MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1500

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 168
    43,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 169
    43,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 54
    13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 134 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.063
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Yetkili Bayi: Multipower Liquid L-Carnitine

Yağlarınızdan kurtulun sağlığınıza kavuşun
    L-Carnitine uzun zincirli yağ asitlerini vücudun enerji santralleri olan mitokondri'lere taşıyarak, yağlardan enerji elde edilmesini ve bununla beraber yağların yakılmasını sağlar.

L-Carnitine günümüzde yağlarından kurtulmak isteyen insanlar kadar performanslarını arttırmak isteyen sporcular tarafından da çok tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, L-Carnitine aerobik performansı arttırarak sporcuların daha uzun süre performanslarını korumalarını sağlar. Sporcuların birçoğunun L- Carnitine kullanarak hem kilolarından kurtulduğu hemde sportif verimlerini arttırdıkları bilinmektedir. L-Carnitine' in dışarıdan ek olarak alınmasının sebebi, vücutta yeterince yapılamaması ve gıdalarda yeterince bulunmamasıdır. L- Carnitine olmadan yağların yanamayacağını göz önüne alırsak, vücuttaki az L-Carnitine seviyesi yağların da daha az yakılacağı anlamına gelir.

Kolesterol ve trigliserid seviyesinin düşümüne de direk katkısı olan L-Carnitine, kalp kaslarının güçlenmesine ve oksijen kullanabilme kapasitesinin arttırılmasında etkili olan çok önemli bir amino asittir. Vejeteryanlar da eksikliği fazlasıyla görüldüğü için, ek olarak almaları tavsiye edilmektedir.

MULTIPOWER L-CARNITINE forte 1500 mg'lık üstün içeriği ve eşsiz tadıyla, arzuladığınız yağ yakımını ve performansı garanti eder...

Tavsiye Edilen Tüketim Antrenmandan 30 dk önce 1 ampül kullanınız.

Önerimiz L-Carnitine'i yalnız antrenman günlerinde kullanabilirsiniz. CLA ile kullanımında dahada etkili sonuç alabilirsiniz.

ANALİZ

1 Servis 8 ml

1 Ampül 25 ml

100 ml

Enerji

17 kj / 4 kcal

51 kj / 12 kcal

204 kj / 48 kcal

Protein

< 0,1 g

< 0,1 g

< 0,1 g

Karbonhidrat

1 g

3 g

12 g

Yağ

< 0,1 g

< 0,1 g

< 0,1 g

L-CARNITINE

500 mg

1500 mg

6000 mg

Secretgarden bunu beğendi.
  2. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    bu ürünü kullananlar varmı acaba kalitesi nasıl bu ürünü almayı düşünüyorum

3. barbgs

barbgs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaklasik 3 haftadir kullaniyorum kardiyo günleri yaklasik 30 dakika 1 saat once aliyorum oldukca memnunum istersen biraz daha bekle sana rakamlarla ne kadar degisiklik oldu söylerim

matrock34 bunu beğendi.
  4. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kullanmadığım için tam olarak etksini bilmiyorum acaba etkisi nasıl hissediliyor?
    mesela ben sabah aç karına yaptığım cardiodan önce bcaa(2.1.1 oranında toplam 5gram) aldığım zaman kayda değer bir enerji artışı oluyor, normalde yürüme isteği duyarken bcaa takviyesi alınca hafif koşmayı tercih ediyorum
    (bu arada konuyla alakasız olacak ama köpeğimle çıkıyorum sabah sporuna, o hep benden önce tıkanıyor ona pre workout ürünü ya da bcaa verip deneyeceğim:) araştırmalara adayacağım köpeğimi, nasıl direnç egzersizi uygulayabilecğeimi de bulabilirsem hamster da besleyeceğim evde)

chimera ve extreme_sports bunu beğendi.
  5. barbgs

barbgs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    acikcasi l carnitine in enerji artisi saglayip saglamadigi hakkinda bir fikrim yok benim bildigim kadariyla yag yakisini hizlandiriyor psikolojik olarak kendini daha iyi hissediyorsan ne ala :D köpek konusuna gelince de; yazik hayvana bence o antremansiz kalmis yada cins olarak belki kondisyonu düsüktür.. Ben de golden retriever besliyorum oda cok cabuk yoruluyor, ben yurt disinda üniversite okuyorum ailemle kaliyor o türkiyede annem onu baya bi yedirdigi icin oldu.. Benleyken cok iyiydi kondisyonu... köpegine hills yada pro plan mama verirsen mama dagünlük oranin üzerine cikmayip düzenli antreman yaptirirsan hussain bolt olsan yetisemessin bence tabi bulldog beslemiyorsan :)
    konunun da baya disina ciktik ama neyse

6. mst.yldrm

mst.yldrm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler ve kardesler bu kadar mı ya? ben kullanıcam kendı cabamla ve dıetımle 2 ayda 7 kılo verdım gerısını getırıp bu yag yakıcıyı almak ıstıyorum bnm gıbı kullanmak ısteyıpte kullananlar hıc bı yorum yapamıycak mı ? boy 1.74 kılo 80 2 ay once 87 kıloydum..

7. muro-van-kenobi

muro-van-kenobi Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    murat
    Yer:
    ankara
    Kendince başarılı bir ürün.Bilindiği gibi likid formdaki likidler çok hızlı etki gösteriyor. Performans artışı ve yağ yakımını sağlıyor. Ben kullandım ama weider'in likidi kadar etkisini göremedim. Benim favorim weider çok etkisini görüyorum.

UĞUR YES ve tresbeau bunu beğendi.
  8. loppaz

loppaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    ben bu l-carnitin in bir başka markasından aldım hepsiburada dan aldım. haptan birtane alınca sadece hafif bi ateş yükselmesi oluyor. gözlerden ateş çıkıyormuş gibi oluyor. fakat mekik yaparken önceden 30 tanede yamulurken. haptan sonra 100 e kadar hatta devam etsem 200 e kadar anca yorgunluk oluyor. fakat ben bu hapı alırken bunu tıbbi olarak araştırdım aldım. şöyleki. bu carnitin animoasiti kalp hastalarına normal tibbi olarak eczaneden reçeteyle veriliyor. kalbin güçlenmesine yarıyormuş. bunu bi tanıdğa vermişler doktordan reçete ile. oda kullanırken evinde koşu bandında kolay kolay yorulmadıgını fark etmiş. ve zayıflamış. bende onun için aldım. zaten eczanelerden sorsanız bu carnitinler yasal olarak satılıyor. hatta bu internetteki satılanlardan daha pahalıya geliyor reçetesiz alınca. fakat bana biraz tebesir tozu ya da alçı gibi geldi garibime gitti. çigneniyor diyorlar fakat dişlere yapışıyor. ya da bana farklı geliyor. neyse çok uzattım :)

PatronN bunu beğendi.
  9. defro

defro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bunu kullandım gerçekten kilo verdirdi bana gittim salak gibi haydroxtmudur nedir 10dan aldım

matrock34 ve tresbeau bunu beğendi.
  10. defro

defro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

aldığım haydrox orjinal değilmiş boş yere burda geldim ilaca laf ediyorum özürdilerim herkesden

11. multipower35

multipower35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar bu ürün gerçekten çok faydalı tabi ki öncelikle Weider L-Carnitine Liquid daha iyi ancak kişiden kişi değişir örneğin ben multipower ile 1 hafta da 4 kg verdim sadece yağ tuz şeker i kestim ve hamur işinden uzak durdum ayrıca spor salonuna da gittim ... Alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Hiç düşünmeden alın ...thums:

UĞUR YES, matrock34 ve tresbeau bunu beğendi.
  12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece L-Carnitinele 1 haftada 4 kg vermek helal olsun yani.

lidyan bunu beğendi.
  13. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Arkadaş haklı olabilir multipowerın carnitine ürünleri yani yağ yakıcıları piyasadakilerin en iyilerindendir tabi sadece yağ yakıcısı için söyliyebilirim bunu..

UĞUR YES ve matrock34 bunu beğendi.
  14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    Yanlış hatırlamıyorsam vucut önce su attığı için 1 haftada 4 kilo vermiş olabilir. Ben L-carnitine kullanmadığım için pek yorum yapamayacağım ama L-carnitine gibi bir ürünün bu kadar etkili olacağını hiç düşünmezdim. Eğer doğruysa.

UĞUR YES bunu beğendi.
  15. yazo41

yazo41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    power system l-carnitin var 2700mg lik 20 kapsül, 1 kapsülü 3 antreman kullanılabilir dio mg yükseksekliginden, karar veremedm multipowerla ikisi arasında

16. multipower35

multipower35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    valla yalan değil arkadaşlar gerçekten ancak ben hem çalışıp hem spor a gidiyordum ve l-carnit kullandım + diyette vardı tabikide bu şekilde tam 4 kg verdim 1 haftada ... Multipower L-carnitine liquid 1500 mg 20 kapsüldü kullandıqımı

matrock34 bunu beğendi.
  17. Valanthe

Valanthe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara.. Kütahya olacak yakında :)
    Çok iyi ya fiyatlarıda aynı. Bariz bir kalite farkı yoksa POWER SYSTEM L-Carnitine 2700 mg almak çok mantıklı. Bu arada bu ürünle ilgili birkaç yerde yorumlara baktım kullananlar memnun kaldıklarını söylemiş..

18. yazo41

yazo41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    @ valanthe
    banada mantıklı geldi yani, çok büyük bi kalite farkı olcagınıda zannetmiyorum açıkcası baktık şisenin 1/3 ü fayda etmiyo oranı artırırz biraz :))

19. Valanthe

Valanthe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara.. Kütahya olacak yakında :)
    Evet 3 te 1 lik kullanım ile her antreman öncesi 900mg alınıyor. Multipowerın bir tüpü 1500mg ve bir tüp tek kullanım yazmışlar yani her antreman öncesi 1500mg alınıyor onun için 1/3 değilde her antreman öncesi yarım tüp kullanmak daha makul en azından 1350mg alınmış olur.

20. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ürünü geçen yıl almıştım 20 ampuln 14 ünü kullanmıştım tek kullandığım l carnitin oldugundan tam bi yorum yapamam şöle bi durum var ne zman vücuttan su atmak istesem 2 gün arka arka arkaya idmandan önce kullandım beni memnun bıraktı iyi ter attırıo
    bide tadı ne kadar zamn geçsede hala damağmda bu firma aynı tadı olan meyve suyu çıkarsa bence yok satar

matrock34 ve juweLyn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş