Murat Boz-Instagram

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve exsisman tarafından 2 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Bence de o kadr abartılacak birşey yok ünlü oldugu için bu kadar muhabbet konusu oldu . Yoksa dışarıdan biri de 3 ayda böyle bi vucud yapar ki arkadaşında dedigi gibi sıcakken çekmiş

2. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gene başlanmış 3 ayda yapılabilir vs vs .Yapmayın ! o adamın 5 ayda yaptığını 1 yılda zor yaparsınız belkide yanından geçemessiniz.Bi kerede tebrik edip geçmesini bilin yokk sıcaktı yok photoshoptu kıskançlığın diplerindesiniz.

3. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    [YOUTUBE]mE2Huz_YAHA[/YOUTUBE] video dün eklenmiş

4. Mert53

Mert53 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Normal geliri olan bi insan için 5 ayda bu değişim zor bence. Ben bi hareket için sayfalarca yorum okuyup dakikalarca video izlerken adam yanı başındaki kişisel eğitmeninden daha ilk yapışında hareketin nizamisini öğreniyor.

5. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    bence o kadar abartılcak bi vücudu yok ama iyi toparlamış yinede

6. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    ben ortada men's health'e kapak olacak bir vücut göremiyorum. ektomorf bir fiziğe biraz kas eklenmiş ve yağ yakılmış. bu dergiye şimdiye kadar kapak olan başka türklerle kıyaslandığında ayıp olmuş bu vücudun kapağa konması.

mesela murat başoğlu

http://www.dijimecmua.com/dergiler/mens-health/s50/m/kapak.jpg

ya da sarp levendoğlu

http://images.gittigidiyor.com/7490/SDR-MEN-S-HEALTH-FITNES-SARP-LEVENDOGLU-SAYI-53__74902036_0.jpg

murat boz'un menajeri geçen yılki jinekomastili resimlerden sonra herhalde iyi para yedirmiş men's health'e yaz öncesi bu kapak yapılsın diye.

7. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    beyler inanılmaz birşey yapmamış görende the rock gibi vücudu var zannedicek.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:14 ----------

mens health bana biraz daha concon işi geliyor muscle and fitness daha salam bi erkek dergisi.ki onda da aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar çogu zaman

8. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Adam sanatçı işi gücü ne ? İmkanı var parası var. Jinekomasti ameliyatı olmuştur ve bi ton para dökmüştür.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:58 ----------

Men s Health daha önce sıska Engin Altan Düzyatan ı kapak yaptı. Murat Boz onun yanında süper kalır. bkz: http://e1204.hizliresim.com/w/w/50xkj.jpg için Google Görsel Sonuçları

cece1 ve Swager bunu beğendi.
  9. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    murat boz ünlü olmasaydı üye fotolarına 5 aylık gelişimim diye konu açsa idi, bir çok kişi inanmıyorum 5 ayda olmaz bu derdi bence :) şimdi de bir çok kişi ne var ki bunda demiş...

bence iki fotoya göre cok ciddi bir gelişim var. altyapısı olmayan biri için imkansıza yakın bir gelişim. 5 ay önce milletin resmine güldüğü adam şimdi gayet şekil halde. imkanları olan ne ünlüler gördük biz yağ tulumu geziyor, her şekilde tebriği hak edior

Airoud, trail_blazerr ve Dengesizzz bunu beğendi.
  10. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    adam o kadar alay konusu olmustuki icine cok oturmus ondan boyle sanirim:)

11. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yinede omuz yana açışı yanlış yapıyor :))))

kby bunu beğendi.
  12. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kıskanmayı bırakıp tebrik etmek lazım..siz bu kısa sürede bu vücudu yapsanız egodan patlardınız ama..biraz SAYGI.

13. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    BU forumdaki üyelerinde;

o kadar parası,
    yediği yemekten içtiği suya kadar kontrol edeni
    sporda her hareketinde yanında olan hocaları
    ve o kadar spora ayırabilcek vakti

olsa emin ol hepsi yapardı :)

bu arada üstüne alındın sende kıskanıyorsun moduna hiç girme allaha çok şükür vücudum onunkinden iyi

hayırlı geceleriniz olsun :)

14. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Adamın imkanı varsa yapmasın mı yani ?? Küçümsemenizin sebebi ne ??

15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bugünlerde popüler olan herkesin sevmek zorunda oldukları insanlar Murat Boz,Kıvanç Tatlıtuğ,Beren Saat,Justin Bieber Hadise bu 5 insanı sevmediğini yazdığın zaman yok kıskanıyorsun yok çok para kazanıyorlar derler ve işin içinden çıkarlar vücut olarak kıskandığım insanlar var elbette Greg Plitt gibi mike mentzer gibi adamlardır mike mentzerin vg sporuna katkıları tartışılmaz greg desen zaten tam bir spor adamı şimdi sadece omuz ve kol kası iyi olan yağ oranı düşük omuz hareketini bile nizami yapamayan Murat Bozu niçin kıskanayım müzik olarak Led Zeppelin, Jimi Hendrix Amy Winehouse gibi isimler varken niçin murat bozu yada hadiseyi kıskanayım oyuncu olarak robert de niro,al pacino,marlon brando gibi isimler varken niçin kıvanç tatlıtuğu yada beren saati kıskanayım medya işte sağolsun kimi iyi gösteriyorsa kimi iyi tanıtıyorsa o seviliyor öylede bir etkiliyorlar ki bu 5 ismi beğenmeyen spordan,sanattan anlamazlar diye işte insanları etkiliyorlar her popüler olanda iyi demek değildir.

Son düzenleme: 28 Nisan 2013
    swepturex, oguzaltindal, Cellucorc4 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  16. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Saydığın isimlere bayılan ergen tiplerden değilim öncelikle bunu belirteyim !! beğenmiyorsan da çamur atmayacaksınız herkese..adam sonuçta şarkıcı bodyci değil..kas yığını mı olması lazım iyi olması için.?? fit vücut çok iri olmaktan çok daha iyi çoğu kişinin gözünde..bu vücudu siz kısa sürede yapsanız kendinizi ne ilan ederdiniz bir de onu düşünün ve öyle konuşun..;) Ayrıca ben sana mı kıskanıyorsun dedim de sen lafa atlıyorsun..?? Sen konu da bile yoktun.

17. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    emin ol bu forumda 5 ayda o vücuda taş çıkartıcak pek çok arkadaş var
    ama hepsi senin kafandan olsa forumun ego seviyesi tavan yapardı lütfen yorum yapmadan önce kendinle başkalarını karıştırma

18. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Asıl ego sizde herkesi küçük görerek ;)

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyide ben sana yazmadım genel olarak eleştirdim medyayı zaten dikkat edersen mesajından alıntı yapmamışım neyse tabiki bir şarkıcının bodyci gibi olmasına gerek yok ancak vücuduna eleştiri olabilir göğüs kası ve sırt kası iyi değil bence omuz ve kol bölgesini beğendim bunda kötü bir şey yok bu forumda yeri geldi en başarılı bodycilerin eksik olan kas grupları yazıldı bu kıskançlık mı oluyor şimdi birde fit vücut demek simetrik her kas grubuna önem vererek çalışılmış bir vücut demektir örnek gösterdiğim isim greg plitt fit vücutludur

20. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kıskançlık kelimesini ben dediğime göre bana yazdıığn açıktı..alıntıya zaten gerek yoktu..eksikleri söylemek tabi ki kıskançlık olmuyor ama bu tip kişilere( Kıvanç Tatlıtuğ, Murat Boz, Cristiano Ronaldo ) sürekli " parası var bin tane hocası var ben olsam daha iyi vücut yaparım bu da vücut mu " tarzı cümleler görüyorum bence bunlar kıskançlık belirtisi sen zaten öyle bişey yazmamıştın sana değldi yani lafım.

Bu konudaki son mesajımdır..Saygılar.. :)

Sayfayı Paylaş