Muscle&fitness dergisi temmuz 2010

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve proctolog tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. proctolog

proctolog Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Muscle&fitness temmuz 2010 sayısında alçak ve yuksek adlı bır program mevcut.Bu programda güç-büyüme ve güç-dayanıklılık antremanları var.Spor salonumdaki hocam bunlara süper set dedi ve bunların buyumeden ziyade daha cok parçalama amaclı oldugunu soyledi. Ama sonucta muscle&fitness dergisi yazmıssa dogrudur dıye dusunuyorum.Sporda 3.ayım bu program cercevesınde gıtmemın bı zararı olurmu.Yardım edersenız sevınırım.
    Programdan bır ornek vereyım;
    GÜN-1
    Gögüs
    İncline flye__2,3 set__8,12 tekrar
    Incline dumbell press__1__güç büyüme
    Machine press__1__güç büyüme
    Biceps
    Preacher curl__2,3 set__8-12 tekrar
    Barbell curl__1__güç büyüme
    Triceps
    Press down__2,3 set__8-12 tekrar
    Seated overhead cable extension__1__güç büyüme

GÜÇ ve BÜYÜME
    6 tekrar&12 tekrar
    5 tekrar&10 tekrar
    4 tekrar&8 tekrar

2-3 dakika dinlenme sonra;

12 tekrar&6 tekrar
    10tekrar&5 tekrar
    8 tekrar&4 tekrar

6 tekrarlı ağır bır setten sonra 12 tekrarlı hafif set
    5 tekrarlı ağır bır setten sonra 10 tekrarlı hafif set
    4 tekrarlı ağır bır setten sonra 8 tekrarlı hafif set bu şekilde gitmekte.

2. proctolog

proctolog Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tek merak ettıgım bu tarz bır calısma hacım kazanmama buyumeme etkı edermı?arastırıyorum ama hala kafam karısık.Saygıdeger hocalarımız yardım ederse sevınırım

Matt bunu beğendi.
  3. proctolog

proctolog Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    1 tane cevap yazacak kısı yokmu aranızda.bıseyler ogrenırız sorarız dıye gırdık oysa...

Matt bunu beğendi.
  4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    ne bekliyorsun ki onu anlamadım.Sonuçta buda farklı bir program işte.Kimse sana gelipte bu programı kullan kesin büyürsün diyemez herkesin vücudu farklı bunu sen biliceksin deniyeceksin göreceksin.Arada böyle farklı programlara da ihtiyacı var vücudun ama sen daha 3 ay çalışmışsın gelmişsin bu program büyümemi sağlar mı diyorsun.Program sanki çok önemli birşey.Son mesajında da bişeyler öğreniriz falan diye girdik demişsin.Bişiyler öğrenmek istiyosan forumu takip et eski konuları oku.Armut piş ağzıma düş olmasın yani kimse sana burda pat diye cevap yazmak zorunda değil.Bence artık insanlarda sıkıldı sürekli aynı şeyleri yazmaktan.Çünkü bende görüyorum hep aynı konular hep hazır cevap istekleri artık insan cevap yazmak istemiyor.Bu yakanışım sadece sana değil yanlış anlama sana denk geldi o kadar.

5. proctolog

proctolog Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    adamım sen once bırdaha oku sonra yorum yaz.Ben sadece su cevabı bekledım ''Bu super set buyume amaclı degıl'' yada ''evet bu buyume amaclı bır program''. ben zaten kımseden bu programla kesın buyursun gıbısınden bır cevap beklemedım.Türkçesi ve anlayışı kıt olmayan bırınden yorum beklerdim.Şansa sen geldın kusura bakma

Matt bunu beğendi.
  6. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    büyüme programdan ziyade beslenme ile ilgilidir süper setlede büyürsün dev set ilede ama birinde biraz fazla büyürsün birinde biraz parçalı büyürsün.

büyümek için programdan ziyade beslenmenizi gözden geçirin.
    + az tekrar ağır kilo ile daha hızlı büyünür forumun heryerinde yazar araştırırsanız bulursunuz saygılar...

proctolog ve Matt bunu beğendi.
  7. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    bu program enterasan geldi benim bu dergiyi çıkaranlar kadar bilgim yok da sağır sultanın bile bildiğini senden mi saklıyalım çok iyi besleneceksin özellikle temel egzersizlerde basabildiğin kadar ağır baSACAKSIN

proctolog bunu beğendi.
  8. goktug120

goktug120 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu sayısını aldım dergıın hıc bırsey anlamadım ıllakı yarıyordur ıse daha basıt olanını ıstıyorsan ben sana kendı kullandıgım programı soyliim mesela

bench press 12-12-3-4-5 ( 12 tekrarda ısınmak ıcın zorlamak ıcın degıl 3 en agırı 4 bı dusuk 5 az daha dusuk)

bunu ornek olarak verdım bunu temel bolgelere uyguluyorsun ben denedım programı hocam buyumek ıcın verdı bana bende ıse yaradı tabıkı herkesın vucudu farklıdır bılemem ama kullanan olarak soyluyorum ayrıca ıyıde beslenırsen cok daha fazla verım alırsın

proctolog bunu beğendi.
  9. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53

1. si adamım diye konuşma 2.si doğru dürüst konuş burda anlayışı kıt olan biri varsa oda sensin dediklerimi anlamadıysan bu da senin problemin.Forumda senin şu sorularının cevabı 124125125 kere verilmiş çok aramana gerek yoktu bunu anlayamıyorsan kıtlık kimde bi düşün diyecem ama o kafayla nasıl düşüneceksin ki sen sadece soracan bizde cevaplıycaz armut piş ağzıma düş.Sen bekle daha belki senin istedğin gibi birileri gelir senin istediğin gibi bir cevap verir.

10. proctolog

proctolog Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben cevabımı aldım kardeş sen hiç meraklanma.bilmişliğinle sana mutluluklar

Sayfayı Paylaş