Multipower Formula 80 High-Value Protein Shake

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cavalier1 tarafından 16 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cavalier1

cavalier1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pilot
    Yer:
    istanbul
    herkese merhabalar siteye yeni üye oldum,ve bu spor a yeni başladım ilk kez protein tozu kullanıcam.bu ürün ile ilgili arama yaptım ama her hangi bir bilgiye ulaşamadım önceden yazıldıysa şimdiden kusura bakmayın.
    bu ürünü tavsiye ediyor musunuz?yoksa yerine daha mantıklı alternatifler var mı?birde merak ettiğim bunu bu tarihlerde kullanmaya başlıcam özellikle yazın çok sivilcelenme yapar mı?

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    ultimate iscool whey protein i tercih et derim Multipower Formula 80 High-Value Protein Shake fiyatı 70 ytl civarında olsa gerek .ultimate isocool da o fiyatta zaten ve daha kaliteli.Ayrıca yeni başlayaların supplement kullanmasına gerek yok ilk 3 aydan sonra belki gerekebilir.

3. cavalier1

cavalier1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pilot
    Yer:
    istanbul

cevap için teşekkür ederim,bu siteye üye olmam çok iyi oldu sadece salondan aldığım bilgilerle çelişenler var bu konuda onlardan biri ama burada çoğunluk ilk 3 ayda alınmamasıyla ilgili ibarede hem fikir.ben işim nedeniyle pek düzenli beslenemiyorum bu durumu takviye etmesi açısından kullanmalımıyım sizce yoksa ilk 3 ay hiç bir şekilde kullanmıyim mi?

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    beslenme düzenini maksimumda zorlamaya çalış.eksik kalan kısımlarda mecburiyet varsa destek alman gerekli olacaktır fakat işyerindede olsan mutlaka vakit vardır.mesela millet çaysaatinde emlenirken ben ton balığı tüketiyorum.bunun gibi.zamanı kendin yarat.

5. eray_0083

eray_0083 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar MultiPower Formula 80 Evolution aldım yatarken kullanmak üzere fakat Ids protein tozuda kullanıyorum bana bu multıpower çok acayip geldi artık elde edildiği protein kaynağı farklı olduğundanmı bilmiyorum ama nişasta basılmış gibi bu markayi hangi firma ithal ediyor acaba bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim önceden kullanan yada belkide benim şüpheciliğim

6. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Şahsen tadı gerçekten rezalet ancak fiyatı çok uygundu deneme amaçlı aldım antrenman sonrası alıyorum bakalım büyük miktarda casein içeriyor zaten yatarken de alınabilir.

Sayfayı Paylaş