MuscleTech Alpha Amino Prototype 216

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve i.omergungor tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,0%
  2. Orta karar

40,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    :lol::lol::lol: valla çok güldüm sağolasın :D vaat konusunda haklısın ;) biraz abartıyorlar ama işi bilen biri zaten neyin ne olduğunu anlar. Valla keşke muscletech hissederi olsaydım foruma bile sponsor olurdum :D ama nerde..

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şu arkadaşlar muscletech'ten ne kadar para alıyor söylesinler artık :D

3. karathunn

karathunn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Çok doğru söylüyorsun işi bilen anlar ama malesef çevremizdeki arkadaşlar hala çok bilgisiz supplement konusunda.Hayatında sadece 2 ay spor yapıp bir gelişme göremeyince sporu bırakandan tutta 2 kutu glutamine , 2 kutu gainer kullanıp arnold olacağını sanan insan dolu dışarısı tabi bu arkadaşlar muscletech'in vaatlerini duyunca hayatın sırrını bulmuş gibi saldırıyorlar:)Umarım forumdan biri ileride bir markanın hissedarı olurda bizde supplement konusunda artık endişelenmeyiz:lol:

zigbog bunu beğendi.
  4. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten etki görmek istiyorsanız gaspari kullanın ondanda etki görmüyyorsanız bodyi bırakın::)her ürüne kızdım bugune kadar ama sizeon ve özellikle superpump dehşettt ürünler:)

5. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bu ürünü nitrotech ve gakic ile kombine edip 1 ay kullanacagım başlamadan önce gerçekten bilgisi olan biri varsa yardımcı olabilirmi elimde muschletech'in hemen hemen tüm ürünleri var daha iyi bir kombine yapabilirmiyim ? (Anabolik Halo kullanmayı düşünmüyorum Leukic'im yok) Teşekkürler

6. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    selamlar malefice prototype ı nereden aldınız acaba? türkıyede satış ı başladı mı?
    muscletech urunlerı nerede bulabılırım acaba bıldıgım yerlerde sadeece muscletech ın nıtrotech ve hydroxycut satıyolar oda nıtrotehcın eskısı :(( yardımcı olursanız sevınırım, şimdiden teşekkürler

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Türkiye de proserisi daha satılmıyor yani 2. el sitelerde satılıyor. Onun dışında bu ürünü yurt dışından getirtebilir yada yurt dışından siz alabilirsiniz. Türkiye de bulunan ürünleri;

Nitro-tech,Gakic,Aplodan,Hydroxycut,Leukic çoğu yerde stoku bitmiştir ama mass-tech ve whey protein

8. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    çok teşekkür ediyorum kauss :)) Türkiyeye gelmesi bi 2 yılı bulur gene herşeyde olduğu gibi :)) yurt dışından getirtmeye güvenemiyorum, hava alanında bu gdo dan dolayı takılma sorunu var diyolar.. o yüzden eldekileri kullanıcaz :) yani anlayacağın gene kuru ekmeğe kaldık ::D:D

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yurt dışına çıkan arkadaşınız filan varsa getirtebilirsiniz. Valla Türkiye ye gelse bile normal fiyatından kat kat pahalıya satacakları için benim tercihim yine yurtdışı :)

10. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünü weider liq. mega forteyle kıyaslaya bilecek arkadaşlar var mı ? İki ürünü kullanıp da hangisinin daha iyi etki ettiğini söyleyebilecek ?

11. srknadkl

srknadkl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ....

arkadaşlar size bir sorum olucak bu ürünü 18 yaşından küçükler kullanabiliyomu?

12. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    aslında o 18 yaş olayı resmi yerlerde geçer, supplement konusunda ergenlik-boy uzaması gibi şey önemli
    16yaşının altındaysna boşver, whey-casein dışında birşey kullanma
    16-19 arasındaysan protein tozu+creatin+Amino asit kullanabilirsin
    21den büyüksen hormon artırıcılar(androjen artıran örnek: tribulus veya diğer...) kullanabilirsin
    tabi ki bunlar benim görüşüm
    bodybuilding.com da 16 yaşın altına sadece multi vitamin ile protein, 16-19 a hormon artırıcılar heriç herşeyi veriyordu diğe hatırlıyorum(teenbodybuilding kısmında)

13. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu topic 216'yi tartismaktan ziyade MucleTech palon mi degil mi ye donmus yine. Ne zaman bu marka ile ilgili bir urun icin baslik acilsa hep ayni muhabbet ve sikti artik. Birazda urunu tartissak markayi degil ama bazi arkadaslar anlam veremedigim bir sekle giriyorlar. Ben optimumda kullandim whey olarak ama NitroTech bence harika simdi bu aminolarida almaya baslayacam ve bence yine iyi sonuc verecek.

14. eliasodd

eliasodd Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu şurda 4 sayfa yazı var, bu 4 sayfanın 4'ünü de okuduk ama anlayamadık bu ürün nasıldır, etki etmiş midir, önerir misiniz..? Olay muscletech tartışmasına dönmüş bazıları ortaya gaspari'yi filan atmış, beyler sadede gelin artık kullananlar varsa bekliyoruz yorumlarını.

15. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ege_2048 seni sıkan muhabbeti sonuçlarını bize anlatarak sonlandırabilirsin.7'ci ayda göndermissin mesajı.Geçen süre bir supplement hakkında yorum yapmak için oldukca geniş bir zaman.Aydınlatabilirmisin bizleri...

16. woodoo

woodoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ürün yarın elime geçecek sonuçları paylaşırım syntrax matrix 5.0 ile kombine edeceğim

17. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    1 tabletde 8050 mg lık amino acid daha yok öyle bişey imkansız :D burda tabletden bahsediyoruz likid de demiyoruz :)

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Kasım 2011
  18. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2 sene kadar önce kullanmıştım, düzenli kullanamadım ama çok etki göremedim malesef.

Sayfayı Paylaş