Musclemeds Carnivor

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Du Hast tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 63
    59,4%
  2. Orta karar

oy sayısı 32
    30,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 11
    10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 64 üye.
  1. Mert Gör

Mert Gör Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul - Bakırköy
    İdman olduğu gün 3 kere idman yokken 2 kere kullanılıyor Sabah idman sonrası akşam ve idman olmayınca sadece sabah ve akşam.

2. JukyoR

JukyoR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bu üründe collagen oldugu artık belli.ama sadece sığır mı yoksa domuzdan elde edilen de mi var bilgisi olan var mi.collagen faydalı oldugu soylenıyor.ürün kullanılmalı mı?

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünün üzerinde "beef" yani sığırdan elde edildiği yazıyor. Domuz ürünlerinde "pork" ibaresi yada E-xxx kodlarının ilgili işaretleri bulunur. Supplement fact. tablosunda iki ibarede bulunmuyor. Lakin yinede kesin olarak var yada yok demek ezbere olucaktır.

Collagenin içinde bol miktarda bulunan hydroxyproline , glycine vb. gibi aminoasit içerdiğinden dolayı eklem ağrılarına iyi geldiği geldiği söylenmektedir. Bu konuyla ilgili atletler üzerinde yapılan araştırmalarda da olumlu sonuçlar alınmıştır (1) . Eklemler için günde 5-10 gr kadar almak yeterli oluyor. Fakat kas hipertrofisi için gereklimidir diye sorarsan ben gerekli olduğunu düşünmüyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Kasım 2013 ---
    edit makalenin linki: (1) 24-Week study on the use of collagen hydro... [Curr Med Res Opin. 2008] - PubMed - NCBI

NacHo ve inTimiDaToR bunu beğendi.
  4. JukyoR

JukyoR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler bilgi için 2-3 ay önce almıştım bu ürünü ilgi çekici gelmişti hic icemedım acıkcası tadı da oldukça kötü.bir çok soru işareti de var ürünle ilgili.para çöpe gitti neyse :)

5. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    kullandım memnun kaldım fakat nitrocteche geçiyorum kreatin içerdiği için ....

6. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Bu üründe de kreatin var. 3 kutu aldım indirimli 135 TL'ye falan geldi 2088 grlığı. Bakalım hayırlısı.

Son düzenleme: 10 Ocak 2014
  7. mecheng

mecheng Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tadından şikayet edenlerin sayısı bir hayli fazla olmuş forumda.

ben de tam aksine aşırı beğendim. zararını görmeyecek olsam cappucino niyetine içerim gün içerisinde.
    soğuk su ile içiyorum tozu. ayrıca topaklanmaya dair en ufak bir şey yok. çok kolay karışıyor.

8. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Kullanan arkadaslar yorumlarini belirtirse iyi olur oldukca az verilen geri bildirimler

9. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    tad konusunda şikayet edenler fruit punch aromasılısını kullandılar ise şikayet konusunda haklılar ama çikolata aromalsının tadından şikayet edenlerin bence ürünün orjinalliğini sorgulayabilirler.
    tabi ki herkesin damak tadı ayrı ve görecelidir ama geçen yıl tadı en güzel protein seçilmiş ürün abd de( suyla karıştırıldığında)

10. gunnerg

gunnerg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Musclemeds in sitesinde ki carnivor bolumundekı supplement fact te içindekiler bolumunde hydrolyzed gelatin yazıyor bu bahsi geçen collagen mi oluyor?Eğer öyleyse adamlar açıkça yazmışlar zaten ve eğer öyleyse bu protein de et proteini var ama tabi ne kadarı beef o önemli...

11. Rosetta

Rosetta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bu ürünü almayı düşünüyordum yabancı forumlarda biraz araştırmaya çalıştım. AA profili bilinmiyor ve ısrarla açıklamıyorlar. Kreatin var fakat ne kadar olduğu hakkında bilgi yok. Sığırın hangi kısmından üretildiği belli değil jelatin veya sakatat olabilir. 33 gr serviste 23 gr protein var buda yüksek değil. Kullananlar genelde başarılı yorumunu yapsada bu kadar bilinmezliğin arasında fiyat olarakta ucuz olmayan bu ürüne yönelmek ne kadar doğru bilemedim.

NoBLeNeSS ve ADANALI1980 bunu beğendi.
  12. ksktalat

ksktalat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kullanan arkadaşlar tadı hariç etkisi hakkında yorum yapabilir mi ? antrenman sonrasi değil gün içinde protein eksiğini tamamlamak için almayı düşünüyorum.

13. zugumax

zugumax Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Güzel ürün fakat bence aynı etkiyi çok daha ucuz beef aminodan almakta mümkün bir çok markayı kullanmış biri olarak, perfect nutriona bakmanı öneririm fiyat, performans ve içerik olarak bunun üstünde bir ürün olduğunu düşünüyorum. Fakat bu üründe kötü bir ürün değil alırsan memnun kalırsın , bir bsn kadar su toplatıp hacimli göstermiyor fakat günlük protein fazlası ihtiyacını karşılar

ksktalat bunu beğendi.
  14. swepturex

swepturex Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İhracat
    bu bahsettiğimiz carnivor ürününün 3 kutusunu 135'e almadınız değil mi?
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Kasım 2014 ---
    ayrıca ben 1 hafta önce optimum whey protein aldım.. parmaklarımdaki egzamaları biraz kötü yaptı tabi o mu etkiledi emin olamıyorum.. içeriğine çok detaylı bakmamıştım önerilen ürün diye fakat süt ağırlıklı bir içeriği var.. ve benim alerjim var süte biraz.. 4-5 ölçek kullandım şuana kadar.. ve spor salonunun sahibi olan arkadaş bana istersem carnivor ile takas edebileceğini söyledi.. 1800gr lık bir ürün yaklaşık ve laktoz felan içermiyor.. ama o üründe açık yani kullanıldımı bilmem ama denenip tadı beğenilmemiş ve oraya geri konmuştur muhtemelen yakın zamanda.. siz ne önerirsiniz? egzamayı coşturan lor peyniri midir yoksa optimum whey oyle bir etki yapabilir mi? çünkü kararsızım ve bu sorun canımı sıkıyor.. konsantrasyonumu bile sağlayıp adam akıllı çalışamadım 4-5 gündür..

Son düzenleme: 14 Kasım 2014
  15. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bu ürünü kullanıp da etkisi hakkında yorum yapabilecekler görüşlerini belirtebilir mi?

Bir arkadaşım bu ürünü 1 sene boyunca kullanıp gerçekten çok fayda gördü ve hacim olarak büyük artış sağladı.
    Ancak beef protein tartışmaları forumda çok döndü.
    işin etiket ve teknik kısmı bu kadar tartışmalı iken benim arkada gözlerimin önünde nasıl evrildi bunu anlayamadım açıkçası. Tabi kendisi düzenli idman yapıp yediklerine dikkat eden birisi idi.
    Bu yüzden tad hakkındaki yorumlardan ziyade ürünü kullanıp da memnun kalan veyahut kalmayan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.
    Malum bu aralar bir kampanya mevcut...

wixxx bunu beğendi.
  16. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Kampanya hakkinda ozelden mesaj lutfen

17. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    3 kutu kullandım bende okudum tırnak toynak mesajlarıni. Yabancı forumlarda da okudum. Etki olarak daha ise yarar ürünler olduğunu düşünüyorum. Bende bi satış sitesinde kampanyalı olarak gördüm. Almak konusunda tereddütlüyüm.

wixxx bunu beğendi.
  18. studentist

studentist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ürünü aldım ama nasıl kullanmalıyım daha karar veremedim. Antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra 1 er ölçek kullanmak uygun mudur ? Hacim artışı istiyorum, beslenmem iyi sayılır.

19. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    antreman öncesinde ben protein tozu kullanmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum asıl verimi spor sonrası alırsın,farklı düşünen arkadaşlar illaki olacaktır onlarda aydınlatırlarsa sevinirim ama forum ölmüş herkes kendi derdinin peşine düşmüş kimsenin sorularımıza,merak ettiklermize cevap verdiği yok.

20. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba;
    Ürünü Türkiye distribütör'den aldım fakat çok memnun kaldığım söylemez, sanırsam bundan önceki gibi nitrotech'e geri döneceğim.
    Bir kaç ufak detay vereyim; çikolatalının tadı fena değil, yani içilmez vs denilenlere çok katılmıyorum.
    Köpük konusu, evet daha önce bsn, on, nitrotech, ultimate, weider kullandım ama köpük konusunda bu ürün rakipsiz.
    Çalkalama konusuna gelince sevgi ile çalkalamak gerekiyor, karışmıyor demiyorum ama on'un yanından geçmiyor. özellikle shaker kullanacak arkadaşlar ızgarasını takmayı unutmasınlar, yoksa çok güzel bilek antremanı oluyor :) ürünün dokusu resmen un gibi bence hava almaya gelmeyecek bir ürün, daha önce hiç bir supplement'de bu derece güvensizlik yaşamadım.
    Birde ürünün içerisinde tadımlık kreatin var denildi, nasıl kreatinse ne güç, ne su tutumu hiç bir şey olmadı :)
    Son olarak; bir gün nitrotech veya on bir şekilde ülkeye gelmez ise kullanılır. 6,5/10. Aynı paraya nitrotech kesinlikle, hem aroma hem bilindik hemde yorum daha fazla

Sayfayı Paylaş