Muscle juice 2544

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve red_carpet tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. red_carpet

red_carpet Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba.bugün ek besin olarak kendime muscle juice 2544 aldım.2.5 kg lık bu ürünü bir ay idare etmek istiyorum.normalde günlük 70_80 gr civarında bi protein tüketimim vardı fakat bunu korumak için özen göstermiyorum.daha az yediğim günlerde olabiliyor daha çok yediğim günlerde ama ortalaması bu şekilde oluyor.kullanım şeklinde 500 ml suya,süte vs. 4 kaşık koyulması ve tüketilmesi,ve antrenman ardından tekrar aynı miktarda tüketilmesi gerektiğini soyluyor.yani 250 gr supplement kullanıcam ve 71 gr protein almış olacakmışım.antrenman dışı günlerde ise günde 2 ölçek tüketmem gerektiği yazıyor.ürünü bu şekilde kullandığımda günlük protein ihtiyacımın neredeyse hepsini tek kalemde almış oluyorum üstüne benım yediğim peynir yumurta süt ve yemekler binince benım almış olacağım protein 200 e dayanır ben bunu istemıyorum.dediğim gibi daha once gunluk 70 gr lık bi protein tüketimim vardı ve ben bu ürünü antrenman oncesi bir olçek antrenman sonrası bir olçek kullanmak niyetindeyim.antrenman oncesi 18 gr antrenman sonrası 18 gr protein yuklemem olacak ve tabiki bunun dışında normal öğünlerim olacak.sizce yeterlimidirdumbelllls

2. erkan1903

erkan1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün nasil kilo mu aldiriyor ?

3. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Muscle juice kullandım. Güzel ve etkili bir ürün. Ancak şekeri biraz fazla. Diyet dönemi tercih edilmez. Onun dışında kilo aldırıcı ve adele yapıcı olarak etkili bir ürün.

Sayfayı Paylaş