multivitamin ve mineral hapları kilo artırmaya,hacim artışına yardımcı olur mu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gorkembilge tarafından 27 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gorkembilge

gorkembilge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar merak ettiğim bişeyi sormak istedim.bir hoca bana daily vitamin maximum formula denilen multivitamin ve minerallerdenoluşan tabletlerden aldırdı.Bunun hacim artırmaya ve kilo aldırmaya yönelik katkı yapacağını söyledi.aldım bende kullanmadan önce sizede danışmak istiyorum.kilo artışını doğru antremanlarla sağlayabilirmiyim

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Multi vitaminlerin kilo aldırma özelliği yoktur. Ancak dolaylı yollardan bunu sağlarlar. Örneğin; b vitaminleri iştah açar gibi. Vitamin konusu forumda birçok konuda var ancak önemli bir noktayı belirtmek isterim. Bu da şudur: Özellikle fazla protein tükettiğimizde kesinlikle B6 vitamini almamız lazım, bunun nedeni de protein emilimini hızlandırmaktır. Sonuç olarak aşırı yüksek değerleri barındıran multivitaminler "zengin idrardan" başka bir işe yaramaz.

gorkembilge bunu beğendi.
  3. gorkembilge

gorkembilge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım sağol bilgin için aldığım sey ihtiyacıma yaramayacak ozaman...

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    ihtiyacın kütle kazanmaksa ALPEREN vitamin ve minarellerin ihtiyacına ne kadar yarayacağını çok güzel anlatmış..
    dolaylı yollardan da olsa gerekli ve yeterli mineral ve vitamin alımı kütle kazanımı için çok önemli..
    yani hocan çok doğru söylemiş..

Saunzor ve ALPEREN bunu beğendi.
  5. gorkembilge

gorkembilge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bonatschi anladım dolaylı yoldan kütle kazanımı sağlar diyorsunuz kullanmalı ozaman umarım vitamin ve mineraller kütle kazanmama yardımcı olur deneyeceğim.ben zayıflatır diyede duydum

Sayfayı Paylaş