Multipower L-carnitine + Multipower CLA

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bet10 tarafından 10 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bet10

bet10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar;
    daha önce yeni başlayanlarda sordum ama fazla sallayan olmadı burada bari ilgi bekliyorum:D

25 yaşında 1.74 boyunda 77 kiloyum. hayatımda hiç diyet yapmadım ve 8 yıldır 68-70 kiloydum ama şimdi 6 ayda 7 kilo aldım. 10 kilo kadar vermek ve aynı zmanda biraz vücut geliştirmek istiyorum.
    bu nedenle forumu baya araştırıp Multipower L-carnitine + Multipower CLA aldım (ikiside tablet olara) yarın başlayacağım.

diyet olarak: sabahları nesfit+süt yiyorum. öğlenleri yağsız et, tavuk fakat haftada 1-2 gün ev yemeği ya da fastfood olabilir diye düşündüm. akşamları da az yerim. sadece çorba ya da salata gibi bazen yine tavuk balık gibi beslenebilirim.
    CLA'yı sabah almamayı düşünüyorum. öğlen ve akşamları yemekten önce 800mg.

antreman olarak: haftada 2 gün yüzme, 1 gün halı saha, 1 gün fitness. ama fitness evde yapacağım ağrılıklar mekik ve şınav şeklinde. bu antremanlardan önce 3 adet carnitine alacağım. bunun yanında sabah kalktığımda 20dk kadar mekik şınav ağırlık gibi zorlamadan aç karna çalışıyorum.

hesaplamalarıma göre bu şekilde haplar 1,5 ayda bitiyor. 1,5 ayda sizce kaç kilo verebilirim? ayrıca programım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sayfayı Paylaş