MultiPower Amino 2200

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 78
    51,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 59
    38,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. alkinnn

alkinnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    2. kutuyu kullanıyorum piyasada ki değer açısından en yüksek ( en azından ilk 3 sırada) amino asit.en büyük özelliği whey protein desteği olması benim üzerimde çok güzel faydaları oldu vücut hatlarım ii ce ortaya çıktı büyüme konusunda da memnunum fakat yarından itibaren % 100 whey proteinde almaya başlıcam yanında (multipower) fiyat olarak 110 liraya alıyorum fiyat-performans olarak değerlendirmek gerekirse bence başarılı.son olarakta hiç bir yan etkisini görmedim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:04 ----------

ilk başta bende senin gibiydim hatta beni tadı güzel, çiğne diye kandırdılar fakat işi öğrendim direk yutuyorum ve inanın insan zamanla alışıyo :)

2. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 5 Aydir BB Yapiyorum.(Yaş 16 boy 1.75 kilo 65) Aminoasit kullanmak istiyorum Weider Whey Amino ile MultiPower Amino 2200 Arasinda Kaldim.Tabletlerin Çok Büyük Olduğunu ve Boğazda Kaldığını Okudum.(Korktum :( ) Ant. Önce 3 Tablet Ant. Sonra 3 Tablet Olmak Üzere Ant. Günlerinde (Haftada 4 Gün) 6 Tablet Kullanacağım.Sizce Etkisini Bir Müddet Sonra Görürmüyüm ?

3. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bende bu ürünü almayı düşünüyorum çünkü oranları diğer aminoasitlere göre daha fazla kullanan arkadaşlar etkilerini yazarsa sevinirim :)

4. srkngny

srkngny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde 600lük bi kutu aldım yanında toz whey proteinde almamın daha ii olacağını söylediler doğrumudur hem antreman günleri amino asitle beraber hemde dinlenme günleri ikisini beraber kullanırsam karaciğere yüklenmiş olmazmıyım tşk.

5. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    gözü kapalı kullanın diyebileceğim ürünlerin en başında gelir kendileri. en iyi verim aldığım supplement

6. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ne kadar sürede verim aldınız bende 3001 kullanıyorum şuan ancak bu ürünün içeriğide fena değilmiş

7. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    300 tabletti ve ondan sonra çeşitli markalarda protein tozu kullandım fakat hiçbiri amino 2200 etkisi yaratmadı.

8. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    3001 bitsin.Bende bu ürünü denemek istiyorum. :)

9. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Arkadaşlar ben hardline amino 9000 kullanıcısıyım. 6 idman öncesi 10 idman sonrası kullanıyorum. bu multipower2200 nin besin değerlerine nerdeyse yaklaşık oluyor böyle kullanınca. hardline 650 tablet 120 tl multipower 2200 600 tablet 170 tl. böylesi daha mantıklı değil mi :)

10. abx

abx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mrb arkadaşlar acaba antremandan ne kadar önce almamız lazım

11. serkanser

serkanser Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bu üründen almayı düşünüyorum, gercekden iyiyse 600 tabletlik olanından alayım ve uzun bir süre bu amino işini kapatayım diyorum bir yandanda memnun kalmayıp 600 tableti mutsuz mutsuz tüketmek var... Birde internette 600 tb olanına 175 tl fiyat gördüm sizce rakam iyimi?

12. abx

abx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya arkadaşlar günlerdir kimse ürün hakkında yorum yazmıyor ürün/prf açısından nasıl bir ürün
    verim alabilmek için nasıl kullanmak gerek herhengi bir yan etkisi var mı sadece bu ürünle azda olsa verim alına bilrmi (pro tozu kullanmadan)tavsiyelerinizi merakla bekliyorum

13. abx

abx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese mrb sonunda bu ürünü kullanmaya başladım antr öncesi 3 antr sonrası 3 multipower hyper mass 3000 (3kg) birlikte kullanıyorum umarım memnun kalırım gelişmeleri burdan paylaşırım

14. bar_kodd

bar_kodd Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    alanya
    benim arkadaşım boğuluyordu az daha onun için 2ye yada 3 e parçalayarak yutmak daha mantıklı bence :)

15. elk1979

elk1979 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    ben de bu ürünü kullanıyorum bence protein tozuna göre %15 daha etkili. Geçen seneye oranla alt ve yan karın kaslarında daha belirginlik gözlemliyorum aynı hareketler ve çalışma sistemi olmasına rağmen. Ayrıca barfixde de baya ilerledim kanaatimce bu ürünün etkisi oldu.

16. etemcan01

etemcan01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Beyler bi sorum olucaktı weider amino 2200 mü daha iyi yoksa sizce multipower amino 2200 mu kararsız kaldmda

17. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ilk kullandıgım aminoydu multipower yllar yıllar önce bi faydasnı hatrlamıorum bence weider al hatta vermşken 30 m fazla ver mega forte al

18. emresoykan

emresoykan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    multipower 2200 aldım alalı 2 gün oldu saç dökülmesi yapıyormuş dediler çok kararsız kaldım kullansammı kullanmasammı diye lütfen bilginiz arsa özelden veya burdan yazabilirmisinz

19. elk1979

elk1979 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Saç dökülmesi mi? saç dökülmesini azalttı bile diye bilirim ama döküyor asla.
    Steroid yada ilaç değilki saç döksün besin desteği bu.

Hapları gerçekten büyük ilk başlarda gerçekten zorlandım yutmakta ama çok basit bir teknikle aştım bunu o da; hapı ağzına atıcan bir miktar suyu da alıp tam yutkunurken kafanızı biraz kaldırarak geriye doğru vurdurun hiç takılma olmuyor ama dikkat edin suyu genzinize kaçırmayın ;)

20. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    tabletleri alırken sizin elinizdede beyaz bir toz oluyormu tabletleri kaplayan bir toz yani pudramsı?

Sayfayı Paylaş