadaslar cogu urunu kullandım ama bunu içmek cok zor geldi bana.. Ruyalarıma giriyo sabah bunu nasıl icecem acaba? mide bulandırıyo, ve ishal yapıyor.. Bu urun iyi verim verse bile imkanı olup bundan 3 4 kutu bitiren arkadaslara şaşarım ve sapka cıkarırım :)

maietnigri bunu beğendi.
  13. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bence de aramosı var ama bana göre tadı çekilir gibi değil..
    ayrıca içtikten soran 3-5 saat iştah kalmıyor..

14. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Celltech güzel kombinasyon, sadece creatin olarak bakılmamalı. Ama ben kendimi bildim bileli bu kadar iğrenç birşey içmedim. Yüzüm değişiyor içerken başka adam oluyorum.
    Türkiyede çok tuzlu ne yazıkki ve en az 20-25 paket gerek tam etki için o da 2 tane almak demek.

15. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    eski celltech'in tadı şimdiki celltech hardcore'a göre çok daha yumuşaktı..içimi daha kolaydı..insanın daha da içesi geliyordu..
    buna ne kattılarsa tad çok itici..sırf tadı yüzünden listemden uzun bir süre çıkardım..

16. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadsim şimdi doğrukullanim nasil olmali ant. öncemi sonra mi iççez. bide off günlerdede mi içecez

17. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Antreman öncesi, ilk beş gün sabah kalkınca ve antremandan sonra birer kez. Antreman olmadığı günler sabah kalkınca ve akşam. Beş günden sonra antremandan sonra birer kez. Antreman olmayıncada sabah kalkınca bir kez.

18. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Maddi durumumuz ve midemiz izin veriyorsa bu ürünü kullanmaya, ara vermemize gerek varmi? Tabi ara verilir ama 1 ay kullanip 1 ay ara vermeye gerek varmi? Şimdiden Teşekkürler.

19. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ardarda 2 msj olucak ama bu ürün için BB.com da sakin almayin Steroid var içinde vb. yorumlar var. Bu konuda kullananlarin fikri nedir? Lekeleme çabasimi? Kaba bi tabirle "karaciğerinizi elinize alirsiniz" tarzi yorumlar var bende bu ürünü bugün aldim biraz içim daraldi açikcasi bunlari okuduktan sonra.

20. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Kimsenin bir Fikri yok Sanirim :/

Sayfayı Paylaş