Muscle Warfare - Napalm

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve GencGrafiker tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar nedir ne değildir nette türkçe bir açıklama bulamadığımdan ve bilmediğimden diğerleri bölümüne açmayı uygun gördüm konuyu,bir kaç sefer gözüme çarpan bir ürün,performans arttırıcı diye düşünüyorum ama tam kestiremedim,bilgisi olan varsa kısa bir açıklama geçebilirmi ?

Birde bu var,oldukça iddaalı sanırım ürün ;

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
  3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Yan etkileri biraz şüphe uyandırdı bende,jack3d düşünüyordum fakat salonda bunu görünce bir araştırmak istedim,karamsarlık diyor yan etkide :D kullanılmadığında antrenman isteksizliği vs.bilindik psikoloji ama kullanan yorumlarına bakmak lazım netten,30 antrenmanlık 90 tl fiyat aldım,creatin kullanıcağına bunu kullan dedi adam,ne kadar mantıklı bilmiyorum. :)

4. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Nerden aldın bu fiyatı ?

Eğer İstanbuldaysa ben de almak isterim. Arkadaşım kullanmıştı ve çok memnun kaldı

5. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    hakketen benmde ilgimi çekti nerden alıysan yazablrmisin

6. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar ürünü ilk fırsatta alacağım,30 antrenmanlık paketi şuanki kur üzerinden 63 TL ye ebayden alabiliyoruz,paypal ile ödemede güveni sağlıyor,herhangi bir gümrük probleminde paramız güvende yani,isterseniz direk link verebilirim,paket 150 gram,birde 370 gram olan var,oda 93 TL ye geliyor,yanında testesteron hediyeli aynı zamanda,bu yazdığım fiyatlar kargo dahil,bence çok uygun. ;)

7. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    ben konsantre olanından kullandım dehşet bir ürün gerçekten yorulmak nedir bilmiyorsunuz ve içtikten saatler sonra bile ağzınıza tatlı bir tat geliyor buda etkisinin uzun süreli olduğunu gösteriyor ama benden uyarı sakın jack3d gibi 2 ölçek falan denemeyin 1 ölçek yeterli yan etkisine gelince sivilce çok yapıyor bir de bende uykusuzluk yaptı ama arkadaşa verdim ondada uyku getirdi kişiden kişiye fark gösterebiliyor yan etkiler.bir de bunun nmda diye testo arttırıcısı var o da süper şu an kullanıyorum thums:

8. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Sivilce olayı gözümü korkuttu,bir zamanlar çok yumurta içerdim,yakamadığımda sivilce yapardı,sanırım bundada olursa aynı sebepten olur :)

9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bu şekilde başka bir supplement aldınız mı peki e-bay üzerinden?
    elinize ulaştımı gümrüğe takılmadan?
    süpermiş para güvende olayı ;)

10. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Supplement almadım,alanı çok duydum,fakat supplement harici bir çok alışverişim oldu,bir çok spor malzemesini buradan aldım,ürün 20 gün içinde elinize gelmediği takdirde paypaldan dispute açıyorsunuz,paranız geri yatıyor anında,sistemin işleyişi siz parayı paypala veriyorsunuz,ürün elinize geçtiğinde paypal parayı satıcıya teslim ediyor. ;)

moothy bunu beğendi.
  11. BATU-HAN

BATU-HAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar pump etkisini gercek anlamda hissettigim bir urun.Homo-rage den cok memnundum ancak ara verdigimden ilk olarak trak diye bir urunu denedim memnun kalmadim.Daha sonrasinda hocamin da kullandigi extreme napalm denilen urunu kullandim.Buyuk kilolarla calisiyorum,kosantrasyonumu ,performansimi arttirdigini dusunuyorum.Extra enerji verdigine eminim.

Sayfayı Paylaş