Muscletech Anotest

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve RaJeV tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Urun basarili mi?

1. Basarili

oy sayısı 19
    59,4%
  2. Orta derecede basarili

oy sayısı 5
    15,6%
  3. Basarisiz

oy sayısı 8
    25,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123

Muscletech'in yeni ürünleri biraz daha iddialı. Şu an için bu ürün için yüksek puanlar verilmiş.

diez bunu beğendi.
  2. bahattinreyiz

bahattinreyiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    muscletechin yeni performance serisi iyi gibi duruyo. Tr deki harcore serisinin ürünlerinin son kullanma tarihleri yaklaştı, yeni seriden kullanmak istediğim ürünlerden biri bu, sabırsızlıkla bekliyoz gelmesini.

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Performance serileri cidden çok iddialı ve yüksek puanlar verilmiş hep. Türkiyeye gelse denesek süper olurdu :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Benimde ilgimi cekiyor son donemde listeme almayi dusunuyorum.

5. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Normalde kutuyu bitirmeden yorum yazmiyorum, ancak urunun cok yeni olmasi ve bir grup arkadasin yorum bekledigini dusunmem sebebi ile on gunluk kullanim deneyimlerimi paylasmak isterim.

Muscletech'in dördü bir arada diye sundugu bir testosteron tetikleyici (TT) ürün Anotest. Kesinlikle steroid değil. Icerisindeki d-aspartic acid, boron ve cinko ile testosteronu arttirmayi, ostrojeni azaltmayi, serum kortizolu dusurmeyi ve androjen reseptorlerini duzenlemeyi vaadediyor. Ancak web sitesinde verdigi bilgiye gore testosteronu normal limitlerin üstüne cıkartmayı, standardın ustune tasımamayı hedefliyor. (ornegin 30-60 arasi normal ise amaci 50-55lere cikartmak).

Urunu her sabah, icinden cikan bir olcu kadar (7gram) kullaniyorum. Maksimum dozaj 2 olcek. Tek olcek ile 40 gun kullanim oluyor (off gunlerde de kullanilmali). 3 gun kullanilmadiginda vucuttaki testosteron seviyesi normale dusuyor.

Otuzuc yasindaki bir kullanici olarak urunden cok memnun kaldigimi soylemeliyim. Dayaniklilik ve kas yorulmalarini azaltmasinin yani sira libido artisi da sagladigini gozlemledim. Daha once bu tarz bir ürün kullanmamistim. Ancak bir süredir -ve halen- ZMA kullanimim mevcut. Daha once bu tarz ürün kullanmadigim icin Stak ya da turevleri ile kıyaslayamiyorum.

Muscletech Fruit Punch aromasinin kotulugunu bir kez daha animsatsam fena olmaz tabii. Bu kotu tat Hydroxycut Stix'im hemen hemen aynısı. Amino FX ise bundan da feci idi.

Urunu, otuz yas uzerinde olan, en az iki yıl spor gecmisi olan ve halen aktif olarak agirlik kaldiran erkek arkadaslara oneririm. Fiyatin yuksekligini ben de kabul ediyorum. Ancak -örnegin- glutamin alacagima Anotest alirim diyorum.
    Tesekkur ederim.

PeNa, bmplak ve beyhes bunu beğendi.
  6. kemalist36

kemalist36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben daha 21 yaşındayım gereklimi bana böyle şeyler bilemedim :/

7. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Kesinlikle hayir. 21 yasinda testosteron yukaridadir, hic gerek yok. Bence 30+ icin kullanilabilecek bir destek.

8. maxla

maxla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Los angeles
    Merhaba yaklasik 10 gundur sabahlari 2 kasik olmak uzere bu urunu kullaniyorum fakat herhangi bir tepki vermedi vucudum acaba ne hissetmemiz lazim yada ne gibi katkisi olmasi gerekiyor gozle gorulebilecek yardimci olursaniz sevinirim

9. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Anotest ardindan birsey hissedilebilecegini sanmiyorum. Icerisinde hatiri sayilir miktarda BCAA ve glutamine var ki sabah saatlerinde vucudu beslemek adina iyi destekler. Icerigindeki diğer urunler de T-artisina yardimci oluyor. Bu sayede vucut kendini 20li yaslardaki gibi planliyor. Ben, yukarida da yazdigim gibi- anlik degil ama genel libido artisi sagladim (eger yasiniz 20lerdeyse bu etkiyi hissetmeyeceksiniz), ote yandan killanmanin arttigini farkediyorum (20li yaslarda iseniz muhtemelen bunu da gormeyeceksiniz). Bir de hucresel bazda olan gelismeler vardir ki bunlar hissedilmez.

ps: 20li yaslarda neden hissedilmez? Anotest, T seviyesini normal sınırların ustune cekiyorum diyor, normali astirmiyor. diyelim 40-80 arasi "normal" adlandiriliyor. 80 ustu ancak steroid ile mumkun. 20li yaslardaki biri zaten 75 seviyelerinde olacagi icin 3-5 puanlik artisi hissetmeyecektir. 30-40'larindaki kisi ise 55-60'larda gezindigi icin 75'leri hissedecektir.

Tesekkur ederim.

maxla bunu beğendi.
  10. Akanay

Akanay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fotomodel&Manken,Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben muscletech amino fx kullanıyorum arkadaşlar bununla arasındaki farkları bilen varsa yazabilirmi ?

11. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    merhaba suanda kullanıyorum urunu 12 gün kullanıp 3 gun ara verıp ondan sonra kutu bıtene kadar kullanmak gerekıyor. 2 haftadan sonra etkisini göstermeye baslıyor basarılı bır urun. Fakat testeron seviyesi yukarıya cıktıgı ıcın sex hayatınızda daha da canlanıyor

12. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    12 gün kullanıp 3 gun ara verme gibi bir sey soz konusu degil. Ne urun uzerinde ne de Muscletech web sitesinde boyle bir ibare yok.

13. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünü kullanıp memnun kalmayanlar var.Acaba ürün herkeste aynı etkiyi göstermiyor mu? yada yaşı genç olanlar mı beğenmemiş (genç yaştakiler için gereksiz old.için) merak ettim doğrusu..

Sayfayı Paylaş