1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

muscledude - herkeze slm.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve muscledude tarafından 15 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. oktayhan

oktayhan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Kütahya
    evde çalışıyorum.kasların süper.benimde hedefim bu.tebrikler.genetik olarakta müsaitmişsin.cutlerin yanında bile iyi durmuşsun yani biz olsak hint fakiri gibi kalırdık herhalde.

muscledude bunu beğendi.
  2. turkbodycem

turkbodycem Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kütahya
    Yani göğüs ve kanatta kolların devreye girdiğini saymazsak haftada bir gün kol çalışıyosun.az gelmiyormu?verim alabiliyomusun.bizede tavsiye edermisin?bu beslenmeye miden iyi dayanmış kardeşim bravo.
    tebrikler iyi vücut.

3. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    Öncelikle tşk ederim güzel yorumun için.Kollarımı hafta 1 gün çalıştırıyorum evt ama diğer bölgelerimide haftada 1 çalışıyorum.Ama ben bunu yapıyorum diye herkese bunu önermem doğru olmaz çünkü ben kendi vücudumu az çok tanıyorum ne zmn neye ihtiyacım olduğunu brz anlayabiliyorum o yüzden bu aralar böyle çalışıyorum.Haftada 1 kol idmanı bana şimdi yetiyor.Daha önceleri uzun süreler her bölgeyi haftada 2 kez çalışırdım..Daha sonraki zamanlarda tekrar bu sisteme dönücem.Mide içinse beslenmem diet sayılır ..tavuk göğsü yumurta beyazı,laktozsuz süt gibi ürünler midemde yağlanmaya yol açmıyor.İyi idmanlar

4. semperfidelis

semperfidelis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu başlık altında yapılan bütün yorumları okudum ve gerçekten de iyi kötü bütün yorumlara büyük bir olgunlukla cevap vermişsin. vücudun da gerçekten çok iyi. tebrikler muscledude

uygary ve muscledude bunu beğendi.
  5. sertbody

sertbody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla kim ne derse desin bu vücudun her yerinden hormon fışkırıyor.kür yaptınmı diye değilde kaç kür yaptın diye sorsak!

6. sertbody

sertbody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence oktayhanın kollar 40 falan gelir.doğal besleniyo belli.göbek iyi çıkmış.

7. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir

hayırlı bayramlar arkadaşım..

8. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Muscledude defalarca açıklamış, hala gereksiz yorumlar yapıyorsunuz. Ve bu kadar saçma yorumlara ancak bu kadar hoşgörülü cevaplara verilebilir.. Polemik arayanlar Mirch falan kullansın, yada birçok sohbet sitesi var girin oralara stresinizi atın ne diyim.
    Vucudun için tebrik ederim gerçekten çok iyi gelişmişsin, ne kullanacağın senin bileceğin iştir. istersen 20 tane farklı supplement kullan istersen kür yap istersen hiçbirşey kullanma, bu vucuda kötü laf etmek için ya daha iyi olmak yada kıskanmak lazim. Başarılarının devamını dilerim, iyi çalışmalar.

muscledude bunu beğendi.
  9. hormonlupatates

hormonlupatates Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Tormentorius sert body vucut kötü dememişki.muscledude bu vucudu baş sayfalarda kürsüz yaptığını söylemiş.oda kürsüz bu ölçüler zor diyor anladığım kadarıyla.veya merak ediyordur belkide.kullandımı kullanmadımı bu sonucu nasıl elde etti diye.

10. sertbody

sertbody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hormonlupatates hislerime tercüman olmuşsunuz .eyvallah.

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Merakla sorulmuş bir sorudan cok itham etmeye benziyor bence muscledude arkadasımızı.. Neyse kendisi en iyi sekilde cevap vermis bence..

muscledude bunu beğendi.
  12. sertbody

sertbody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umur35 insanlar hormon kullandınmı sorusunu niye hakaret olarak algılıyor anlayabilmiş değilim.kullandıysan kullandın bunda ne sakınca varki.milli sporcumuyuz yani.ben kullandım mesela.bunu herkesede söylüyorum.çünkü bu ölçülere doğal ulaşılamıyor ve ben bunu tecrübe ettim.8 yıl doğal,5 yıl suplementli yaptım ama bir yerden sonra duruyor.2 yıldırda çakıyorum iğneleri.şimdi bomba gibiyim.muscledude de bomba değil atom gibi.ama doğal değil diyorum ben.

13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Kür yapmadı ise mükemmel bir gelişim gerçekten. Kür olmadan da vücut yapılabileceğinin bir göstergesi. Hemen 1 senede küre başlayanlar görse iyi olur. Benim de 5 yıl oldu ama kollar 43-44 de takıldı kaldı. Sanırım belirli bir zamandan sonra genetik faktörler devreye giriyor, bu açıdan şanslı olanlar alıp başını gidiyor, kimileri de olduğu durumu kabulleniyor ya da duvarı aşmak için küre başvuruyor.

mma- bunu beğendi.
  14. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    ya siz neden bahsediyosunuz allah aşkına kürsüz bu ölçüler yapılır. herkezi kendi gibi görmesin kimse. bazıları cafe cafe gezerken bazıları evde oturup gelecek öğünü bekliyor onun hesabını yapıyor. idmanlarını aksatmıyor, sağlam idmanlar çıkartıyor. aklında sadece gelişmek var ve ona odaklanmış. ben muscledude u tebrik ediyorum kür olur olmaz bizi ilgilendirmez ortaya konan vücuda bakıp yorum yapacağız biz. kür olayını niye her seferinde karıştırıyorsunuz anlamıyorum. kür yapmış diyenler girin bakalım o zaman kürede sizide görelim küre girip gelişmek öyle kolay değil.

mma- ve AnkTıp92 bunu beğendi.
  15. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    muscledude öncelikle yapılan olumsuz yorumlar a yaklaşımından dolayı sonrada yapmış olduğun vücut dan dolayı tebrik ediyorum seni. iyi çalışmalar.

muscledude bunu beğendi.
  16. tolgahan

tolgahan Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    inanıp inanmamak şahsi fikrimiz ama arkadaşımız kullanmadım diyorsa saygı göstermek gerekir.muscledude tebrik ederim gerçekten güzel bi vücut ve olgunlugun icin tekrar tebrikler..

muscledude bunu beğendi.
  17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sertbody senin sorunun bu iste herkesi kendinle bir tutamazsın adamın genetiği cok iyi iste.. Ve sen böyle demişsin bak aynen : "umur35 insanlar hormon kullandınmı sorusunu niye hakaret olarak algılıyor anlayabilmiş değilim." Sen soru mu sordun orada yoksa egonu mu tatmin ettin muscledude'u yalanlayarak anlaşılmıyor.. Adam sayfalarca steroid kullanmadım yazmış sen hala ithamda bulunuyorsun "kaç kür yaptın" diye.. Böyle soru mu olur o kadar yazılanların üstüne..

Hakaret olarak algılanmaz bir soru ama sen adam kullanmadım dediği halde kaç kür yaptın diyorsan bu ayıp olur..

Neyse sen yine bence dogal değil diyeceksin.. Napalım ya o yalancı (senin düsündüğün gibi) yada sen yanlış düşünüyorsun..

muscledude bunu beğendi.
  18. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    tşk. evt katılıyorum yeni sporcu arkadaşlar sonuç için çok sabırsızlandıkları için bir çoğu kimyasal maddelere yöneliyor.bu çok yalnış bilinçli bi eğitmen eşiliğinde antrenman ve diet programına sabırla ve istikrarla uymalı ve çalışmalılar.

19. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    tşkler jarhead . malesef kür konusuyla ilgili eşitli polimikler sadece forum da değil günlük hayattada yaşıyorum.fakat artık pek umursamıyorum.Çünkü ben kendimden eminim.İsteyen istediği gibi düşünebilir.İsteyenle istediği doping testine de girebilirim.

20. building

building Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Helal olsun çok sağlam vucüt yapmışsın.. Üstelik 5 yıl gibi bir sürede..

Dikkat ettiğim bir noktada yağ oranın düşük gibi.. Bunu nasıl sağladın? 100 kilo olupta?

Sayfayı Paylaş