Muscle Tech sizce balon mu, mükemmele giden bir yolmu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altaylar tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Sizce MuscleTech ürünlerinde mi yoksa reklamlarında mı harikalar yaratıyor

1. a.)bence balon, sadece reklamı iyi yapıyorlar

14,0%
  2. a.)bazı ürünleri gerçekten harika, ancak bir kısmı da balon

33,9%
  3. a.)yaptığı her üründe harika

26,1%
  4. b.)bütçem olsa kullanırdım(yada daha fazla ürününü kullanırdım)

29,2%
  5. b.) bütçem olsa da diğer firmaların ürünlerini kullanırdım

6,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 51 üye.
  1. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca muscletech weider in ürünü, bunu biliyormuydunuz? aynı şirketin ürünleri

2. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaşım wider markasını Almanların aldığını söylemişti ne kadar doğru bilmiyorum ama alsa bile Amerikada satılmamasını anlamadım...

3. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    etkisi tesiri için bişey diyeme nanox9 dısında hiçbir ürününü kullanmadım.
    ama imaj yaratmada kaliteli göstermekte bence çok başarılılar.
    reklam , ambalaj, afiş vs. kullanılan görseller kalite akıyo resmen buda bilinçsiz insanı cebinde para varsa ister istemez cezbeder diye düşünüyorum bence..

4. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Bazı ürünlerinden mutlaka fayda görmüş arkadaşlar vardır ancak diğer markalar içerisinde en cicili bicili ambalajlara sahip, en abartılı reklam yapan marka olduğu için haddinden fazla abartılıyor diye düşünüyorum. Üstelik aynı işleve sahip, aynı kalitede ürünlere sahip markalardan da çok daha pahalı satılıyor. Bu sebeple de şahsen muscle tech'i tercih etmiyorum.

5. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    amerikadaki adı muscletech işte yukarda da yazmışlar

6. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Her markanın kendine özgü bir etkisi ve alıcısı vardır, markaları aa bu çaylak supplementi, aa bu prof supplementi diye ayırmak son derece gereksiz bana göre; örneğin hardline hakkında ki başlıkları okuduğumda bazı ürünlerinin çok övgü aldığını görüyorum, marka fanatikliği yapmamak, ihtiyaca göre supplement kullanmak lazım (çok zayıf olan bir bireyin tutupta kilo almak için whey kullanmaması gibi) Bu markayı kullanıpta ben süper etki aldım diyen insan da biliyorum, bunun kası iki gün sonra sönüyor diyen insan da biliyorum. Etkisi kişiden kişiye, hatta kişinin çalışma disiplinine göre değişir. Fiyatı biraz yüksek olmasına rağmen imkanı olan arkadaşlar deneyebilir.

7. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Balon mu değil mi bilmem ama standart protein tozlarının fiyatlarının bu kadar yükseldiği bir ortamda her ne kadar 1,8 kg da olsa nitro-tech ürünü içerik olarak normal protein tozlarından farklı olarak creatin ve diğer farklı maddeler içermesi bakımından bence hem daha cazip hem daha ekonomik ...

8. by_warlock

by_warlock Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bak kardeş gassal kardeşe kesinlikle katılıyorum. 1 hakkını vereceksin Çalışmanın ve supplementi gerçekten doğru kullanacaksın. Şu gerçekte var her insanın vucudu bir değil. [Ne yersen ye Ne kadar Çalışırsan çalış hormonlarının izin verdiği kadar büyür ve gelişirsin] Ben şuan muscletech in 5 ürününü kullanıyorum.. Maksimum gelişim için Öyle cok araştırma yaptım ki. nasıl kullanılır kaç dozaj olacak. İlk kullanmaya başladım cok şey bekledim galiba moralım bozuldu. Çünkü birşey olmamıştş. Ama Şuan 1 ay oldu Ürünlerin gerçekten etkisini gördüm ikinci kutuda bunlar beni uçurur diye düşünüyorum. Ama nanox9 ve nano vapordan pump etkisini tam alamadım yalan yok. Enerji akışı super. Gelişim de hayli güzel... İyi formlar..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:40 ----------

Ama bir gerçeği de göz ardı etmemek gerek. Body sporu acayip finansman ister. Supplementler Türkiye'de çok pahalı. ayrıca iş supplementle bitmiyor. Günlük yediğiniz normal insandan kat kat fazla oluyor. Buna da ayrı bir finansman gerek. Biliyorum ki çoğu kişi işi supplementlere bağlamıştır günlük beslenmelerini gözden geçirmiyordur. Supplemenler kadar günlük ne yediğinde önemli.. Zaten supplementler gıda takviyesi adı uzerınde x))

9. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    dün aldım 1,8 kg sini Daha önceden universal ultra whey içiyordum Universalin tadı ve sütle karışımı çok daha iyi idi.
    Nitro tech tad olarak çok ağır çok şekerli sütle karışmıyor mutlaka blenderdan geçiriyorum

10. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünleri birçok markaya oranla üstün sonuçta supplement yaptığı reklamlar yanlış büyük gelişimler beklemek yanlış olur fakat supplement firmaları arasında başlarda geldiğini düşünüyorum.

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ben de balon diyordum nano vapor tableti denedikten sonra fikrim değişti başlığı da açtım zaten.

12. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    bence ürünleri etkili ama fiyatlar çok yüksek maddi durumum olsa kullanırdım

13. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    Anabolic halo'dan ve nitrotechten 2 ve ya 3 kutu bitirdim.Bence gayet başarılı ürünlerde.nop 46 diye bir ürün çıkarmışlardı sanırsam ondan'da 2 kutu bitirmiştim.Sadete gelelim örneğin Nike iyi bir spor ayakkabı markası ama her ürününün'de aynı performansta aynı başarıda olacağını zannetmiyorum.Aynı şey bu supplement firmaları içinde geçerli çok iyi ürünler'de var aynı arkadaşın dediği gibi çok abartılmış ürünlerde mevcut.Ama benim kanaatimce MuscleTech iyi bir firma ve ilk 3'e kesin girebilecek bir firma.

Saygılar.

14. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    nitro-tech kullanan bi çok arkadaşım içindeki kreatin vb. tarz ürünlerden dolayı kullanırken şiş durması vücudu onlara bu ürünü cazip kıldı ayrıca bıraktıklarında kreatın kullanmadıkları ıcın eski formlarına göre düşük kaldılar hem görüntü hem performans

nitro-tech protein tozunu kullanıcagıma başka bi protein tozu kullanıp yanına 500 gr kreain almak bcaa alıp kombinlemek daha uzun soluklu ve daha basarılı olur die düşünüyorum

hani nitro tech sadece bi protein tozu değil farklı bu yüzden protein tozlarıyla kıyasladınmı herkes nitro tech off tek geçerim oluyo optimumada ,gaspariyede,weider e de hngisine koyarsa o + kreatin ve n.o ürün onlarda okadar etkili olacaktır bu yüzden alıcağım ürün protein tozuysa bu mussletech olmaz ki olmuyo

diğer ürünlerini denemedim denemeyide düşünmüyorum :) nedense antipatim var mussltech e :)

15. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    nıtro tech de 13 gr bcaa var yazıyor ustunde 2. haftam kullanmaya devam edıyorum ılk suplamentim oldugu ıcın herşeyin ilki farklıdır ben başka marka kullanmadıgım ıcın bojektıf yorum yapamam bana göre başarılı bende yorumlara dayanarak bu urunu aldım

16. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    kullanmak istediğim ürünler
    -aminofx ve nanox9 bunlar çok rovanşta özellikle aminofx.

17. model

model Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

13 gr bcaa varsa ölçeğinde protein tozu yanına ek bcaa almaya gerek yok o zaman ?

18. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o kadarından hiç anlamıyorum dedğim gibi daha önce salonda ıcerdım dıkakt etmezdım artık kendım kulanıyorum ustunde 13 gr bcaa yazıor ek olarak koymak gerekıyormu gerkemıyormu bılmıyorum ne desem yalan olur

19. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bir ölçekte değil orda yazan 13 gram, günlük tavsiye edilen servis sayısında 13 gr var diyor. O da 3 ölçek mi 4 ölçek mi bilmiyorum.

halil98 ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  20. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    baloon

kesinlikle bi balon nitrotech strawberry milkshake 1.8 kg olanını bitirdim ondan önce optimum gold kullanıyordum dyble çikolata sunu söyleyeyim beni aldıgıma pisman etti en basta tat ve karısım olarak tadı cok agır iğrenc 20 kullanımdan sonra insanın kusası geliyo zorla içiyosun ikinci olarak sütle deli gibi köpürüyo suyla biraz daha az köpürüyo içilmez hale geliyo ben optimum duble cikolata kullanmama ragmen tadı on numara hic agır degildi bu igrencti gercekten bittiginde cok sevindim sırf param ziyan olmasın diye atmamıstım simdi optimum hydro builder ve weider premium whey kullanıyorum ikiside cok güzel özellikle hydro builder içerik tat ve karısım olarak su zamanın en iyi proteini nha bu arada türkiyede satılmıyo distrübütörü cok kötü oldugu için ben sahibinden den amerikadan getirten satıcıdan aldımbench_O

Sayfayı Paylaş