muscle asylum project no plasmacore ve gaspari size on tecrübelerim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve serkan1984 tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    merhaba arkadaşlar başlıktada belirttigim gibi plamacore ve size on un benim üzerimdeki etkilerini elimden geldigince aktarmaya çalışacagım birilerine faydası dokunur inşallah

öncelikle spor yaşamımdan bahsetmek istiyorum ..2 seneyi aşkındır aralıklarla bu sporun içindeyim ..1.5 seneye yaklaşık evde çalıştım son 5-6 aydır ise okulun salonuna başladım ...4-5 aydır beslenme ve antreman yok denecek kadar az aşırı derce ölçü kaybı yaşadım kol : 41 den 38 e bacak : 67 den 63 e omuz : 130 dan 125 e düştü son aldıgım ölçüler böyleydi yaklaşık 7 kiloda kayıp yaşadım kilo 85 ten 78 e düştü..şimdi kilo almadan eski ölçülerime dönmek istiyorum ama zor gözüküyor kusura bakmayın fazla uzadı ..belirtmemi istediginiz başka bişey varsa cekinmeden yazabilirsiniz ..ilk antremanım yarın ..bacak çalışacagım

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Size on'u nasıl kullanacaksın, yani ne zamanlar, kaç ölçek?

3. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    kutusunda antreman esnasında veya antremandan hemen sonra için diyor ben antremandan sonra tek ölçek içecegim..birde gece yatmadan bir saat önce içilebiliyormuş

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    plasmacore ve nanovapor arsaında kalıp daha kısa surede temin edebildiğim için vapor almıştım ve memnunda kalmıştım fakat bazı kullanıcılardan plasmacore için daha fazla memnuniyet mesajı aldım.seninde ekleyeceklerin bu soru işaretleri için iyi olacak.

5. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    cuma gününden için bacak antremanı yapacagımı sölemiştim ama eve gec geldigim için önkol çalıştım plasmacoredan bir ölçek aldım sonuç ilk gün için gayet iyiydi diyebilirim

bugun ise gögüs çalıştım yine plasmacoradan bir ölçek aldım, antreman sırasındada bir ölçek size on aldım ...daha antremana gitmeden plasmacorun etkisini hissettim diyebilrim , antremanda müthiş bi pump yaşadım ama ilk gün için agırlıklarda hiç artış olmadı hatta son hareket olarak yaptıgım incline dumbell fly'ı yarım bırakıp eve çıktım , şu an eklemlerimde halsizlik var ama supplementlerdenmi yoksa uzun zamandır sıkı antreman yapmamamın verdigi yorgunlukmu halen çözemedim

beslenmem şu 2 gündür çok iyi diyebilirim 160 gr pro 400-450 arası carbo alıyorum ...yarınki idmanım sırt , idmandan sonra görüşmek üzre

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    pump hemen olacaktır ama kilo artışı hemen farkedilemeyebilir..genelde ürün bittiğinde kaldırılan kiloların düşüşünden anlaşılıyor artırdığı güç no ürünlerinin..

serkan1984 bunu beğendi.
  7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben vapor kullandığımda çalışan kasın üzeri resmen kan ile kaplanıyordu.kızarıklık 100 metre ileriden anlaşılıyordu.plasmacore için pump etkisini bu yönde değerlendirebilirsen sevinirim.reklamlara bakacak olursak vapordan daha üstün bir ürün gibi aksettirilmiş.

8. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73

bu sorunuza çarşamba günü daha net cevap verebilirim çünkü yarıın sırt idmanım var sırtta o etkiyi pek hissedebilecegimi sanmııyorum ama çarşamba bunu kesin yanıtlarım thums:

çok iyi çııkmasada sırt pozu koymak istiyorum bi tane ...soguk halim
    http://img151.imageshack.us/my.php?image=cimg0046dr0.jpg

9. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    antreman programında yine zorunlu degişiklik yaptım bugun bacak çalıştım akşam halı saha maçım oldugu için fazla yüklenemedim 3 set squat 3 set leg extension yapıp bıraktım ...plasmacore yavaş yavaş kendini hisstermiye başlıyor , sizeon için daha bişey söliyemiyecegim , yarın inşallah sırt çalışacagım

soguk bir foto daha ekleyelim
    http://img376.imageshack.us/my.php?image=cimg0091kb8.jpg

10. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    kollar 39 cm oldu 10 gün içinde ama pek supplementlerden oldugunu düşünmüyorum ...plasmacoru noxplode ile karşılaştıracak olursam noxplode antremanda beni daha çok pump yapıyordu , plasmacoreda bunu hissedemedim ama plasmacoreda 5 sınavla bile pump olabiliyorum....sizeon hakkında hala tam anlamıyla bişey söliyemiyecegim ....@guardbody senin o vaporda hissettigin etkiyi ben plasmacoreda hissedemedim bilgin olsun .... kolumdaki sakatlıgım bugun gögüs çaılırken nüksetti sporu bırakmayı düşünmeye başladım veya fitnesa yönelicem böle giserse ,itiş hareketlerinde inanılmaz derecede agrı hissediyorum 60 kilo ile bile bench yapamıyorum bakalım hayırlısı artık ......

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    geçmiş olsun.dinlenme herşeyin tedavisi.gariptirki bendede no xplode istediğim atkiyi yaratmamıştı.şimdilik dolardaki artıştan dolayı vapor veya plasmacore deneme olasılığım yok ama bu ay elimdeki aakg deneyeceğim.istediğim etkiyi alırsam ucuz bir kaynak buldum demektir.

serkan1984 bunu beğendi.
  12. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    20 gün falan oldu yaklaşık ama istedigim etkiyi yaratamadı bu kombine ..son 10 gündür falan uyku düzeni tepe taklak oldu sınavlardan dolayı..plasmacore vucudu baya uyarıyor hatta antreman bittikten sonra ellerde titreme ve içimde sıkıntı hali oluşuyor ..sizeon etkisini yeni yeni hissetmeye başladım bugun gögüs çalıştım 3 press 1 açış yaptım 2. bir antremanı çıkaracak durumdaydım hiç yorulmadım diyebilirim
    kollar halen 39 omuz 127 ye çıktı diger bölgeler aynı ölçülerinde şimdilik ..beslenme programımı yazmak istiyorum buraya göz atıp yardım ederseniz sevinirim hatanın beslenmede ve uyku düzeninde oldugunu düşünmeye başladım

sabah 7.30 -4 tam yumurta 100 gr pilav 1 bardak yagsız süt
    10.40-150 gr tavuk gögsü , 100 gr pilav
    13.40-150 gr tavuk gögsü , 100 gr pilav
    17.40-1.5 ölçek whey 100 gr pilav
    19.40-150 gr tavuk gögsü
    22.40-3 yumurta beyazı 1 bardak yagsız süt

Sayfayı Paylaş