MuscleTech Cell-Tech Hardcore Pro Series

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve zigbog tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 108
    68,4%
  2. Orta Karar

oy sayısı 40
    25,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 10
    6,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. CI2ueL

CI2ueL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bana amerikadan bi ark. gönderiyor 50 dolara alıyorum .. pazartesi postaya vericek.. kullandıktan sonra sonucu yazarım

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ben bu ürünü alıcağım acaba nasıl etki olur, veya sizce işe yararmı gibi saçma sorular yerine kullanan kişiler ürün hakkında yorum yaparsa daha etkili olur.Şu başlıktaki 20 mesajdan 16 tanesinin ürünle alakası yok lütfen dikkat edelim.Bende almak istiyorum ancak kullanan kişilerin yorumları az olduğu için ikilemede kalıyorum.

nobodys bunu beğendi.
  3. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Arkadaşlar bu üründe bi yanlış anlaşılma var dikkatli olun.Normal creatin ürünleri yüklemede ilk 5 gün günde 25 gram kadar alınır.Bu ürünün porsiyonu 100 gram kadar...Sadece creatin istiyorsanız bu ürünü almayın çünkü diğer ürünler bu kadar karbonhidrat içermez.Bu ürünün porsiyonu 100 gram diye sakın bitince aynı dozda devam etmeyin ciddi böbrek hastalıklarına yol açabilir.

1. kullanım yöntemine göre; ilk hafta kaslarınızın kreatin'le doldurulması gerekir. Bunun için 4 defa 4,500 mg (Toplam Doz: 18 gr) yemeklerden önce (yemek aralarında) ve egzersizden sonra herhangi bir asidik olmayan meyve suyu ile birlikte alınır (genellikle üzüm suyu tavsiye ediliyor ama zorunlu değil). Daha sonraki haftalar günde 1 veya 3 defa (en az 4 saat arayla) 4,500 mg'la devam edilir. (Toplam günlük doz: 4,5-13,5 gr)

2. kullanım yöntemine göre ise; ilk hafta kaslarınızın kreatin'le doldurulması işlemi atlanarak doğrudan günde 1 veya 3 defa (en az 4 saat arayla) 4,500 mg (Toplam günlük doz: 4,5-13,5 gr) başlanır ve devam edilir. Daha fazla doz almanıza gerek yoktur.

En iyi sonucun; egzersiz veya sportif faaliyetten yaklaşık 1,5 saat önce karbonhidrat esaslı bir yiyecek ile beraber alındığında ortaya çıktığı da gözlemler arasındadır.

En iyi yönü de, kreatin'in herhangi bir inceleme veya araştırmada aleyhine bir yan etkinin rapor edilmiş olmamasıdır. Kreatin tamamen güvenli ve etkilidir. Kreatin kesinlikle hiçbir zararlı veya toksik madde içermez. ALINTIDIR.
    Kaynaklar:
    1-Greenhaff, PL. Creatine and its application as an ergogenic aid. International Journal of Sports Nutrition. 1995; 5 (Supplement):S100-10.
    2-Greenhaff, PL et al. Influence of oral creatine supplementation on muscle torque during repeated bouts of maximal voluntary exercise in man. Clinical Science. 1993; 84:565-71.

3-Balsom, PD et al. Creatine supplementation and dynamic high-intensity intermittent exercise. Scandinavian Journal of Medicine and Sports Science. 1993; 3:143-9.

4-Redondo, DR et al. The effect of oral creatine monohydrate supplementation on running velocity. International Journal of Sports Nutrition. 1996; 6:213-21.

5-Burke, LM. Effect of oral creatine supplementation on single-effort sprint performance in elite swimmers. International Journal of Sports Nutrition. 1996; 6:222-33.

6-Odland, LM. Effect of oral creatine supplementation on muscle power and short-term maximum power output. Medicine and Science in Sports and Exercise.1997; 29: 216-9

Son düzenleme: 15 Şubat 2011
  4. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşım 1 servisi 100 gr ama bunun sadece 10 gramı creatine ve türevleri.77 gramda özel bi şeker türünden elde edilmiş bir karbonhidrat ve 3.5 gram kadar da aminoasit var.Böbrek hastalığı yapıcaksa zaten diğer creatinlerde yapar.Sonuçta bu tarz ürünleri kullanırken boşuna demiyolar bol bol su tüketin diye.Ayrıca içindeki şekerden gelen karbonhidrat antrenman sonrasında çok önemli bi ihtiyaçtır.

5. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Bende bunu söylemeye çalışıyorum diğer creatinler gibi değil bu :eek: Sen biliyorsun diğerleri ile arasındaki farkı ama ya bilmeyen biri olursada 10 gramı 10 gram kreatin içeren bi ürün alıpta bunun gibi 100 gram birden kullanırsa? Dediğim gibi bilen için yazmadım bunları
    thums:

6. CI2ueL

CI2ueL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    mrb. bu gün cell - tech creatin ve nitro tech proteini eliyor 1 aydır weider mega forte kullanıyorum ve 1 aylık daha mega forte var elimde, bu üçünü kombine yapsam her hangi bir sorun çıkarmı ve nasıl kombine yapmalıyım antreman gününde? bu soruya uzman birisinden cvp alabilirsem çok sevinirim tşkler..

7. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Merhabalar.Rahatlıkla kombine yapabilirsinthums: Cell tech monohidrat gerçi diğer kreatinlerden çok farklıda konu bu değil:badgrin:

Yanılmıyosam Mega forte amino asit takviyesi antremandan önce onu içki ortamda BCAA olsun biraz tüpleri sıvımı bilmiyorum sıvıysa cok cok daha iyihyper_)antemandan sonra nitrotech alabilirsin hemen iç insülin direnci baslamadan :)

Creatine gelince sakın üzerindekilere kanma pazarlama taktiği onlar öyle kulllanınca kutu 20 15 gün sonra bitiyor max.

Cell-techin 50 gramında 5 gram 3 farklı kreatin var normal kreatinlerde 6 gramda 5 gram var cell tech in farkı farklı diğer maddelerle bu 5 gramın büyük cogunlugu idrara değil hücreye giriyor normalde creatin hucre icine zor girerdumbelllls

Ben yukleme donemi off gunleri sabah kalkınca 50 gram aldım bide antremandan 1 saat once meyve suyu + su ile ictim bu ilk 5 gun

5 gunden sonra sadece antremandan 1 saat once meyve suyu yada basit sekerli biseyle ic uzerinede su ic emilimi arttırır.Bu bende gayet yetiyor ve urunun daha yarısı bittihyper_

Bide tadı cocukken kullandıgımız suruplara benziyor:D
    Yardımcı olabildiysem sevindim iyi aksamlar

8. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    daha p.tesi aldım ve şimdi fiyat deli gibi düşmüş :(

9. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bende celltech aldm ve creatine monohidratla kullanmayı dusunuorm antremandan once 5gr monohidrat sonrasnda cell tech seklinde yanlz antremandan snra sizce 1scoop yeterli olurnu yoksa 2scoop (1servis) mi alnmalı celltech ??bide kutunun uzernde 8hafta kullanlmaldr duzenli gbisinden bi yazı var 8hafta kullandktan snra kac hfta ara vermeliyiz ??

10. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Hic fikri olan yokmu ??

11. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Ürünün içinde zaten servis başına (100gr) 10grcreatine var diye biliyorum,yanlış bilmilyorsam eğer ekstra creatine almana hiç gerek yok

12. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Haklsn edgede ben daha ekonomik olsun die antreman oncesi cell tech yerine monohidrat alıyorum ondan sormustum

13. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Yükleme Döneminin Yarışmaya falan hazırlanmıyosan boşuna olduğu kanıtlandı antemandan 1.5 veya 1 saat önce iç bitti gitti kaç gün gider..Şunuda sölim 10 gram creatinin en fazla 4.5 gramı emilir hesabını yap:)

14. reebok95

reebok95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün yaz dönemi(definasyon) için pek uygun değil sanırım?

15. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet içindeki şker yüzüden pek uygun değil ama yazın bsnin cellmassi kullanılabilir bence definasyonda ben henüz denemedim ama aklımda öyle bi fikir var yaz için:)

Bodybuildingke ve reebok95 bunu beğendi.
  16. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Arkadaşlar İçinde Şeker varda adamlar onu zaten bilerek koymuşlar insülin pompalasın diye..Labalatuvar desktrozu mu ne kullanmışlar çok karmaşık karbonhidrat yağlanmaya neden olacağını hiç sanmıyorum antremanda kullanılabilecek sağlam bi enerji kaynağı bence waximaize gibi bişe

17. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kutunun arkasında yazılanı uyguladım 2 ay kullandım muhteşem bir göbek çıktı ama gerçekten ölçü aldırıyor bunu söyleyebilirim.Ayrıca kollar felan pütür pütür oldu definasyon felan düşünen arkadaslar için riske girmeyin belki ben fazla felan kullandım ama ant sonrası 2 ölçek sbaah 2ölçek aç karınına.CELLMAS KULLANICAM SİMDİ ONDADA KALP KRİZİ FELAN DİYOLAR.TARİHTEN KALMA CREATİN KULLANMAKTA İSTEMİYORUM.

18. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Antremandan sonrası 2 olcek sabah 2 olcekmihyper_ canım kardeşim naaptın sen ya 2 ayda kac kutu gitti?Cok fazla kullanmıssın:( Ürünün cabuk bitmesi için öyle yazıyorlar şereflilerkafa_ bende ne gobek yaptı ne bişe hala kullanıyorum antremandan 1 saat once 1 olcek hatta gelecek hafta kesecem 2 haftalıgına..Niye gobek yaptıgını kendimce anlatabilirimthums:

Bikere arkasında yazılanları uyguladıysan zaten 5 gun sonra kaslardaki kreatin duzeyi max olmustur.5 gunden sonra antremandan 1 saat once alman lazımdı 1 olcek geri kalanın hepsi malesef tuvallette idrar olarak:( (Belki kokudaki değişikliği farketmişsindir) Gobegide fazla kullanım sonucu içindeki seker yapmıstır.

1 olcekginde 30 gram seker fln var gunde 4 olcek 120 gram ekstra seker tam gobeklik:(

Yardımcı olabildiysem Sevindimthums:

19. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    tarihten kalma creatin denmiş yukarıda. ben celltech kullandım. cok değişik bir içeriği var. celltech i en iyisi sabah kalkınca almak. hem gobek yapma ihtimalini yok eder. hemde direkman kana karısır. ayrıca tarihtan kalma creatin kullanmam gibi şeylere kanmayın cell tech de cell mass ta iyice şişirilen urunler. gerek yok onlara bence ben bitirdim cell tech i şimdi monohidrat kullanıyorum. ve monohidrattan başka creatinde dusunmuyorum artık. cell teche vereceğim parayla gider glutamin alırım yanınada monohidrat alırım. bence cok daha fazla fayda eder. cellteche oyle bir basmışlarki desktrozu şeker hastası yapacak adamı neredeyse. bende yukarıdaki yoruma katılıyorum celltechi 50 şer gram almak cok daha mantıklı.

Vorenus bunu beğendi.
  20. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hocam önerebilecegin creatin varmı kullandıklarından çok verim aldıgın.Ben bir kaç güne creatin alıcam fakat Celltech cellmas kullanmak istemiyorum.Celmmass a kalp krizi felan diyolar hemde yani sordum evet dogru diyenler bile var.Celltech de sıcak bakmıyorum daha önce 2 kutu bitirmeme ragmen.Twinlam.weider felanda eski geliyor bana...

Sayfayı Paylaş