MUSCLE TECH. THERMOGAİN

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve newton20 tarafından 8 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. newton20

newton20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8) Öncelikle hepinize merhaba yeni üye oldum ve ayağımın tozuyla bir kaç soru sormak istiyorum.
    :?:
    boyum: 173
    Kilo: 97

Dolayısıyla diyete ve fitness+Body ye başladım. İnternetten araştırdım ve muscle thermogain diye ürününü aldım daha yeni başladığım için sonucunu bilmiyorum ama antremanlarımı canlandırdığı kesin.

sizce bu ürün nasıldır ve nasıl kullanmalıyım

:idea: yardımcı olırsanız sevinirim :idea:

2. newton20

newton20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :x yaw çok ilginç, nerdeyse ürün bitecek ama koca forumda bu ürünle ilgili bir yorum gelmedi :?: :?: :?:

3. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Merhaba newton20. Sinirlenmene gerek yok burada bilgisi olan herkes birilerine yardımcı ollmaya çalışıyor. burda anahtar kelime "bilgisi olan" kısa bir araştırmayla bu ürünün Türkiyede satılmadığını gördüm bu sebeple cevap gelmemesi çok normal,çok az insan bu ürünü kullanmıştır, herkes yurt dışından alış veriş yapamıyor. Ben de bu ürünü kullanmayanlardan biriyim hatta ilk defa duyduğumu söyleyebilirim; fakat kısa bir araştırmayla şunlara ulaştım:

MuscleTech ThermoGain 150 Capsules

Description: THERMOGAIN burns calories and stimulates muscle growth at the same time! Be advised that THERMOGAIN is not for everyone and should only be used by serious bodybuilders and athletes. The powerful ingredients found in THERMOGAIN are scientifically shown to increase thermogenesis, build muscle, increase strength, and crank up workout intensity when combined with an intense exercise and nutrition program. The THERMOGAIN formula contains both patented and patent-pending ingredient combinations. ALPHA-GAIN is a blend of ingredients that includes tri-creatine malate and alpha lipoic acid, which efficiently helps drive creatine into your muscles. The ingredients of INCINERATE include green tea extract and caffeine, which helps burn calories. As a dietary supplement, take 3 capsules with an 8 oz. glass of water 3 times daily, approximately 30 to 60 minutes before meals. On days of your workout, take 1 of these servings before the workout. Consume ten 8 oz. glasses of water per day. Read the entire label before use and follow directions. Do not exceed 3 capsules in a 4-hour period and/or 9 capsules in a 24-hour period.

kısaca özetlemek gerekrise ürün şu: kalori yakarken aynı anda kasları uyararak gelişmeye teşvik ediyor. yukarıdaki yazıda benim bold yaptığım bir uyarı var ürünün ileri seviyede ya da çok sıkı antrenman yapan bodyciler ve atletler haricinde kullanılmamasını öneriyor. Ürünün etki etme mantığı şu; metabolizmayı hızlandırarak(burada thermogenesisten kasıt insanın kendine özgü olan iç hareketliliği, yani metabolizma) kas yapımı, güç artışı ve antrenman yoğunluğu sağlamak. İçeriğine bakarsak tri-creatine malate ve lipoic acid le beraber yeşil çay ve kafein ihtiva etmesi bu güç artışı, kalori yakımı ve antrenman motivasyonunu gerçekten sağlayabilecek gibi görünüyor.

kullanım şekli:
    sadece diyet amaçlı kullanılıyorsa yemeklerden 30-60 dk önce bir bardak suyla 3 tablet günde 3 defa
    çalışma günlerinde antrenmandan önce tek bir servis yani 3 tablet önerilmiş

2 servis arası 4 saatten az olmamalı ve günde 9 tabletin üzerine çıklımaması gerekiyormuş.

iyi çalışmalar.

4. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu şu nedir anlamiyorum. Öncelikle şunda anlaşalım.

Çok kiloluyum ondan fitness/body' e başladım.

Öncelikle fitness ile body aynı şey değildir.
    Amaçları bile farklıdır.

İnsan kilo vermek için body' e gitmez. Zaten tam tersi olur.

Daha yeni başlamışsın ne ilacı daha ?
    Yahu bir uğraşın bir didinin, böyle tembellik görmedim. Kim öneriyor onu da bilmiyorum açıkçası.

Sen bi kere Body yapmıyosun. Bunda anlaşalım. Bir spor salonuna gidiceksin ve sana bir program yazıcaklar, o da fitness olacak epey yüklü cardio içeren.

Yağsız ve düşük k.hidratlı besleneceksin, cardio ile de yağını yakacaksın. Fitness hareketleriyle de vucut kaslarını yavaş yavaş güçlendireceksin. Öncelikli hedefin kas yapmak degil. Öncelikli hedefin yağı atmak. Sonra elinden geldigince kas yaparsın.

5. newton20

newton20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :x bir kere üslubun yanlış olsa da cevap verdiğin için teşşekürler. :?:

öncelikle ben vücut eliştirmeyi 2 seneye yakın bir zamandır yapıyorum ( ara ara bıraktığım oldu) .
    daha önce de l- carnitine kullandım hala amino kullanıyorum.
    evet dediğin gibi ilk amacın cardio ile kilo verme ama bu arada çok tekrarlı body çalışarak kas kütlemi korumayı amaçlıyorum.
    Gelelim mesajıma dikkat ederseniz ben msj ımda kilo nasıl verilir, ne yapayım ,daha yeni bu spora başladım gibi şeyler yazmadım. SADECE bu ürün hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun diye yazdım ve bunu açıkça belirttim.
    ve son olarakta şunu belirteyim kimsenin yazılan msj ları eleştirmeye hakkı yoktur. BİLGİSİ olan yazar olmayan Okur ve Yazılanlardan bilgi edinmeye çalışır. vay efendim şöyle-böyle diye kimsenin atıp tutmaya (özellikle bu üslupta) hakkı yoktur. :x :x

6. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    "Dolayısıyla diyete ve fitness+Body ye başladım" ben buradan yola çıktım konuşurken.

seni kırma amacım falan da yoktu belirteyim, uslubumda bir aşırılıkta yok zaten fazlaca. bu arada atıp tuttugum yok dostum burada bir anlaşalım.

ek olarak çok tekrarlı body den kastın nedir ?!

bir de 2 yil vucut geliştirme yaptıgını iddia eden biri olarak fitness/body e başladım nasıl diyebiliyorsun ?

Sayfayı Paylaş