Multipower Amino Mega Shot

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 41
    71,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 13
    22,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 3
    5,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. onurozer

onurozer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    UNIVERSITY
    Yer:
    MERSIN-TURKEY
    su and MEGA FORTE 2. kutusundayim inan cok fazla fark gormedim ama bu BOOST inanilmaz bir urun bir ara bir kutu kulandim ust gogusde 60 2 set 8 tekrardan yaparken forte de 50 kg dusdum

2. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Bende mega fort bitince mega shot denemek için bir kutu aldım çok uyguna temin ettim bağdat caddesinden , fakat mega forte kadar benim bünyemi ateşlemedi ama yinede bence mega forteden sonra ikinci ürün budur diyebilirim.

3. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  4. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    1 ampülün 3 servis içerdiği söyleniyor. 1 ampülün tamamını antremandan yarım saat önce alsak, herhangibir zararı olmaz sanırım?

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    likit aminoya göre 30 dk çok fazla,15 dk önce iç.ben 1 kutu bitirdim gayet memnundum.eğer yemekten 2 3 saat sonra yatma gibi bir imkanın varsa uyumadan önce al veya gece uyanınca al.

6. fsal10

fsal10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bsn den noxplode- nanox protein- mutipower amino megashot.bu 3 lü sağlammı sizce?

7. emrahfb77

emrahfb77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yeni başladım bu spora 3 hafta oldu hoca bana bu aminodan kesin almam gerektiğini söyledi sizce almam gerekiyomu

8. ert34

ert34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar mega boost internette bulmak mümkün değil aratınca mega shot çıkıyor ikisi aynı ürünmü ismimi değişti nedir bilgisi olan varmı ...

9. eths

eths Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün bu üründen aldım. Tadı söylenenler gibi çok kötü. Fakat benim mide çöplük olduğu için bence tadı güzeldi:D (bi arkadaşın ürününü denediğim için biliyorum) Şimdi antremandan hemen önce ve antremandan hemen sonra olmak üzere kullanacağım bakalım etkisi nasıl olacak.

10. ardaorcun

ardaorcun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar urun basarili demissiniz ama ben hayatimda boyle bir igrenc birsey icmemistim, resmen kusacaktim. Cok cok kotu...!!!!

Amino asit profili iyi olabilir ama icilecek gibi degil.
    Elimde bir tup daha var bakalim onu icebilecek miyim?

11. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Damarlanmaya olan etkisi ne bu ürünün ? 1 ampul hediye göndermişler de napıyım ne ara içiyim bilemedim.

12. borgello

borgello Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bu başlık altına bayadır yazı yazılmamış ama sizlere bi sorum olucak bu ürünün bildiğiniz üzere tadı çok kötü bunu herhangi bir içecekle karıştırıp içmemiz mümkünmüdür ? şimdiden teşekkürler.

13. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meyve suyuyla içebilirsin. Brn taze sıkılmış portakal suyuyla içiyordum biraz içilebilir bi hale geliyordu. Ama yine de tadı iğrenç. En iyisi neyle içersen iç bi seferde dikmek :)

14. rhnsn

rhnsn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba aileye yeni katıldım.
    Sorum şu olacak. 1 sene önce salona gittim ve o zaman karbonhidrat ve whey protein kullandım... 1 ay önce salona yazılım ve Protein karbonhidrat kullanmaya başladım ve 10 gün öncede multipower tribulus ve aminoasit kullanmaya başladım... ve şuan Sol göğsümde kalbimin olduğu hafif ağrı ve sancı oluyor... Sorun nedir sizce ve bu dörtlüyü nasıl kullanabilirim... ??

15. k4f4k4ll4

k4f4k4ll4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar ;
    Bu ürünü almak isteyipte araştıranlar için yazıyorum bu yazıyı
    Ürünü bende soru işaretleri ile aldım.Tadı gerçekten çok kötü ama bütün likit aminoasitlerin oldugu gibi.. 2-3 kullanımdan sonra alışıyorsun tadına zaten günde yarım kilo tavuk yiyen insanlarız biz midemiz çöplük sonuçta :D İçerisinde 20 tane shot bulunuyor ben şuan 12. yi kullandım yani 3 haftadır kullanıyorum ve gerçekten etki etti. daha 8 shot olmasına ragmen bunu fark edebiliyorsunuz. bir ölceginde 3 servis var birinci servisi aldıktan 5-10 dakika sonra spor salonunda olun. Gelecek enerjiyi hissedeceksiniz zaten . Ben tavsiye ediyorum. Fiyat konusuna değinirsek evet gerçekten çok pahalı diğer kutuyu ne zaman alabilirim bilemiyorum ama elimdekiler bitince cebimde ne zaman para olursa tekrardan alırım değiyor çünkü . kullanırken yemeklerinize dikkat ediniz yağlı yemeklerden kaçınınız.
    Bol proteinle beslenip bol su içiniz. İyi forumlar
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Mayıs 2014 ---
    Dostum yanlış anlamadıysam 1 ay oldu başlayalı diyorsun. tamam 1 sene önce yapmış olabilirsin ama hamlandıgın için birden vucuduna yüklendigin için olabilir supplementleri benim sana tavsiyem eğer kalbine biraz olsa bile ağrı falan girdiyse en azından 7-10 gün supplementlerini kullanmayı bırak sonuçta sağlık herşeyden önemli . Çalışmalarının devamını dilerim.:)

16. damdam1994

damdam1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar ürün yeni bitti.. ektomorf vücut tipine sahibim ürünün bitmesi 1.5 ayı buldu.. sadece idman günleri kullandım yazıldıgı gibi 3 e bölüp kullandım..şöyle söyliyim bu ürün inanılmaz arkadaslar,, idmanda performans artısını bi kere hissediyorsunuz idman sonrası agrı sızı falan da kalmıyor ve etki olarak şöyle söyliyim hiç abartısız ne eksik ne fazla ; gögüsten 11 cm omuzdan 8 cm ölçü aldım ve inanın beslenmeme de pek dikkat etmedim.. he şu var creatinle birlikte kullandım aynı zamanda 4 kg kazandım 1.5 ayda oldu bunların hepsi..kullanırken anlamıyosunuz o kadar etkili bi ürün oldugunu,, 1 ay geçince önceki fotografınıza baktıgınız zaman vay be diyorsunuz..yazdıklarım birebir dogru arkadaslar kimseyi yanlıs bilgilendirmek istemem sadece yardımcı olmak istedim,, iyi günler

17. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ben bu ürünü aldım'' multipower mego shot '' yanlız tüpün yanındaki son kullanma tarihinin yazıldıgı kısımda 03.2015 yazıyor üstte altındada L21/1018 yazıyor son kullanma tarihi nedir bu ürünün anlayamadım sakat bi iş yapmak istemiyorm konu hakkınd BİLGİSİ olan varsa yardımcı olursa senvinirim.

18. nedimyayla

nedimyayla Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü kullandım. Etki ve içerik olarak başarılı buldum. Ama tadı bayağı kötüydü. Benim için tat sorun olmadığı için fazla sorun olmadı.

19. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Bugün bu ürüne start veriyorum. Ramazan ayına kadar 8 antreman yapacağım.
    Bsn Noxplode, Optimum Gold Standart Whey, Weider Creatin, Weider Glutamin, Universal GH Max ve Mega Shot ile yükleneceğim. :)
    Gelişimi, değişimi tekrardan buraya belirtirim.

20. TheSeCo

TheSeCo Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Bu üründen aldım 1 ampulü 3 e bölmek zahmetli olacak gibi ant öncesi ve sonrası almayı düşünüyorum ant öncesi belli bir zaman dilimi varmı yarım saat önce 15dk önce gibi ?

Sayfayı Paylaş