Muscletech Anabolic Halo+ Muscletech Nano Vapor Hardcore Pro Series Kombine

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bodyturkey tarafından 23 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Muscletech
    Anabolic Halo+
    Muscletech
    Nano Vapor Hardcore Pro Series'i kombine ederek kullanmayı düşünüyorum ürünler biraz pahalı ee ne yapalım 300tl ayırıcaz artık sizce bunları nasıl kombine etmeliyim nasıl kullanmalıyım etkileri nasıl olur ? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler bench_O weightlifter

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    nano vapor sakın alma paranı ben kullandım ne enerji nede damar gaspari yada bsn ürünlerini dene derim gaspari ilk kullandığından itibaren etkisini gösteriyor fiyat olarakta biraz daha cazip

3. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Çoğu kişi vaporla kombine dip kullanmış vapor nasıl işe yaramıyorki ya neden üretilmiş bu o zaman senin kullandığın marka işe yaramamıştır belkide .s neyse daha detaylı bilgi verebilecek yokmu ?

4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Eğer ingilizcen varsa bu iki ürün hakkındaki yorumları bb.com dan oku Amerikalılar neler yazmış eğlence garantisi veriyorum yada 300 lirayı git çöpe at !!

Sen ne önerirsin dersen eğer pre-workout ürün olarak

Gaspari Superpump 250 veya Superpump Max , BSN No-Xplode , Muscle Pharm Assault

Ant. sonrası İzole bir Whey protein içine toz formda bcaa , glutamin , creatin kombine edersin .

300 liraya hem en iyi pre-workout ürünlerinden birini alırsın hemde serbest formda en iyi creatin bcaa ve glutamini alırsın .

5. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Şuan BCAA-Creatin-Multivitamin+Minerals-%100 Whey kullanıyorum sence nasıl Vorenus ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:19 ----------

Anabolic Halo kullananlar hacimde genişleme görmüş bayağı kaslarda hep ağrıyormuş sanki sürekli antremandaymışın gibi sabah kalkarkende omuzlarında biri oturuyormuş gibi kasılıyormuş sence Anabolic Halo iş görmüyormu ?

6. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Kullandığın ürünlere devam et sıkıldıysan marka değiştir extra bişey alma

Bizim insanlarımızın supplement yorumlaması bir gariptir aldıkları her ürünü abartırlar . Bizimkilerin multivitamin alınca , 3 tane amino yutunca bile performansı artıyo saçmalık üstüne saçmalık . Sen Amerikalılar ne diyosa ona bak burada benim satın aldığım her ürün iyidir mantığı var millette bu yüzden kimseyle supplement konusunda iyi-kötü tartışmak mümkün değil ....

7. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Bu tür bir kombinasyonu niye yapıyorsun? BB geçmişin ne kadar vs bunlar önemli aslında. Spor yapalı 6 ay ılup da bu tür bir kombinasyon yapmak çok gereksz.

Spor geçmişinin daha uzun olduğunu, artık bulunduğun platoyu aşmanın imkansız hale geldiğini düşünerek sana önereceğim kombo şu şekilde olacak:

Animal Pump + Animal Stack: Pre Workout olarak
    Animal Pak: Multi Vitamin
    BCAA içeren bir Whey

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ürün orjinal sahte değil kombine ettiğim ürünleri yazayım
    nitrotech 1.8 kg
    cell-tech
    anabolic halo
    nano vapor
    weider l glutamine
    benim kullandığım marka işe yaramamış nasıl birşey oluyor türkiyede bulabileceğimiz nanovapor aynı sonuçta.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:20 ----------

hayır tam aksine antrenman yorgunluğunu alıp hızlı recovery olmanı sağlıyor.

9. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Ec0 sen anabolik haloyu kullanıyorsan etkilerini biraz yazabilirmisin yani nasıl bir işlev görüyor özetlersen sevinirim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:27 ----------

senin kullandığın marka derken ürün sahte olabilir böyle ürünlerin sahteleri piyasada çok aldığın yere bağlı supplementler.com dansa orjinaldir işe yaramadıysa o senin kullanım hatan olabilir bir yerde bir hatan vardır.

10. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ar-ivi-f12.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş