Multipower Amino Mega Shot

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 41
    71,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 13
    22,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 3
    5,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
  2. barfuss

barfuss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    İstanbul
    Bence çok sağlam gözüküyor ancak fiyatı çok pahalı, weider mega fort a nasıl uzaktan bakıyorsak bunada öyle bakarız:D:D

3. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bunu kullanan var mı acaba tek ampul 3 servis içeriyormuş acaba etkisi nasıl

4. orhan44

orhan44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu ürünü kullanan varsa etkilerinden bahsedebilirmi?

5. onimusha

onimusha Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü 4 haftadır kullanıyorum...Bundan önce multipower amino 2200 kullanıyordum..Ama Mega boost daha etkili oldu 1 ayda vücut değişti...Tabi yanında protein tozuda kullanmalıyız..Tek başına olmuyor.20 antremanlık bir ürün...Ben haftada 3 gün kullanıyorum...6 hafta yetiyor bana göre güzel bir süre.Arada cardio yaptığımda hap kullanıyorum.Bu ürünü ağır antremanlarda kullanıyorum.İlk zamanlarda 3 servis yapıyordum.Şimdi yarısını antremandan önce yarısını antremandan sonra.Sıvı olması hemen vücudumuza işlemesini sağlıyor.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Çok etkili ancak çokta iğrenç bir tadı olduğunu bir kaç kişi tarafından duydum.

7. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende bu rünü kullandım ürün gerçekten harika ama size ufak bir tavsiye belki bilenleriniz vardır ama bilmeyenleriniz için iyi olacaktır ürünü meyve suyu ile beraber alın mesela bu uludağlar varya şekersiz olanı ile onlar ile beraber alın idman öncesi idman sonrası ve yatarken çok sağlam bir ürün kendimde hacim yağlanmadan damarlanma güç artışı ve define oluşumu gördüm devamlı bir şekilde kullanma niyetindeyim

8. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    likit amino asitler zaten çok pahalı, multipower yerine mega forte tercih edilebilir

9. oknpmb

oknpmb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 4. kutuyu bitirmek üzereyim önceden weider mega forte kullanıyordum bu ürünlerin ikisini kıyaslarsanız arasında pek bi fark fiyat bakımından da weiderden uygun oldugu için bu ürünü tercih ediyorum. ürün gayet güzel fakat tadı konusunda aynı şeyi soyleyemem

10. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    ilk antremandan etkisini gösteren bir ürün.Çok başarılı vede daha henüz dördüncü tüpü kullanmama rağmen şimdiden vazgeçilmezim oldu.Daha evvelden tiwinlabın likit aminosunu kullanmıştım emin olunki ikisi arasında performans arttırma bakımından dahlar kadar fark var şiddetle tavsiye ederim

11. sunny077

sunny077 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    spa
    Yer:
    antalya
    arkadaşlar 1 hatadır kullanıyorum , yarısını spordan önce yarısını da spordan sonra kullanıyorum müthiş bir antreman çıkarıyor hiç yorgunluk hissetmiyorsun , verdiğiniz paraya hiç acımayın gelişimi çok güzel . biterbitmez bir sipariş daha vereceğim

12. Misanthropic

Misanthropic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Etkisini ilk antremandan hissettiren bir ürün 20 dk sonra o sıcaklığı vücudunuzda hissediyorsunuz. Süperset veya dev set yaptığınız zamanlarda set ararlarında çok dinlenmeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Kaliteli bir ürün fakat ben definasyona girmek istediğim için 5. tüpten sonrasını içmedim. Elimde şuan 15 tüp var isteyen olursa aldığım fiyata verebilirim. İyi sporlar.

13. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Definasyon dönemine uygun bir ürün , kas kaybını minumuma indirgemek adına içeriğide çok sağlam ve temiz.Definasyon döneminde neden kullanmadığınızı anlamadım.

Bende daha önceleden kullanmıştım ürün gerçekten güzel etki yaratıyor.Yeniden başlıyorum bir kutu aldım.

14. umutaxoy

umutaxoy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    üründen sipariş ettim . ama mega forte'la karşılaştırma yaptığımda bazı ana aminoasit değerleri mega forte da daha fazla oldugunu gordum . ama bazı degerlerde multıpowerda daha fazla o yuzden pek bı fark oldugunu dusunmuyorum.kuzenım 1 kutu mega forte bitirmıs ve damarlarındakı kaslarındakı gelısmeyı gorunce kur yapmaktan vaz gecmıstı .degerlerde aynı olunca multıpower sıparıs ettım .duzenlı bı dıyetle yapacagım 1 aylık programımdan haftalık fotograflar alacagım .bakalım nasıl olacak?bench_O

15. umutaxoy

umutaxoy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    he***burada'dan siparıs etmıstım 5 gun tedarık surecınde beklettıkten sonra sıparısımı ıptal ettıler . ve mega forte sıparısı verdım artık gelısımı onda takıp edıcez dumbelllls

16. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Tabletlerdeki BCAA profiliyle likitler arasında dağlar kadar fark var. Likit kullanırken yanına BCAA da eklemek gerekir mi acaba ? bu durumda bayağı tuzlu olacak fiyat.

17. jason77

jason77 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben multipowerin whey prosunu kullanıyorum ve onun kutusunda yazan amino asit oranlarıyla bu ürünün oranları neredeyse aynı peki nasıl oluyorda bu amino asitlerin birleşimi bi protein tozu kadar protein etmiyor?(25ml 14gr)(6tablet 8 gr)sonuçta amino asit proteinin çözülmüş ayrıştırılmış hali.e zaten o amino asitlerin hepsini protein tozundan alıyorsak bu aminoları almanın ne anlamı kalıyor?tek erken kana karışıyor diyemi yoksa başka bi amacıda varmı?bunu alınca protein tozunu nekadar süre sonra içmek gerekiyor?likitlerin tabletlerden ne farkı var fiyat farkı dışında?amino asit almaya bu yüzden bi karar veremedimde bilipte cevaplayanınız olursa çok sevinirim

18. jason77

jason77 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bide burda bir likitin içinde amino asit miktarları vede içindeki ekstradan protein oranı verilmiş kaç gr olduğu.peki madem protein amino asitlerden oluşuyor bu aminoasitlerin toplamı kaç gr protein yapıyor?(bir likitte veya 1 tablette)

19. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağlam ürün bugüne kadar kullanıpta bu kadar net etkisini gördüğüm başka bir ürün yoktur...ben nox creatin whey glutamine ve mega boost kürü yaptım 3 haftada sağlam bir gelişme gözlemledim

20. okit

okit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Multipower Amino Mega Boost nereden bulabilirim arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş