MusclePharm Combat Powder

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 120
    58,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 70
    34,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Bence Syntha-6'yı da inceleyin.
    Myfusion hakkında pek olumlu yorumlar bulamadım uzun süredir alıp kullanmak istiyorum ancak yorumları görünce vazgeçiyorum.
    Phase 8 bana biraz pahalı geldi.
    Nutrex şu an supplementler.com'da indirimde son kullanma tarihinin dolmasına tam 4 ay var.İçeriğini çok beğendim bayadır takipteyim ve Syntha-6 ile onun arasında gidip geliyorum.
    Aslında hacimlenme için S-6 daha faydalı olur diye düşünüyorum. Kullanıcı geridönüşleri de çok olumlu bu konuda.

2. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle yorumunuz icin cok teşekkür ederim cünkü ilgilenen sıfır :) Phase 8 in pahalı olması önemli degil suan supplementler.com da creatin ile beraber 225 lira cok da cazip bir fiyat 170-175 liraya denk geliyor icerik bakımından da cok iyi gozukuyor ama kullananlarda nasıl bir etki yaptı bilemem tabi ama hem hacimlenme hem kilo alma konusunda yardımcı diyorlar

3. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci

phase8 ve nutrex kullanmış birisi olarak size tavsiyem blend protein arıyorsanız nutrex ten şaşmayın ben phase 8 i pek beğenmedim(tat olarak) içerik olarak da zaten nutrex phase 8 e çok üstün

4. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Peki Optimumun türkiye yetkili satıcısı olan sitesindeki amerikan optimum gold whey olmasına nediyorsunuz dogrumudur ? kaçak getiriyormudur ?

5. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    uzun zamandır optimum whey kullanmıyorum yakın zamanda kullanmış olan cevap verirse daha iyi olur ama benim fikrimce kaçak getiremez

6. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Inanın oguzhan bey forumda ne yazik ki ilgilenen cok az cevap bulamıyoruz hiçbir soruya

7. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    Varsa yardımcı oldabileceğim bi konu dm atabilirsiniz tecrübem elverdiğince yardımcı olurum

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Cok teşekkür ederim benim aklıma takılan MusclePharm Combat'i mi tercih etmeliyim yoksa phase8 mi kreatin ile birlikte

9. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    Dediğim gibi benim tercihim nutrex olurdu muscle infision yanına kreatin maddi duruma göre de bcaa (tercihen xtend) güzel olur
    (Yanlız bunu yazarken en az 1 yıllık spor geçmişiniz olduğunu varsaydım)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme: 1 Ağustos 2014
  10. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Bugun ultimate creatine ile muscletech phase 8 siparisi verdim bakalım phase 8 in etkisi nasıl :)

11. Turkizmir

Turkizmir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,
    Acaba Muschletech Nitrotech mi önerirsiniz yoksa muschlepharm combat powder mi ?

12. Submarcos

Submarcos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar.
    Bu ürünü kullanmak istiyorum ancak merak ettigim şey;
    Ürünü kullanmak için minimum ne kadar süre spor yapmış olmak gerekiyor? Ben spora başlayalı henüz 20 gün oldu herhangi bir sakıncsı olur mu kullanmamın?
    Bir de eğer bir sakıncası yok ise kilo alma noktasında bir fayda sağlar mı genel işlevinin yanında?

13. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Spora başlayalı 20 gün olmuş, acele etme destek ürün kullanmak için. 6-12 ay civarı bir süre geçir bence ki vücudun kendi doğal gelişimini sağlasın. Bu tür destekler günlük beslenmenin yeterli olmadığı zamanlarda kullanılır ve dediğim gibi bence 6-12 ay bekle kullanmak için.
    Kilo almak için gainer kullanılır genellikle ama sen onun yerine yulaf ezmesi, makarna, patates vs. gibi karbonhidrat açısından zengin besinlerle götürebilirsin. Zaten 6-12 aylık süre zarfı içinde sen bunları yavaş yavaş öğrenirsin burada ve internette araştırarak.

Submarcos bunu beğendi.
  14. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28

cg87 combat'ın glutamin ve bcaa değerleri biliyorsan paylaşırmısın

15. gorkemg

gorkemg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bostancı
    Hem kilomu arttırmak için hemde kaslanmak için aldım. İyi bir ürüne benziyor 2 kutu kompleks bitiricem veya bu bitince gainer alabilirim

16. cihangirsa

cihangirsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, bende elite fusion 7 aldım. Fakat bu ürünü gece uyurken bir scoop ve spordan sonra 1 scoop olarak almam tavsiye edildi. Haftada 5 gün her gün bir bölge olmak üzere (ön ve arka kol aynı gün) çalışıyorum 2 gün de dinlenmem var. Nasıl kullanmalıyım? Ürünün içeriğini bilen tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ? Ürünü değiştirme imkanımda bulunuyor ne tavsiye edersiniz ?

17. kereminho

kereminho Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kolesterol yüksek denmiş (75 mg) ama cookies&cream aromasındaki kolesterol 45 mg, tadı da müthiş.

18. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Ben MP combat kullandım etkisi güzel hissedilir derecede fakat bir urunu 2. Defa kullanmiyorum farkli markalar denemek icin acaba syntha 6 veya syntha 6 isolate nasil varmi kullanmis arkadaslar

19. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Bu konuda da ben sana yardımcı olayım wrath06:) syntha 6 kullandım memnun kalmadım ancak şöyle söyleyeyim ben normalde genrise kullanıcısıyım ve ant sonrası/ sabah kalktığım gibi yahut gece uyanınca/ ant öncesi açsam kullanıyorum ucuz diye baya yükleniyorum yani sonuçta gerçekten ağrılarımı hafifletiyor bu açıdan syntha 6 i yalnızca ant sonrası kullandım memnun kalmadım diyemem ama yüksek oranda kullandığım genrise gibi de recovery yaşatmadı. Tahminimce onu da öyle kullansaydım daha iyi sonuç alırdım. Bunun yanında çilekli aromalı protein tozlarından nefret ederim suyla yapılan tüm shakelerden nefret ederim ama synthanın çileklisini hem de suyla beğendim. Kim bilir (o kurabiyelisi vardı sanırım) o nasıl.Ben 2 yönüne takıldım 2.5 gram şeker 10 gram karbo vardı diyettesin sanıyorum bunun ters tepebileceğini belirteyim ancak 5 gram da lif var. Gaspariyi sormamışsın ama ben söyleyeyim alma ben on complete, gaspari, syntha kıyaslamasında 1syntha 2on 3gaspari derim. Tavsiyen üzerine combatı da göreceğiz...
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2015 ---
    Ant sonrası çok güzel güç veriyor kesinlikle bitkinliği alıyor ama ant sonrası karb adetim yoktur o ondandır diye belirtmedim.

20. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Syntha almadım mp iron whey aldım memnunum bende ertesi gune agri oluyor maximum agirlik caliyorum glutamine işe yararmı acaba yoksa Mp recon toparlayıcı ürün mü alsam bilemedim

Sayfayı Paylaş