Multipower Whey Protein Isolate 100 2.25 Kg

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve diez tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl?

1. Çok iyi

75,9%
  2. Orta karar

10,3%
  3. Başarısız

13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. emlakci_hanim

emlakci_hanim Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Emlakçılık
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,
    Multipower whey isolate 100: 908 gr' lık ürünü satın aldım.(linki aşağıda.)
    https://www.supplementler.com/urun/multipower-whey-protein-isolate-100-908-gr-600
    Daha hesaplı satan siteler vardı fakat orjinalliğinden çekindiğim için linkteki siteden ilk alımımı yaptım.
    Ben ilk defa protein tozu kullanıcam.Yağ da yakmam gerekli olduğu için isolate protein tozu aldım.Carnitine ve cla da alacaktım fakat ciddi fark yaratmadıklarına ikna olduğum için almadım.
    Sadece antreman günlerimde antrema biter bitmez kullanmayı düşünüyorum.Ama diğer yandan ağırlık antremanlarımdan sonra 20 dakika cardio da yapacağım için acaba antreman öncesi de kullansam mı diye düşünüyorum.Zar zor omuz kol ve sırtta gelişme sağlamışken :) yağ yakayım diye kaslardan olmayayım.
    Diğer taraftan ayrı bir casein protein mi alsam diger günler günde tek ölçek kullansam diye de düşünmüyor değilim.

Alman ürünü olduğu için multipower ı tercih ettim.Aslında aşağıdaki ürünü satın alacaktım ama yağlanmaktan korktuğum için almadım.

https://www.supplementler.com/urun/multipower-100-pure-whey-protein-2000-gr-6087
    Ayrıca bu ürünün amino asit degerleri yok.Firma yayınlamamışmış.Aynı firma diğer ürünlerindekini yayınlamış bunu yayınlamamış.
    Acaba bu ürün için fikriniz nedir.Özellikle Tryptophan miktarını merak etmiştim.
    teşekkürler.

2. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar ben 6 aydır spor yapıyorum bayağıdır araştırma yapıyorum. O ürünün de amino asit değerleri içeriği kısminda yer almaktadır. https://m.supplementler.com/urun/multipower-whey-protein-100-2250-gr-602 bu adreste yer almakta. Size sunu söyleyeyim ben ikisini de kullandım. Iso olması sizin yağ yakmanızi arttırmayacaktır. Arada çok az bi kalori farki var bu bence çok önemli değil. Ayrıca yağ yakmanızı sağlamayacaktır. Eksik protein ihtiyacanızı sağlamanizi sağlayacaktır. Bu arada spordan önce yerine sabah aç karnına almanız sizin gelişiminiz icin daha iyi olacaktır. Cardiyodan sonra almanızi öneririm. Çok fazla su alacaksiniz koşarken ağirlık yapar. Spordan hemen sonra alın. Bol su tuketin, yağ yakıcı gıdalar kullanin diyet yapın spor yapın yeterli olacaktır. L carnitin, cla kullanmaya ihtiyaç duymadim. Kullanmadim da iyi ya da kötu yorum yapmam etik olmaz. Ben protein tozu kullandım faydasını gördum. Ama beslenme cok önemli. Protein tozuna güvenmeyin. Hiç bir sey beslenmenin yerini tutamaz.

3. ilker Ayyıldız

ilker Ayyıldız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle 5 aydır spor yapan biriyim kaslarımın gelişimi durdu araştırdık baktık günlük protein tüketimim yetersiz geliyorumuş ve bu ürün tavsiye edildi.ayrıca göbeğimdeki yağlardanda kurtulamadığım için L Carnitine almam gerektiği söylendi şimdi bunları ben spor yapmadığım günlerdede almalımıyım.Bu takviyelerle gelişim devam edermi yorum bekliyorum

4. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    L-Carnitine spor yapmadığın günler alma , protein tozunu da spor yapmadığın günler doğal yollarla tamamlayamadığında protein ihtiyacını , kullan.

Sayfayı Paylaş