Muscle Up Bilenlerden Yardım Lütfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TC EAK tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TC EAK

TC EAK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Kısaca Anlatayım aslında Vıdeo Koymak Isterdım Cekıcek Insanım Suan Yok Daha Sonradan Ekleye bılırım
    Ben Muscle up nızamı bı sekılde yapamıyorum yenı basladım patlayamıyorum . kendımı cekebıldıgım yere kadar cekıp sol elımı donderıp elımle basarken sag elımle cekerek yukselıp hareketı tamamlıyorum . boyle devam edersem guclenıp hareketı nızamılestırırmıyım ? ellerım yeterınce acık degıl ve ayaktan kuvet alıp patlayamıyorum dıyemı yapamıyorum . sıze asıl sormak ıstedıgım bu sekılde devam edersem sonunda basarırmıyım ? (ıyıkı bu forum var yoksa pes edıcektım kımseye soramasaydım )

2. yale

yale Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    parça parça yapmayı dene. önce göğsüne kadar barfiks çekmeyi dene. bacaklarınla momentum sağlayabilirsin. ta göğüse kadar bi çek kendini. bunda güçlendikçe nizami olmaya başlarsın.

3. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Youtube dan muscleup tuturiols videolarini izle

4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    muscle up yapmak için kendi deneyimlerimce 2 yol var 1. false grip denen tutuş bunda bilek dönük olacak kendini çekerken bilekten çekiceksin ben de düzgün yapamıyorum bileğe çok yük biniyor ama bu şekilde eli çevirmeye çok gerek kalmıyor. 2 yol dediğin gibi patlamalı barfiksle olacak bunun içinde elleri çevirmeyi öğrenmek ve yukarı barfiks çekebilmek lazım. Tavsiyem karına barfiks çekerek çalış bi süre sora patlayıcı kuvvet artar. Birde barın üstüne çıkıp yavaş yavaş ters muscle up yapmak beynin hareketi öğrenmesi bakımından baya yardımcı oluyo ben böyle yapmaya başlamıştım.

Sayfayı Paylaş