mulakat icin kilo vermeliyim..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berkay1852 tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar merhaba.
    Ben bu sene pmyo mulakatlarina girecegim ancak suan kilom tam sinirda. Kitle beden endeksinin 18 ila 27 arasi olmasi isteniyor ve benim suan 26.7 lerde birsey. Boyum 1.77 kilom 85. Yani bana 5 kilo agirlik kaybetmek yetecek. Agirlik diyorum cunku yagdan kasdan yada sudan gidip gitmemesi hic umrumda degil , beni ilgilendiren tek konu o tartiya ciktigimda elenmemek icin rakamlarib uygun olmasi. Lutfen sizlerden rica ediyorum bu konuda yardimci olun bana. Mulakat sonrasi geri alip almamamda sorun degil. Mulakatim 1 haziranda.

2. Discoinferno

Discoinferno Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle protein agirlikli bir diet ve kardiyo yapmalisin 2hafta içinde saglikli bicimde verirsin

Berkay1852 bunu beğendi.
  3. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Inanin isin saglikli kismini suan pek dusunmuyorum :) daha net onerilerinizi bekliyorum

4. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    karbı 0 larsan 4-5 kg civarı su atabilirsin, müsabıkların yarışma öncesi uyguladığı bir yöntem. (yani sadece yağ ve protein içeren bir diyet) günlüğüme bakarsan ilk haftada 5kg su attım nerdeyse

Berkay1852 bunu beğendi.
  5. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba, karbonhidratı günlük 40-45 gr civarına indirip, pazar günü tek hile öğünü ile sıkı diyet ve sabah aksam yarımşar saatten biri metabolik antreman şeklinde diğeri normal kardiyo 2 kez kardio ile başarabilirsin.

Berkay1852 bunu beğendi.
  6. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    her sabah koşuya cıksan tempolu 30-45dk yeterli olur beslenmende de çok fazla yeme zaten otomatik 2-3 kilo verirsin. tuzu azalt su tutmasın vücut. başarılar.

Berkay1852 bunu beğendi.
  7. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bugün sabah 1 tam haşlanmış yumurta ufak parça peynir 1 domates , 1 salatalık yedim. sabah yaklasık 45 dakika koştum. öğlen 4-5 arasıda hızlı hızlı inişli rampalı bir yolda yürüdüm sonra saat 5 gibi 1 adet domates , salatalık , soğandan oluşan bi salata yedim bol limonlu bugün bukadar beslenme yeter. bu benim için hayati önemde bir mülakat o yüzden yemeği nerdeyse sıfırladım mesaj yazanlara teşekkür ediyorum. başka önerilerede açığım

8. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    kardeş seni gayet iyi anlıyabiliyorum. Mülakatlara katılıcaksın, bu mülakat senin hayatının dönüm noktolarından bitanesi olucak ama bari protein dieti tarzı bişe yap.
    hiç karbonhidrat alma, hiç yağ alma ama sadece protein al.
    Zaten proteinin fazlası vücuttan idrar yoluyla dışarı atılıyor. Yani karbonhidrat gibi yağ olarak depolanmıyor. Böylelikle hem gün içinde karnın doymuş olur hemde biraz daha sağlıklı beslenmiş olursun.

tabi yinede sen bilirsin.

Berkay1852 bunu beğendi.
  9. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    inan ayaklarım su toplayana kadar koştum yürüdüm :) fiziki olarak hiçbir kilolu görüntüm yok. eskiden vücut geliştirmeyle uğraştım 1.bucuk sene kadar. ancak gel gelelim adamlar orda sende kasmı var yagmı var diye bakmıyorlarmış :)) rakam neyse o. bizde rakama oynuyoruz işte. ama işim zor görünüyor. 10 günde 3-4 kilo verilirmi bilmiyorum

10. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bol bol su iç günde 3-4 litre en az ve son gün su alımını 0 a indir içme eğer okadar önemliyse kolay gelsin.

Berkay1852 bunu beğendi.
  11. Discoinferno

Discoinferno Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    10 günde boyle gidersen sagliksiz bi şekilde 6-7 kilo verirsin motibve edicek mi bilmiyorum seni :)

Berkay1852 bunu beğendi.
  12. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Boyle gidersen herturlu verirsin ama inşallah bu beslenme stilin bi saglik sorunu yaratmaz.

Berkay1852 ve Discoinferno bunu beğendi.
  13. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sabah 1 salatalık 1 domates çok çok ince kaşar peyniri dilimi ve 1 adet haşlanmış bütün yumurta yedim. uyanır uyanmaz 2 bardak soguk su içdim ve birazdan saar 10:00 da tekrar koşuya çıkacağım. Umarım verdiğim emeklerin karşılığını alabilirim. ayaklarım su topladı her tarafım hamlıktan agrıyor ama bunu başarmak zorundayım. :) Yorum atan herkese teşekkür ediyorum beni motive ediyorsunuz. inşallah sizlerin dediği gibi bu kısa sürede 3-4 kilo verebilirim

14. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Oglen 1 adet domates 1 dilim karpuz , 1 kase yogurdun icine 3 tane kuru inci karisdirip yedim. Sabah kosumu yine yaptim. Ama tartida gram oynama yok. Deli gibi ter atiyorm 3 gundur nerdeyse birsey yemiyorum. Neden boyle oluyor anlamadim

15. MaSKeLTR

MaSKeLTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle yağdan kasdan gitmesi önemli değil söylemin için yanlış düşüncedesin demek istiyorum. Daha sonrasında gelelim ne yapabilirsin kısmına...
    Beslenmeni bir düzene sokman gerekiyor. Protein ağırlıklı beslenmeli ve karbonhidratı olabildiğince öğünlerden çıkartman gerekiyor. Her öğününe yarım greyfurt ekleyerek bu işi hızlandırabilirsin mesela. Egzersiz kısmına gelecek olursak ilk 20 dk tempolu yürüyüş kaslarını ısıtıp hazırla sonraki 20 dk tempolu koşu daha sonra tekrar 20 dk tempolu yürüyüşe dön hemen ardından bir daha 20 dk tempolu koşu ve yürüyüş ile bitir. yaklaşık bir saat 20 dk 1 buçuk saati bu şekilde tamamla. Haftada en az 4 gün bu şekilde programlı bir nşekilde çalış ve protein beslenmeni yüksek tut. olmayacak iş değil bu. 3 beyazdan(un-şeker-tuz) tamamen uzak dur önemli olan kısım budur. şekerli gıdalar, unlu mamüller, tuzlu yiyecekler ve tuz. 10 gün gibi bir süren var günde su tüketimini 2 litrenin altına düşürme. gün içerisinde 2-3 bardağı geçmeyecek şekilde yeşil çay + limon içmen de yardımcı olacaktır... En pratik yapabileceğin şeyler bunlar olur... Kolay gelsin başarılar...

Berkay1852 bunu beğendi.
  16. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Kiymetli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. 3 gun oldu nerdeyse hicbisy yemedim salatalik ve domates disinda. Iki gundurde yaklasik 45 er dakika yuruyus ve kosu karisik kardiyo yapiyorum. Tikanana kadar kosup tikaninca hizli adimlarla yuruyuse geciyorum. Ama 3 gunde 1 kilo bile veremedim. Anlamiyorum nerde ya lis yapdigimi

17. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ac gecen 4. Gun tartida hala kipirdama yok. Gunde 2 defa birer saat yuruyus kosu karisik yapiyorum deli gibi ter atiyorm ama kilo gitmiyor. Kafayi yemek uzereym

18. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    1 kase yogurdun icine yarim dolu bir avuc findik ve kuru uzum atip yedim. Aksam yemegim buydu. Ama tartida hala 1 kilo bile oynamadi. Ne yapacagmi sasirdim ilerleme olmuyor arkadaslar. Tuz yag karbonidrat hicbir sey yemiyorum. Salata domates bol limondan olusan salata ve yogurt sadece. Ama neyazikki bir kilo bile veremedim vakdim daraliyor

19. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece salatayla beslenip gunde ortalama 2 saat yuruyus ve kosu karisik kardiyo yapdigim halde hicbir ilerleme yok. Sanirim basaramayacagim..

20. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    84 kiloya dusdum. Ama bir iki kilo daha vermek zorundayim.. 4 gunum kaldi yardimci olunnnn

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş