Muscletech Celltech

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,0%
  2. orta karar

4,8%
  3. başarisiz

1,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 100 üye.
  1. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bu nerde 1 alan 1 bedava ve nereden alıyorsunuz ben bodybuilding te normalini bulamadım? arkadaşlar bu hardcore ürünleride bi konuşalım dışardan getirirken o dediğiniz fiyatlara bunlarda geliyor. ( ben para olmadığından optimum whey+amino+creatin gidiyorum ama kullanan arkadaşlarım var) bunlarda çok sağlam ürünler yani yeni konumu açalım yoksa burda konuşalımmı bunlarıda?

2. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bilmiyorum ekleyebildimmi ama bilmeyenler için koymak istedim.
    bunlar verileri;

4.5 Lbs. Fruit Punch
    Supplement Facts
    Serving Size2Scoops(20g)
    Servings Per Container20

Amount Per Serving % Daily Value

Calories 310
    Total Carbohydrate 75g 25%
    Sugars (As Laboratory-Grade Dextrose) 75g †
    Vitamin C (As Ascorbic Acid) 255mg 425%*
    Calcium 120mg 12%*
    Phosphorus (As Dipotassium, Disodium & Magnesium Phosphate) 180mg 18%*
    Magnesium (As Magnesium Phosphate) 65mg 16%*
    Chromium (As Chromium Polynicotinate)** 300mcg 250%*
    Sodium 140mg 6%*
    Potassium (As Dipotassium Phosphate) 140mg 4%*

Crea-Edge™ (Hardcore Anabolic Creatine Matrix) 10g †
    Creatine Monohydrate (Featuring Nano-Diffuse™ Technology)
    Creatine Anhydrous
    Dicreatine Malate
    Creatine Alpha-Ketoglutarate
    CREAKIC™ (Creatine-6,8-Thioctic Acid-Ketoisocaproic Acid Calcium)
    Creatine Pyroglutamate
    Tricreatine HCA

Osmodrol™ (Hyperosmotic Cell Volumizer) 2300mg †
    Taurine
    Betaine HCL
    Taurine Ethyl Ester
    Glutamine Alpha-Ketoglutarate
    Glutamine Ethyl Ester

Lipoic-Tech™ (Biomedical Saturation Optimizer) 200mg †
    Alpha Lipoic Acid

Insulodrive™ (Accelerated Insulin Maximizer) 132mg †
    Double-Fermented Triticum Aestivum
    Indian Mulberry Extract (As Morus Alba)(Fruit)
    Enicostemma Littorale Blume Extract (Plant)
    Sweetbroom Powder (As Scoparia Dulcis) (Leaf And Steam)
    Tarragon Extract (As Artemisia Dracunculus)(Plant)
    Andrographis Paniculata Extract (Leaf)
    Isomalt
    Trehalose
    D-Mannose

* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
    † Daily Value not established

Other Ingredients
    Laboratory-Grade Dextrose, Citric Acid, Calcium Silicate, Natural And Artificial Flavor, Modified Food Starch, Gum Arabic, Titanium Dioxide, Tri-Calcium Phosphate, Xanthan Gum, FD&C Red #40
    Contains Milk Ingredients.
    **ChromaTech™ Patent-Pending Nano-Diffuse™ Technology Is Used Under Permission From Nano Technologies.

buda bodybuilding.com sitesinden alıntı açıklaması;

Clinically Proven 26x More Powerful Than Regular Creatine!
    Cell-Tech™ Hardcore is the fastest acting, most powerful advanced musclebuilding creatine formula ever developed by science. Powered by Nanomolecular Hyperdispersion Technology™ Cell-Tech Hardcore goes to work immediately, supersaturating your muscles with its hyperosmotic accelerated creatine matrix. Cell-Tech Hardcore overcomes solubility deficiencies of regular creatine using a precise portion of nanoparticulated creatine particles. These microscopic creatine particles are a fraction of the size of regular creatine particles and can only be seen through the most powerful electron microscopes. Nanoparticulated creatine particules have an extremely high bioavailability, targeting muscles faster for unparalleled creatine delivery and myocellular saturation. Based on available published research, there has been nothing proven superior to Cell-Tech Hardcore. It's the ultimate advanced creatine formula for anyone serious about gaining muscle and getting strong extremely quick.

şimdi bu ikisi arasında tam olarak ne fark var? yani hardcore la diğeri arasında?

3. glory

glory Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
  4. glory

glory Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    edit tuşunu bulamadım
    kısa bir araştırma yaptım urun tamamen bırakılmış sanırım. ilk başta yanlıs anladım buraya yazdıktan hemen sonra farkettim.
    nitro-tech ten sonra bunu da bıraktılar.

edit: neden ilk mesajımda edit cıkmadı 2.mesajda cıktı anlamadım

5. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende bunu celltech bulamadım ama hardcore u var? suan hala satışta bildiğm kadarıyla. yani dün baktığımda ölediydi.

6. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bide hardcore u varken neden diğerini kullanıyorsunuz? yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum. yani bu 2si arasında fark ne? ve neden tercih hardcore lehine değil!! bilgilendirirseniz sevinirim. birde aklıma geldi daha öncede sormuştum ama cevap gelmedi burda aldığınız kilonun ortalama nekadarı yağdır? aldığınız kas kütlesi onu tolere edermi? yağ özkütlesi daha az olduğundan hacmen daha çok oluşacağından görüntü bozmazmı? denemiş ve bilgili arkadaşlar yardımcı olursa cok makbule gecer valla

7. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Bodybuilding.com da kampanya vardı ve 1 alana 1 bedavaydı + kaliteli bir ürün olduğunu iddaa ediliyor bi çok sitede ( gerçi bu ürünü satmayı bırakan bb.com'da sırf şeker, para ziyanı diye alay edenlerde yok değil ) Sanırım bu yüzden hardcore u değilde bu kullanılıyor. bb.com da bitirmiş kampanyayı, elindeki stoku eritti sanırsam bu kampanyayla çünkü netrition.com da satılmıyor bu ürün

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, olayı şuna benzetebiliriz, Playstation 3 çıktıktan bir süre sonra Playstation 2'nin üretimi tamamen durduruldu.
    Aynı şekilde, Celltech Hardcore, Celltech'in gelişmiş versiyonu ve bu nedenle, bir önceki ürünü artık üretmiyorlar.
    Tabii şimdiki ürün eski üründen ne kadar farklıdır?
    Bunu bilemem, ama pek farklı olduğunu sanmıyorum arkadaşlar, herşey pazarlama stratejisinden ibaret...

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bir piyasada bir cok rakip varsa, sürekli yeni ürünler cikartmaniz gerekir. Siz cikarmazsaniz rakipleriniz cikartir ve müsterileri kaptirirsiniz.
    Yeni ürün herzaman bir müsterinin gözünde positif olur. Yeni bir ürün yeni bir arastirma sonucu üretildigi anlaminada gelir (müsterinin aklinda)
    Kisacasi hepsi psikolojik pazarlama..

xxMassacrExx bunu beğendi.
  10. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Despo güzel demişsinde işi fazla abartıyolar gibime geliyor, o kadar çok ürün var ki hepsini takip edebilmek imkansız. Her ürünü mucize yaratıcı birşey olarak betimliyolar.

Optimum whey ne güzel mesela, ne hardcore u var ne diğer acaip son ekleri var ancak çok feci satış yapan bir ürün. Dahada yıllarca devam edicek gibime geliyo bu ürünün satışı

11. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    beyler bende bugun bu urunu kullanmaya basladım suan suyla tuketıyorum fakat suda optımum whey gıbı mukemmel bır sekılde karısmıyor bıraz tortulu oluyo,ayrıca bu urunu antremandan sonra kullanırken yıne suya karıstırıp tek basına mı kullanmalıyız yoksa whey+cellmass+meyve suyu gıbı bır karısım yapsak olurmu.Yukleme donemı off gunlerde ogle yemegınden ıkı saat sonra ıcmek dogrumudur? (sabah ılk servısı ıctıkten sonra bırden halsızlestım burnum akmaya basladı hala akıyo :( bır yan etkısımı var anlamadım gıttı ustune annemın klasik bunlar zararlı fasılını dınledıkten sonra moralım oldukca bozuldu) Cevaplar ıcın sımdıden tesekkurler.

12. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    tecrubelı arkadaslardan yardım ıstedık ama 5 gun oldu kımseden ses seda yok bu whey cell tech meyve suyu karısımı yanlısmıdır (nasıl olsa cell de glukoz var dıe) suan kullanmaktayım yanlıslık yapmak ıstemıyorum.tecrubelı arkadaslar yardım ederse cok sevınırım

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Whey degil bu. Creatin karisimi, suyla karismamasi biraz sasirtti beni, karismiyor derken dibine gidiyor diyorsan, haklisin, ama icerken sürekli karistirirsan bu sorun kalkmis olur.
    Suyla karistirman yeterli olacaktir. Benim favori creatinimdir, yan etki olarak benim kullandigimda sirtimda sivilce cikar ( 2 sene kullanmistim, aralikli)
    Bunun disinda bir yan etki olmaz(bende oluyor diye sendede olacak demek degildir, bolca su icmeni öneririm)
    Bu urunu ilk 5 gún günde 2 kez tüketmelisin (sabah ve idman sonrasi)
    Daha sonralari idman gunleri, idmandan sonra, idman yapmadigin günlerde ise sabahlari kullan.
    Karisim yaparsan icemezsin, bence tadi bir cok ürüne göre cok güzel, hatta ben idman sonralari hizli icmezdim, keyifle icerdim bu ürünü. (Tavsiyem Orange veya fruit punch tadlari)

Akay, xxMassacrExx, pitt ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    despo cevabın ıcın tesekkurler aynen dedıgın gıbı karısmamma olayı dıbe gıtmeden ıbaret,karısım konusunda ıse soyle bır karısım yaptım tadı cok hosuma gıttı karısık meyve suyu,optımum whey (doublerıch choclate),ve fruıt punc cell mass benım asıl anlamak ıstedıgım suydu sımdı bu cell massın ıcındekı seker creatının hızlı emılmesını saglamaya yonelıkmıs herhalde ben buna baska bır seker olan meyve suyunun sukrozu gıbı seyler katarsam emılım performansı dusermı acaba?

15. yusufinto

yusufinto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bu malzemeler kilo mu aldırıyor, yani bunları kullanıp alınan kiloyu antremanlarla kasa mı çevirmek lazım? yada bunlar antremansız alındığında yağ yoluyla mı kilo veriyor?

16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yağ yoluyla mı kilo veriliyor cümlenden kafanın oldukça karıştığını görebiliyorum..

yağlar kasa dönüşmez..
    bu ürün karbonhidrat ekli creatin..antreman sonrası kullanıldığı için yağlandırmaz ama kas yapımına hem içerdiği karbonhidrat hemde ana maddesi creatin ile faydası vardır..

bu linkide incelemelisin
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en_ok_sorulan_sorular_ve-t11375.html

17. yusufinto

yusufinto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi demek istediğim bu creatini antremansız kullanırsak ne olur? yağlandırır mı yoksa yine kas yapar mı?

18. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Diez elimde 10 paket felan var bu celltechten. Sence 10 tane yeterli yüklemeyi yapar mı? Alım şeklini günde 2 paket mi yapayım yoksa 1 paket mi? 10 tane olunca 2 hafta bile yetmez çünkü;)

19. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Forumu biraz araştır bence, son teknoloji birşey üretilmediyse hiçbir şekilde kası zorlamadan kas yapman mümkün değil. Ee creatin organik yapıda olup, vitamin ve mineralde olmadığı için yağda yapar ama çok kaydadeğer olacağını sanmıyorum. Ancak bu durum saf creatinler için, celltech için değil. Çünlü içinde karbonhidratta var.

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    antremandan sonra celltech içtiğimde 2-3 saat yemek yiyemiyorum..iştahı kapatıyor..e tabi 75gr.şeker var..

Sayfayı Paylaş