MultiPower Whey Isolate 100

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 22 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 57
    66,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 23
    26,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    7,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. patlıcan

patlıcan Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    sabahları sütle mi su ile mi alıyosunuz?

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    her zaman suyla iciyorum, zaten yarim saat sonrada saglam kahvalti ediyorum en az 5 6 yumurta beyazi felan

3. patlıcan

patlıcan Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    hadi bakalım sipariş verdim inş. verim alırım sonuçları yazarımm...

4. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    bence iyi secim. zatenfarki kullaninca anlarsin kolayca.

5. behiCenk

behiCenk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kadıköy 34.5
    bu ürünün yüksek karbonhidrat değeri var diye yağ yaparmı die aldanmayın. vitargo teknolojisi olduğu için sürekli depoları besliyor ve daha iyi idman yapmanızı sağlıyor , bu teknoloji kesinlikle enerji için kg alımı yapmaz ama tamda istediğimiz kütle artışı yapar adele olarak. kütle artışı yapmak isteyenler kullanabilirkler fakat, kütleyi parçalama durumu için multi powerın izole proteinini öneririm özelliklşe antmandan hemen sonra 30dan kısa sürede kasları besliyor ve kas yıkımını önlüyor. bu ürün yani x plode ise 4-5 saat boyunca kası besliyor yani büyümek istiyenler için çok ideal bi ürün bende kullandım etkisi gördüm.

6. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kolay karışıyo demişsiniz de ben bu ürüne geçtim multipower %100 whey bitirdikten sonra daha sadece 1 kez kullandım onda da tam olarak karışmadı bile neden bilmiyorum içmek eziyet gibi geldi ve shaker'ı tamamen yıkamam çok uzun sürdü her tarafına yapışmıştı en son kalanlar. yarınki antremanda 200 yerine 300ml su deniyip sonucunu yazarım olmassa sütle denerim sonucu paylaşırım.

birde biri karbonhidrat oranının fazla olduğunu söylemiş bu izole protein şeker yağ ve karbonhidratın az olması gerekiyor mantıken öyle olmak zorunda ve kutuda servis başına 0,6 gram olduğu yazıyor ve bence abartılıcak bişey kesinlikle yok zaten spordan önce karbonhidrat almamız gerekiyor yulaf ezmesi yediğimizi düşünsek tozun içindeki karbonhidrat onun %1i kadar olur anca

7. anil-34

anil-34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    weider l-carnitine kullanıyorum, izole proteinleri incelediğimde multipower ve weider görünüyor. Dymatize elite hakkında bilgim yok..Pek iyi gözükmüyor açıkcası. kilo vermeyi amaçlıyorum abartılı bir kilom yok fakat fit olmaya çalışıyorum daha doğrusu. l-carnitine + izole protein nasıl bir sonuç verir ? Seçim hangisinden yöne olmalı. Weider fiyat farkına değer mi ?

MULTIPOWER WHEY PROTEIN ISOLATE 100 908 GR 125 TL
    WEIDER CFM WHEY PROTEIN 100% 908 GR 169 TL
    DYMATIZE ELITE WHEY PROTEIN ISOLATE 2260 GR 195 TL

8. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    şimdiye kadarki tadı en kötü olan protein tozu benim içtiğim sitede de belirtilmiş zaten çok da zor karışıyor 200ml su demiş ben 300ml koysam bile hala tam olarak karışmayabiliyor. Tadı alıştıktan sonra güzel geliyor da ilk hafta baya bi iğrenerek içmiştim :D ama kalite olarak mükemmel bence

9. octopus0

octopus0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
  10. U.S.

U.S. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben multipower %100 whey protein kullanadım güzel üründü peki şimdi bu ürünle arasında ki fark tam olarak nedir arkadaşlar hangisi almalıyım ?

Bu arada kullandığım whey son kullanma tarihi haziranda geçmiş yarısı daha duruyor spora ara verdiğimde o da yarım kaldı alıcı da bulamadım şimdi bu ürünü çöpe mi atacaz arkadaşlar o kadar da para verdik :)

11. canoztrkmn

canoztrkmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizlere çok fazla bilgiye sahip olmadığım için bir soru sormak istiyorum spora başlayalı 2 ay oldu hocamın söylemesi senn vücudun doğuştan belli kaslara hasip ve 2 ayda çok iyi ilerledin bence protein kullanmanda bir sakınca yok dedi bende multi power whey aldım bu şeffaf sarı kutudan 2.25 kgr lıkdan ayrıca beslenmemede dikkat ediyorum özellikle sabahları yumurta ve öğlen arasında et yada tavuk tüketimi konusunu sektirmiyorum almış oldugum wheyi spordan once 3 ölçek 300ml su ve spordan sonra 3 ölçek 300ml su şeklinde kullanıyorum idmanlarımda her idman 1 büyük 1 küçük kas grubu şeklinde çalışıyorum ve her bölgeyi en az 4 hareket her hareketi en az 3x8 set şeklinde ağır çalışıyorum hani 1 saate zor sığdırıyorum öyle söyleyim fakat bendeki sıkıntı vücudumda 1-2 yerde aşırı derecede kaşıntı veren sivilce çıkmaya başladı ve bunlar kendini spora gittiğim günün akşamı gösteriyor acaba whey fazla mı kullanıyorum sizlere sormak istedim daha önce böyle birşeyle karşılaşanınız varmı ?

12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    benim toz leş gibi kokuyor sizin ürünler nasıl . çok ağır kahve kokuyor ancak kötü ağır bir koku. optimum vardı o çok güzel kokuyordu

13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bu ürünü kullanan yok galiba :)
    yaklaşık 1 ayı geçti
    tadı ve kokusu berbat
    çözünürlüğü kötü
    ama protein kalitesi oranı ve verdiği doyum hissi muazzam
    ölçek başına protein oranı çok güzel
    hacim olarak protein tozundan hiçbirşey beklemiyorum ama şekillendirme bakımından fark yarattığını söyleyebilirim
    protein tozu sadece protein ihtiyacını karşılamak için kullanmıyorum artı olarak sakatlanma riskini azaltmak ve antreman sonrası hızlı etki için kullanıyorum
    antreman sonrası hızlı etki meselesi çok tartışmalıdır ona bişe demek zor ama psikolojik olarak böyle bir etkinin olduğu kafamıza bir şekilde sokulmuş ve inanmış durumdayız.
    protein tozu kullanmadığım zaman sakatlıklar çok aşırı oluyordu kullanmaya başladığımdan beri bıçakla kesilmişçesine sakatlıklarım kesildi bunu kasların protein ihtiyacının karşılanmasına bağlıyorum
    aklıma gelmişken bahsedeyim ben sadece antreman sonrası protein tozu + glutamine kullanıyorum gerisi beslenmeye bırakıyorum
    sözü geçmişken glutaminin etkisini sormayın çünkü bende anlamadım :) biraz susatıyor , antreman sonrası ağrılara bir etkisini hissedemedim, hacim için ise zaten gereksiz buluyorum.bitince daha kullanacağımı sanmıyorum
    sabahları lor+yumurta vb öğlen et yemeği vb ara öğün tavuk vb akşam et yemeği vb yatarkende ayranla veya peynirle protein ihtiyacımı karşılıyorum
    şimdilik toz bitince aklımda almayı planladığım tek ürün diyebilirim
    ancak bu kadar kaliteli bir alman markasının sayfası nasıl bukadar sessiz olur onuda anlamış değilim
    bu tozu içinde creatin vb başka ürünlerle dolu olan markalarla kıyaslamayın
    protein olarak düşünün bence tat koku ve karışabilirlik dışında en iyilerden diyebilirim
    puanlama yapacak olursam
    tat:5
    koku:2

karışabilirlik:6
    etki:9
    fiyat:7
    amino Asit profili:7

protein oranı:9
    protein işleme kalitesi:8
    vitamin profili:8

egemennn bunu beğendi.
  14. Yektaaa

Yektaaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bomba gibi Whey şiddetle tavsiye ederim...Süper etki-Süper tat..

15. Speroo

Speroo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. Arkadaşlar protein alımında Multi powerı tercih edeceğim ama bu ürünle 2200 gr'lık izole olmayan ürün arasında kararsızım. Çünkü, aynı zamanda fiyat konusu da beni düşündürüyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Aralık 2014 ---
    Acaba sizin tavsiyeniz nedir?

16. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Izole daha iyidir
    Bu aralar beslenmem cok zayifladi o yuzden sute katip antreman sonrasi aliyorum

17. Schwarzeneger

Schwarzeneger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bende bu ürün ve hardline glutapure var.Bu ürünün amino asit profilinde 5.7gr Valin(BCAA) yazıyor.Bende tam Olimp Bcaa Xplode alacaktım.Fazla mı olur vücut için yoksa zaten yetersiz protein tozundaki BCAA ?

18. Caner Yavas

Caner Yavas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konsantre whey ile izole wheyi karıştırıyorsun bence.. Multipower amino asit profiliyle de çok daha önde..
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Temmuz 2015 ---
    Konsantre whey ile izole wheyi karıştırıyorsun bence.. Multipower amino asit profiliyle de çok daha önde..

Son düzenleme: 15 Temmuz 2015
  19. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ürünü ilk defa kullanıcam hiç multipower kullanmadım sadece deneme amaçlı kullanıyorum ancak hacim alamıyorum ya da bi' farkını hissetmedim diyenler sanıyorum ki ürünü maddiyat yüzünden eksik ölçekle kullanıyor. arkadaşlar spor öncesi ve spor sonrası ya da on/off sabahları ve antrenman esnasında kullanımı gerekir. aksi halde sadece antrenman günlerinde 25 gram isole whey protein ne kadar büyük bi' gelişme sağlayabilir ki?

20. bilbal

bilbal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar yeni konu açmayı bulamadığım için buraya yazmak istedim.bu arada onuda söylerseniz çok sevinirim eski üyelerdenim ama çok girmiyordum.şimdi ben multipower %100 isole ve musclepharm combat isole %100 arasında kaldım.kaliteleri hemen hemen aynı.bodybuilding.com da musclepharma oldukça iyi puan vermişler ama multipower henüz tanımıyorlar sanırım çünkü arattığımda bulunamadı dedi.baya da araştırdım musclepharmdan memnun kalan çok kişi var.şimdi benim multipowerı almanyada getirtme imkanımda var o yüzden normal fiyatından baya ucuza gelecek.şimdi hangisi musclepharm mı multipower mı?

Sayfayı Paylaş