MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1500

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 172
    43,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 170
    42,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 55
    13,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 134 üye.
  1. BurakHask

BurakHask Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Denemek lazım :)

2. xenophobia1903

xenophobia1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşım bu ürünü kullandım 3 kutu kadar ve ayda 1 1,5 kilo arası verdi yanılmıyorsam. salonda ki hocaların çoğu da l-carnitin en gereksiz supp. lerden biridir eğer ciddi yağ oranınız yoksa diyor. bence de öyle ama yine taktir sizin.

3. yokolucu

yokolucu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki L-Carnitine Çayı hakkında ne düşünüyorsunuz? Televizyon izlerken falan arada sırada içsek fena olmaz galiba:) Fazla yağları yakmak açısından

4. PatronN

PatronN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kaç yaş için uygundur 15 Yaşındayım, önümüzdeki sene spora başlayacağım...

5. versiyon3

versiyon3 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ürünü olimp cla ile kombinleyip kullandım.. cla'yı iki kutu kullandım hatta. Multipower l-carnitin ve Cla denilen şey benim tecrübemce hikayedir, faso fisodur..
    Hiç bir işe yaramamaktadır. Bunlara vereceğiniz parayı protein tozu ve amino asitelere vermek daha mantıklıdır. Gerçekten işe yaramayan ürünler.

6. aronfabia

aronfabia Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    senin sorunun daha dün teslim aldım antremandan 20 dakika önce kullandım 20 dakikada attığım teri 10 dakikada fazlasıyla attırdı

7. Gökay Gezgin

Gökay Gezgin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konu disina sapmamak icin once marka hakkindaki gorusumu yazayim,MultiPower bildiginiz uzere guvenebilinecek iyi bir markadir.Bu urunude L-Carnitineler arasinda iyi bir derecededir.Ama assagida L-Carnitine'ler hakkinda (Genel olarak) yazdiklarimi okumanizda fayda var

L-Carnitine denilen şeyler bildiginiz üzere yağ yakimina yardimci urunlerdir,ama genellikle bildiginiz uzere oluyor ☺ Yani sihirli bir deynek degiller,salonda soyunma odasinda kulagima gelen konusmalarda bu urunun yanlis anlasildigini anladim.Bu urun düzenli ve saglikli bir beslenme programiyla birleşmezse asla Kilo verdirmez.

Tabi L-Carnitine'yi Cardio+Diet ile kullanirsan (ornek) 1Kg vericegine 1.5/2Kg verirsin,kilo vermenin yaninda bildiginiz uzere Antremandan 30Dk once kullanilir,güzel bir enerji verir.Tabi enerji konusundada cok birsey beklemeyin ama verir yani.Tüp olarak kullanilicaksa 3000Mg kullanilmasini oneriyorum.

8. Kevin Testo

Kevin Testo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  9. ayberkerdinc06

ayberkerdinc06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo almak isteyenler için nasıl vitargo ve diğerleri varsa yağ yakıcılar içinde oxy ve diğerleri var. Çok büyük umutlarla aldım kutuyuda açtım ama 90 kapsülün 90ıda duruyor kullanmak nasip olmadı. Salonun yıllık parasını nakit ödeyeceğim bu yüzden acil paraya ihtiyacım var önümüzdeki ay tekrar alacağım inşallah. Almak isteyen varsa uygun bi şekilde satabilirim dediğim gibi 90 kapsülün 90ıda duruyor sadece açtım nedir ne değildir göreyim diye. Oxyelite pro super thermo yazıyor en iyisi bu oxylerin içinden hemde yeni versiyon. 160 diyorum fiyat olarak ama cidden alacaksanız yardımcı olurum. 0553 475 44 40 wp, mesaj veya arayarak ulaşabilirsiniz forumu aktif olarak kullanamıyorum pek. Hydrox, animal cuts, thermo detonator vs. hepsini kullanmış bir abimin tavsiyesi üzerine bunu aldım en nirvana etkiyi bu göstermiş.

10. limitofthemind

limitofthemind Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürün satılmıyor hiçbir yerde

11. nevrotik

nevrotik Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu ürünü kullanmak istiyorum ama kilo olarak 54 kilo falanım boyum 160, ve bu benim ideal kilom, böyle bir durumda kullansam faydasını göremem mi, bel ve üst bacak için kullanmak istiyorum oralarda yağları pek yakamadım. bölgesel yağ yakımı yok diyeceksiniz biliyorum fakat öyle bir duruma geldim ki ne kadar kardio yaparsam yapayım artık incelemiyorum ve bel bölgemden rahatsızım, genel anlamda yağ yakımı sağlasa da razıyım sonuçta belden de gidecek bu süreçte. fazla kilolu değilseniz para vermeyin işe yaramaz denilmiş o yüzden kararsız kaldım

12. Bodytansel

Bodytansel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    Ben hiç kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum. Açıkçası endişelerim var.

13. Canerrp

Canerrp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Bende kullanmayı düşünüyorum.1.85 boy 85 kiloyum.Hedefim 80 kilo işe yarayacağını düşünüyorum.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. tarikkah

tarikkah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benim carnitine hakkında bir sorum olucak . 175cm boyunda ve 86 kiloyum. daha önce fitness salonuna kayıt oldum bi kaç ay gittim sonra bıraktım.o bi kaç ay içinde ise toplasak 8 kere falan gitmişimdir. ama yeniden yazıldım salona bu sefer kararlıyım kilo vermeye sıkılaşmaya. carnitine i arkadaslarım falan da kullan diyodu faydasını görürsün diye yalnız ben doğuştan tek böbrekli olduğum için şüphe içindeyim. lcarnitine böbreğe zarar verir mi ? eldeki böbrekten de olmayalım bu sefer :D forumda gayet bilgili insanlar olduğu için size bir danışmak istedim. şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş