muscle barfiks, muscle dips,muscle mekik

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve oguzhan_039 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=K3fl1N4eaxs[/YOUTUBE]

kendi antremanlarımdan ufak kareler vermek istedim

Son düzenleme: 26 Mart 2010
    ozpirik bunu beğendi.
  2. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    youtube den baska bir siteyede yüklerseniz iyi olur , bazı üyeler youtubeye bağlanamıyor olabilir benim gibi :)

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    yanılmıyorsam 37.sn de yaptığın xtreme pull up youtube da görmüştüm

4. nerfbod

nerfbod Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    hmm çıplak çalışılabilen salon iyiymiş.

5. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    canavar gıbısın valla...güzellllthums:

6. smoke33

smoke33 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    ya şaka mısınız siz ne, kim canavar, katina77 sanırım hiç antreman videosu izlemedin. Buna antreman mı diyorsun sen ?

7. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    dostum ben antreman derken çekmiş arkadaş verdim bunun 10 katını yapıyorum şu an.... sadece verdik işte.... ha bide bu video antremandan sonra çekildi zaten ...... bide ben 96 kilodan 73 kiloya zayıfladım 3 ayda biraz kas kaybım oldu ... daha güzel videolar vereceğim merak etme görüsürüz ha bide sen ekle seni görelim kusura bakma cevap vermeliydim ben çok emek verdim hergün 8 saat spor salonun da geçti tekrar kusura bakma

pastnova, ozpirik ve Saaarp bunu beğendi.
  8. smoke33

smoke33 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    ben yukarıdaki antreman videosu hakkında konuştum şu an nasıl yaptığın beni ilgilendirmiyor. Güzel videolar ver, izlemek beni mutlu eder. Ben süper antreman yapıyorum diye bir iddiam yok ki videomu yükleyeyim, buraya yüklediğine göre eleştiriye de açık demektir. Günde 8 saat spor salonunda kalmana gelince ben günde 1.30 - 2 saatimi harcayıp şu anda senin vücudundan çok iyi bir vücuda sahibim. Hadi kusura bakma...

9. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    dostum benim vücudumun iyi görünmeme sebebi yağlarımın sarkmış olması dediğim gibi 96 kilodan 73 e düştüm ameliyat olmam lazım karın gerdireceğim o yüzden fit görünmüyorum bide sen eleştirme yapmamıssınki sadece kıskançlık gibi laf sokmussun iyi oku mesajını benim şu bu yanlış eksik gibi bi yorumun yok kusura bakma haksızsın yani

10. H4L!L

H4L!L Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gerçekten , İyi Beyler VGnin yanında ek spor yapıyomusun ?

11. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA

Yahu sende kusura bakmada ben ortada kıskanilacak birsey goremedim. Ortada ne bi kiskanma var ne laf sokma, adam dogrulari soylemis.

12. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Ya hocam, cok emek vermişsin ama, bence 8 saat salonda takılmak fazla değilmi.

Ayrıca programın sadece bu hareketlerdenmi oluşuyor?

Yani çok ilginc bir programin var.

13. kerem52

kerem52 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    omuzrların çok dar bu birinci... karın kasları sıfır, göğüs yok gibi... yani senin boşuna geçmiş 8 saat salonda... ben sana açıkça diyebilirim şu senin vücudundan antremana haftada 1 giden birisi bile daha iyidir...

gerçek bu dediklerim...

14. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    hızla yağ yakılmaya baslandıgında, deri toparlayamıyor kendini su kaybı ve yağ atımı + kas kaybı sarkmalara sebeb oluyor.

Kalbiniz dayanıklı olmalı. 8 saat spor ilginc.

15. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Diğer sayfadaki %30 yağlık ilk halini gördükten sonra bu hareketleri bu çeviklikte yapman bayağı iyi bence. Eleştirenler kas hacmini eleştiriyorlar ama ilk halini görmemişler belli. Bence moralini bozma. Ama vücut yapmak istiyorsan hareketleri ve zamanını değiştirmen şart. Yoksa dövüş sanatları vs. ile uğaşıyorsan dayanıklılık ve hız için bir şey diyemeyecem. 8 saat bence de çok, bu yüzden kasların eriyor.. Artık body'e başlama zamanı :)

16. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    tamamda, en baba boks idmanı bile ortalama gunde 4-6 saat sürer.

Üstelik öyle ağirlik yada kondüsyon çalişmasıda olmaz.

2 saati kondüsyonsa, geri kalan 2 ila 4 saati kum torbası yumruklama yada idman rakibi ile dövüşmekten oluşur.

Böylece kas kayıbı çok daha az olur hatta biliyoruzki, hafif-orta siklet dövüşçüler çok az kas kütlesine sahiptir.

Simdi arkadaşımız gunde 8 saat idman yapıyor ama bundan kalbide zararlı çıkıyor.

Cunku bahsettiğim idmanları yapan adamlar, yıllarca idman yapan adamlardir.

Arkadaşımız 3 aydır spor yapıyor ve uzerine 8 saat çalışıyor.

Kesinlikle vücut için bir tehdit unsurudur. Özellikle magnezyum ve potasyum kaybı adamı ölüme kadar götürür.

O yuzden diyeceğim oki gunde sekiz saat spor yapılır evet ama ona uygun bir beslenme ve çalışma stratejisi olmalıdır.

Ancak en uygunu çift idman 2 saat seklinde uygundur.

Bu bile yeni baslayan birisinin vücudu için tehdittir.

17. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul

Ben böyle bir beslenme ve çalışma stratejisi görmedim açıkcası. Şiddeti ne olursa olsun, sürekli birşeyden bahsediyorsunuz, bu tamamen katabolizmadan vücudun cıkmaması ve anabolizma evresinin cok ama cok gecikmesi demektir. En basitinden arada canınız sıkıldıgında gidip şınav çektiginizde bile, vücudunuz onun için de besin ve dinlenme payı bırakıyor ve bu süre yaptıgınız sıklıga ve şiddete göre uzuyor.

Kısacası, aldıgınız besin bir işi tamamlamak için yetmiyor, nedeni ise hiçbir besin kaynagı sürekli enerji verme potansiyelinde değildir, her besinin vücutta kullanılma süresi, yani ömrü vardır. Aldıgınız besinlerin antrenmanda kaslara verdigi enerjiye baglı olarak, o antrenmanın belli bir süresi vardır. O sürede cok uzun olamaz, iyi beslenmeniz sadece daha kaliteli bir antrenman gecirmeniz demek olabilir. Aldıgınız besinlerin yuksek besinsel degeri olması sadece bu sürenin daha kaliteli geçmesine yararlı olur, uzun sürmesine cok az nebze faydası olabilir( bu da cüzzi bir süre).

Bu süreyi aştıgınızda da, yakıtınız bitse bile, kaslarınız iş yapmaya devam eder belli bir süre çünkü yedek enerji depolarını kullanır, ama o enerji depolarının belli oranın üstünde kullanılması demek, vücudun dolaşım sisteminin ciddi tehlike altına girmesi demek olur ve bunun da tehlikesini de anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Sonuc olarak, yapılabilir değil, yapılamaz diyorum ben. Bu cok riskli birşey. Bana kalıra, arkadaş bunu farklı anlamda yazmış, 8 saat antrenman siz istediginiz kadar hırslı olsanız bile vücudunuz izin vermez buna. Bu farklı bir anlamda söylenmiş bana kalırsa.

18. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Evet eski dönemde, bisiklet ile 150 km aşan idmanlarım olurdu. üstelik dağ bayır idman yapıyordum.

Ancak kas kütlesi cok zayıflıyor ve spora ara verdiğim anda kilo almaya basladim.

Su anda o kiloyu atmaya çalışıyorum.

19. smoke33

smoke33 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    dostum kusura bakma ama ben ortada kıskanılacak birşey görmüyorum..

20. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    nese iyi çalışmalar ikimizede başarılar...........

Sayfayı Paylaş