Muscle & Fitness Türkiye Çıktı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sohbetseli tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 53 üye.
  1. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103

MUSCLE & FITNESS fiziksel olarak gelişmek ve fit kalmak isteyenlere ayrı bir soluk getirmeyi, güçlendirmeyi, eğlendirmeyi hedeflerken; disiplinli sporcu yaşam tarzını samimi ve farklı bir bakış açısıyla en yüksek seviyeye çıkarıyor. MUSCLE & FITNESS sporun ‘mega-kültürü’ sayılan vücut geliştirme alanında yıllara uzanan deneyimi ile dünyada en ileri teknolojiler, etkili antrenmanlar, en üstün idmanlar ve en iyi sporcu beslenme takviyeleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler veriyor.

Şu ana kadar yayınlandığı 70 ülkede vücut geliştirme ve fitness alanında efsane sayılan ve önemli başarılar elde eden MUSCLE & FITNESS dergisi, şimdi de Türkiye’de erkek dergisi kavramına yeni ve üstün bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

İlk Mayıs 2010 sayısı ile Türkiye’de olacak aylık dergi ülke genelinde bu spora gönül vermiş 300.000 kişi tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

(Ben Mayıs sayısını şimdiden buldum. 6 TL. Şimdilik birazını okudum beğendim. Men's Health dergisini bırakmıştım çünkü reklam cinsellik ve moda türü sayfalarla doldu artık. Spor sayfaları çok çok azaldı. Birkaç ay öncesinde de demiştim keşke sadece spor olan dergilerin Türkçesi de çıksa diye. Sonunda çıktı. Umarım çok satılır, kapanmaz ve uzun soluklu olur.)

glorious1907, Akay, zigbog ve diğer 16 kişi bunu beğendi.
  2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Men's Health dediğin gibi bizim gibi sporculara doyurmuyordu artık, ben de Remzi Kitapevi'nde eğer açıksa oturup ingilizcelerini okuyordum yoksa bir sayıya 36 lira verilir mi? :D

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ancak Türkçe çıkarmayı düşünebildiler :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:17 ----------

Üşenmedim gittim aldım :D

4. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Süper olcak ya mens health baymisti zaten-ama gecenlerde fhm dergisi gordum özel sayiydi heralde tamamen vg ye yer vermislerdi

5. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bionic man diye de bir vg dergisi var sanırım geçen habertürk gazetesinde görmüştüm

6. eddizsound

eddizsound Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu dergiyi nerede bulabilirim acaba veya satılan bir internet sitesi varmıdır. yardımcı olabilirseniz memnun olurum...

7. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Süpermarketlerde, gazete bayilerinde, kitapçılarda vardır

8. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    Hayır hiçbiryerde yok. Ankarada hiçbiyerde yok. ve istek üzerinede gelmiyor.

9. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  10. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Yarın sabah bi keşife çıkacağım. İnşallah bulurum.

11. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Ben dün D&R'dan aldım arkadaşlar. Normalde bugün çıkacakmış. Bu Nisan değil Mayıs sayısı ilk sayı olduğundan biraz erken vermişler sanırım denemek ve çıkışı önceden duyurabilmek için. Kitap,dergi satan diğer yerlerde de vardır artık sanırım.

12. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hangisi iyi mens health mi bu mu

13. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    İlk mesajda da söylediğim gibi Men's Health spor sayfalarını iyice azalttı birkaç sayfa spor gerisi reklam cinsellik moda gibi sayfalarla dolu. Türkiye'dekinin ismi Health olmuş sadece :)

Muscle, Joe Weider amcanın dergisi. İçerik tamamen spor. Amerikada milyonlarca kişi okuyor her ay. İnşallah burda da aynı kalitede olur ve öyle kalır her yönden. İlk sayıyı ben beğendim tamamını okumadım henüz.

14. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Bende, bir D&R mağazasından temin ettim. Raflara bakarken tek başına duruyordu ve yeni gördüğüm için uzaktan pek dikkat etmedim. Sonra Türkiye için hazırlandığını görünce şaşırdım ve hemen aldım. Gayet güzel hazırlanmış.

15. eddizsound

eddizsound Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar bu gün bakıcam bende D&R da varsa alıcam bir tane...

16. Muscle&Fitnes

Muscle&Fitnes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Muscle & Fitness

Beğendiğinize bizlerde çok sevindik. Dergimiz ile ilgili görüşleriniz bizler için çok önemli... Türkiye pazarında vücut geliştirme ve spora dair önemli bilgileri sizlere sunarak, spora gönül vermiş kişilerin dolu dolu faydalanabileceği bir yayın çıkardık. Dilekleriniz için teşekkürler...

Türkiye'de tüm bayilerde dergimizi bulmanız mümkün...

Herhangi bir sorunda bizlerle irtibata geçebilirsiniz...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:46 ----------

Muscle & Fitness Dergsinin Facebook sayfası aşağıda yer almaktadır.
    Ziyaret etmek isteyenleri bekliyoruz...

https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Muscle-Fitness-Turkiye/116216908389641?ref=ts

Son düzenleme: 19 Nisan 2010
  17. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Dergiyi dün aldım ve bitirdim. Gerçekden çok güzel bir dergi olmuş. Her şey kıvamında. Bence beslenme bölümü biraz daha fazla olsa tadından yenmezdi. Her ay düzenli olarak 3 dergi alıyordum bu 4. dergi olacak.

Keşke daha fazla sayfa olsaydı diyorum doyamadım galiba :)

18. Muscle&Fitnes

Muscle&Fitnes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Muscle & Fitness Türkiye

Abonelik Avantajlarından faydalanın 10 yerine 12 sayı fiyatını kaçırmayın...

Son düzenleme: 19 Nisan 2010
  19. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
  20. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    dergiyi ben de aldım, gayet başarılı olmuş, yani men's health tarzı hem giyim kuşam, hem hafiften spor tarzı bir dergi değil.bildiğiniz vücut geliştirme dergisi.yalnız bir tavsiyem olacak kendilerine, yabancı vücut geliştirmecilere, antrenman programlarına epey sayfa ayrılmış, gayet te iyi olmuş.yalnız türk sporculara da (eski, yeni) yer verilse iyi olur diye düşünüyorum.ahmet enlü, tuluğ topa, serdar aktolga, hamdullah aykutlu vb. büyük sporcularımız var.onları belki biz biliyoruz, ama bilmeyenlere de tanıtmak lazım...

Sayfayı Paylaş