MusclePharm Glutamine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve _BaNNeD_ tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ürünü kullananlar yorumlarını yazabilir mi? Ürün içerisinde sadece L-Glutamine yok bu yüzden sadece L-Glutamine içeren ürünleri tercih etmek daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

Aşağıdaki üründe Glutamine Peptides yazıyor bu Glutamic Acide mi oluyor?

http://www.******.com/urun-resimleri/******.com/musclepharmglutaminepowdercore.png

2. Bullseye

Bullseye Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili banned, glutamin esansiyel olmayan bir aminoasittir. glutamik asit ise etlere ve bazı gıdalara daha fazla tat vermesi acısından aroma artırıcı olarak kullanılır ve glutamin ile hiçbir alakası yoktur.kimyada kelimelerin birbirine yakın anlamları turkce karşılıklarında cok fazla karıştırılır biraz organik kimya ve latince bakarsanız cok daha rahat edersınız ben yenı uyeyım ve bu forumda yüzlerce yanlış makale ve yazı gordum gerek cevırı gerekse anlam ayrılığı bakımından.kısaca güzelce tuketebılrısınız bu urun creatin gibi içinde hidrojen bagı barındırmadığından sıvı ıcerısınde cokcok az cozunur,o yüzden urununu uzerınde yazan 10c su veya baskabırseyle karıştırmayın onerım 1 tatlı kasıgı 5grama karşılık gelır dırek ağzınıza atın ve ıcebıldıgnz kadar su ıcın

3. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Uyarınız için teşekkür ediyorum. Creatine kullanırken de direkt ağzıma atıp üzerine su içiyorum ancak anlamadığım ürünün bir ölçeğinde 5 gram L-Glutamine bulunuyor mu?

Firmalar genelde Glutamic Acid değerini Glutamine olarak yazıyor ben ürünün içerisinde yazan Glutamine Peptides olayını bu şekilde algıladım yanlış mı?

Sayfayı Paylaş