MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1500

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 172
    43,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 170
    42,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 55
    13,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 134 üye.
  1. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar,

Haziran ayından itibaren kontrollü şekilde(diyetisyen eşliğinde ve 15 günlük ölçümlerle) kilo vermeye başladım. Diyet + Haftada 3 gün spor yapıyorum. Yaşım 31 boy 167 cm şuan 64,8 kg(diyete başladığımda 75,9 kg dı). Yağ oranım %26,8 iken şuan %17,7. Hedefim Kilo 63 Yağ oranı %9 - %10 (az kaldı :) ).
    Kilo, kas ve yağ oranım son 2 haftadır hiç değişmedi. Bende az önce MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1800 mg sipariş verdim. Antrenmandan 20 dk önce alacağım etkilerini sizlerle paylaşırım.

Herkese İyi Forumlar.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2014 ---
    Merhabalar,

Haziran ayından itibaren kontrollü şekilde(diyetisyen eşliğinde ve 15 günlük ölçümlerle) kilo vermeye başladım. Diyet + Haftada 3 gün spor yapıyorum. Yaşım 31 boy 167 cm şuan 64,8 kg(diyete başladığımda 75,9 kg dı). Yağ oranım %26,8 iken şuan %17,7. Hedefim Kilo 63 Yağ oranı %9 - %10 (az kaldı :) ).
    Kilo, kas ve yağ oranım son 2 haftadır hiç değişmedi. Bende az önce MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1800 mg sipariş verdim. Antrenmandan 20 dk önce alacağım etkilerini sizlerle paylaşırım.

Herkese İyi Forumlar.

2. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Arkadaşlar,

Ürün az önce elime ulaştı. Bugünden itibaren kullanmaya başlayacağım. Bakalım etkisi olacak mı? Ayrıntıları sizlerle paylaşacağım.

Herkese İyi Forumlar.

3. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Günaydın,

Dün ilk kez ürünü(MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1800 mg) denedim. Antrenmandan 20 dakika önce aldım(30 dakika önce alsam sanki daha iyi olacak, bugün de öyle deneyeceğim). 3 aydır düzenli kardiyo yapan biri olarak bu kadar terlediğimi hatırlamıyorum. Umarım terlemenin yanında yağ yakmaya da yardımcı olur. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim.

Herkese İyi Forumlar.

4. bilalkpdn2648

bilalkpdn2648 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim aynnn bende 8 haftada 94 kilodan 86.5 e düştüm.dun 1500 luk l carnıtın aldım (high strength)deneyecem bakalım ıkı hafta sonra sana tekrar olumlu olumsuz bır cevap verebılırım

5. kerem_k

kerem_k Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim nasıl kullandığını tam olarak yazar mısın mesele içer içmez direk spora başladığında işe yaramıyor mu ayrıntılı belirtirsen sevinirim kardeşim

6. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Antrenmandan 20 ile 30 dakika önce alıyorum. işe yarayıp yaramadığını çarşamba günü ölçümüm var o zaman yazabilirim. Yalnız şunu söyleyeyim, çok terlettiği kesin. Kullanmaya başladığım ilk günden bu yana daha önce hiç olmadığı kadar çok terlediğimi ifade edebilirim.

7. kerem_k

kerem_k Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki içtim diyelim içer içmez de yürüyeşe başladım ve devam ettim diyelim etkisini gösterirmi yoksa sindirmesini bekleyip öylemi hareket etmeliyim

8. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Ürün üzerinde yazana göre uyguluyorum. Antrenmandan 20 dakika önce içiniz yazıyor. Sanırım bunun sebebi sindirilmeye başlanması. İçer içmez antrenmana başlamadım. Hep içtikten 20 ile 30 dakika sonra antrenmana girdim. Antrenmana başlamadan yaptığım ısınma hareketlerinde(10 dakika kadar ısınıyorum) terleme başlıyorum. Sonrası zaten sırılsıklam :)

9. kerem_k

kerem_k Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :)))) peki kardeşim yağ olarak yaktığını farkettin mi ölçüm yapmadan en azından bir bölge varmıydı rahatsız olduğun o bölgede erime oldumu mesela bel çevresi yağları gibi ve farkettiysen kaç günde farkettin bu yağ yakımını :d

10. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Bacaklar, kalça ve göbek de fark oldu çarşamba günü vücut yağ, kas ölçümüm var en net bilgileri oradan alabileceğim. Bende merakla bekliyorum yarını.

11. kerem_k

kerem_k Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür ederim kardeşim sağol var ol :Dd :) peki bir haftada belli edermi kendisini az çok tahminen

12. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Bugün ölçüm yapıldı. Yağ oranım değişmemiş ama kas oranım 500 gram artmış(2 hafta da bir ölçüm yapılıyor). Çok yememe rağmen yağ oranımın artmaması ve yanında kas almış olmam gayet mutlu edici. Ürünün yararı oldu mu diye sorgular isek. Ben şahsen olduğuna inanıyorum.

13. kerem_k

kerem_k Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür ederim kardeşim :) peki antreman olarak neler yapıyordun

14. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Pazartesi(Sırasıyla)
    Göğüs - Biceps - Karın - 20 dk hızlı tempo yürüyüş

Çarşamba(Sırasıyla)
    Sırt - Triceps - Karın - 20 dk hızlı tempo yürüyüş

Cuma
    Omuz - Bacak

15. kerem_k

kerem_k Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim peki bu ölçüm olayı nasıl oluyor nasıl yapıyorlar bu ölçümü

16. TearsOfTheGod

TearsOfTheGod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eğitimci
    Yer:
    İstanbul
    Gittiği spor salonunda vücut kitle endeksini ölçebilen bir alet var onunla yapılıyor. Her spor salonunda bulunmuyor. Bazı eczanelerde, diyetisyen hizmeti veren kliniklerde vs. yerlerde bulunuyor. Sen salona mı gidiyorsun yoksa kendin mi çalışıyorsun?

17. gurkano

gurkano Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    trainer
    Yer:
    istanbul
    salih bey ben bu urunu fransada ve almanyada ögrencılerıme kullandırıyodum kendım spor antrenörüyüm türkiyedede bu urunu kullanıyorum ve kullandırtıyorum cok olumlu yönde faydasını gordum hiç bir ön yargınız olmasın sadece reklam eksıklıgı var urunun ben tavsıye edıyorum carnimax 2000 termojenik l carnitine sahip bir üründür ve tadı da maşallahı var oldukça iyi. iyi günler

18. versiyon3

versiyon3 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ürünü olimp cla ile kullanıyorum henüz 20 tüpün 5'ini bitirdim ayrıca beslenmeme de çok dikkat ediyorum ama açık söylemek gerekirse cla'da l-carnitin'de bana göre hikaye ürünler, l-carnitin'i sadece kickboxing günlerinde alıyorum boyum 1,80 kilo 76 hafif bir göbek var onun için kullanıyorum.. Gerçi ürünlere çamur atmamak lazım haftada 7 idman çıkarırken (4 body 3 muaythai kickboxing) bu ara iş yoğunluğundan idman sayım 4'e düştü (3body 1 muaythai kickboxing). Yani tavsiye üzerine aldım alınmalı diye sorarsanız bence alınmamalı.

Supplement olayında memnun kaldığım tek ürün Dymatize Iso 100 protein tozu oldu kendisi daha 1 kutuyu bitirmeden etksini görünür bir şekilde gösterdi.

19. spartacus21

spartacus21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba bende yaklasık bır yıldır bu sporu yapıyorum yağ oranımda cıddı sekılde bır azalma oldu ancak hala bacaklarım ve bel bolgem kalın ve yaglı bu da fıt gorunmemı engellıyor bacak antremanlarımı 3x35 yapıyorum gelişmede sagladım anca hala ıstedıgım gıbı degıl alt tarafımı nasıl ınceltebılırım yardımcı olur musunuz lutfen

20. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ben bu ürünün 1800 lügünü kullanıyorum yanında cla ile birlikte ama bana pek bir faydası olmadı diyebilirim. bu arada yanında 1 ölçek c4 ve 2 ölçek xtend bcaa da kullanıyorum bunun 4 ünü bir arada kullanmamın bir zararı olurmu sizce

Sayfayı Paylaş