MuscleTech Anabolic Halo

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve firebird tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,2%
  2. Orta karar

31,9%
  3. Başarısız

6,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 164 üye.
  1. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    sayende söylediklerim boş çıkmadı , bir an kendimden şüphe etmeye başlamıştım ya nasıl etki etmez diye ama sen maşallah 3.5 kilo artış yapmışsın bu çok iyi olmuş

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    therion halo hatırladığm kadarıyla 40 ölçek 1 sabah 1 idman sorası vapor kullanmadım ama bildiğim kadarıyla idman öncesi 3 ölcek yanı aynı anda bitiyolar nerdeyse kimileri beraber kullmayın diyo ama bence zaten ikisi kombine edilsin diye yapılmış halo da 3 vaporda 5 ölçeğe çıkabiliyosun

therion bunu beğendi.
  3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    benim yağ oranım fazla bunun için takviye aldığımda fazla kilo alıyorum ama bu sefer kilo aldığımda belim kalınlaşmadı bu gerçekten i bi sonuç oldu kolum aşa yukarı 1 santim büyüdü sonuçta kür yapmadım meraktan alım ve kullandım bi supplementtin vereceği en fazla budur zaten ---arkadaşlar bu arada birbirimize yardımcı olmak için paylaşıyorum bunları hep söylüyorum her ürün herkeze aynı etkiyi vermez ayrıca satış fln yapmıyorum--- therion, halo büyümeyi desteklio biliyosun vaporda zaten kombine bi ürün yani hertürlü idman için ihtiyacını karşılıyo + süper enerji veriyomuş ama vücut ısısını arttırıomuş sıcaklar geldi allah kolaylık versin

therion bunu beğendi.
  4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    vapor kutusu benimde bitmek üzere.idmandan 15-20 dakika önce aldım ve idmanda inanılmaz bir yanma hissediyorsunuz.kaslarda hissedilen pump etkiside bence guzel.özellikle forearms bolgesınde yogun kızarma meydana geliyor.parayı hak eden bir ürün.

firebird ve therion bunu beğendi.
  5. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son zamanlarda pek giremedim. idmanlarada ara verdim kol ölcüm soğuk 39. oldu halo sayesinde 38,5 dan yarım cm bile oynamıyodu yaklaşık 6 aydır. 1,5 senedir devamlı yapıyodum. yarım cm büyüdü fakat omuzumda kolumda damarlar belirginleşti biraz. özellikle çalıştığımda dehşet oluyo. para biriktirip birde kombine denicem bakalım

6. darksideee

darksideee Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar merhaba, amerikadan istedim biraz önce elime ulaştı. 2.4 lbs Active fruit punch. 69,99 USD ye aldım ancak kutuyu açtığımda neredeyse yarıya yakını boş. Sizde de böyle mi yoksa kazıklandım mı?

7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bnimki doluydu sanırım ama bu sorunu kutuyu tartarak çözebilirsin:)

8. snakeeyes

snakeeyes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sorun yok bence arkadaşımda getirdi 3 te 2 si dolu hemen hemen :)

9. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    tamamı dolu olmazki hiç bir zaman , hava girmez çünki kutuya , bkz protein kutusu

10. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    halo ve vapor az once elıme ulastı. 1 haftadır antrenman yapmadıgım ıcın suan bıraz hamladım. o yuzden bı ıkı sıkı antrenman yapıp tekrar gucumun zırvesıne cıkıp baslayacagım urunlere. yanı p.tesı baslıyorum. umarım verdıgım paraya ve emege degen bı kombınasyon olur.........

su sekılde kullanacagım. antrenman gunlerım p.tesı-cars-cuma
    antrenman gunlerı antrenman once vapor hemen sonra halo ertesı gun (yanı bos gunumde sabah halo). kafama takılan tek bır nokta var vapor ıcın antrenman sonrasıda kullanın denılıyor. o zaman haloyu ne zaman ıcecegım yada halo antrenman sonrası ıcılıyor wheyı ne zaman ıcecegım?

saygılar........

11. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    cumleyı su sekılde duzeltıyorum "vapor antrenman oncesı ve sonrasında kullanın denıyor"......

12. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bence önce vaporu kullan yarım sa sonra haloyu vapor da ihtiyaçlarını karşılıcak şeyler var halo öyle deyil

therion bunu beğendi.
  13. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    vapor antrenman sonrasıda kullanılıyormusta ben nıye kullanıldıgını anlayamadım. cunku noxplode tarzı bı urun oldugundan bahsedılmıs ama noxplode antrenman oncesı suplementı. vaporun farkı ne kı once ve sonra kullanılıyor?

14. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    vaporun ıdman sonrası neden kullanıldıgını soyleyen olmamıs. cuma antremandan once vapor hemen sonra halo 30 dk sonra whey aldım. p.tesı ant once ve sonra vapor 30 dk sonra halo aldım. cunku kafamda tam oturtamadım o yuzden ıkısınıde deneyeyım dedım. vaporun ant sonrası neden alınması gerektıgını bırı acıklarsa ona kafamda bı plan belırleyecegım aksı taktırde ant once 2 olcek vapor ve ant sonrası 1 olcek halo alarak devam edecgım.

saygılar............

15. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    halo+vapor kombınesı 3. antrenmanımıda yaptım.
    ılk ızlenımler; hava o kadar sıcak salonda o kadar sıcak ve havasızkı vapor atesımı arttırıyormu hıc bı fıkrım yok, cunku farkı anlayamıyorum. antrenman performansımda sıcaktan nasıbını almıs durumda cok ıyı bastıgım soylenemez.
    dıger bı hususta şu; antrenman oncesı vapor, hemen sonra vapor, 30 dk sonra halo, 15 dk sonra whey alıyorum. ee mıgdeme o kadar cok sey gırıyorkı normalde antrenmandan 2 saat once yemek yıyıp antreman sonrası kurtlar gıbı yemege saldıran ben suplement alımından dolayı yemek yıyemıyorum. yemınle dun antrenmandan 1.5 saat sonra yedıgım yemegı su ıle yıyebıldım gırtlagımdan gecmedı. kafamda sole bısey var bundan sonra antrenman sonrası yemek yemeyeyım dıyorum. zaten antrenman saat 20.00 de bıtıyor ondan sonra suplementler araya gırınce zaten 10.00 gıbı yemek yıyebılıyorum. zaten ıstahımda yok hem defınasyon olur. antrenman sonrası yemek yemeyeyım dıyorum. yukardakı saydıklarıma ek olarak bı tek yatmadan once whey alayım. yoksa bu ıstahsızlıkla ant sonrası yemelerı tam bır ızdırap halını alıcak.

saygılar.............

16. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hiç yemeden olmaz ya zeten bi kaç gün sora o saatlerde de acıkırsın gece whey al zaten bu kombine eminim sana i gelecek kolay gelsin

therion bunu beğendi.
  17. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Whey değilde saat 10 gibi lor peyniri yesen 200 gram falan ya da kasein tozu içsen daha iyi olur. Whey in gece 10 gibi pek bi anlamı yok bana göre.

gencebayorhan bunu beğendi.
  18. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    zuzu , karpuzla beraber ekmeksiz peynir bi gidiyor abi üfffff , geçen abartmıyorum 400 gr peyniri hüplettim :)

19. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    400 gram lor peyniri deme firebird bana, yağlı peyniri yedin di mi :) bi kötü oldum lor peyniri olarak düşününce, bayılasım geldi, mideme kramp girdi :p

20. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    lor abi :)

Sayfayı Paylaş