MUHAMMED ALI

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve boxer tarafından 26 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kurban olıyım senin ağzına:Daynen katılıyorum ali boksda bir idol olmuştur.

2. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    1.Bu karşılaştırmayı boks otoriteleri yapmıştır.
    2.Holyfield Tyson u tahrik etmek için her fırsatta kafasını yüzüne temas ettirerek kaşını açmıştır.
    3.Lennox ilk 6 raund sürekli sarılıp dövüşmediği için hakemden 3 uyarı aldı. Tyson yorulduktan sonra dövüştü kısacası kaçamak bir galibiyet aldı.
    Tyson boksa ara vermesine rağmen karneside lennoxtan ve çoğu şampiyondan daha iyidir.Öyle bir zirve yaşamıştır ki bir zamanlar Tyson u sadece Tyson un yenebileceği boks otoriteleri tarafından konuşulmuştur ama siz tanımadığınız bir spor hakkında o kadar iddalı konuşmuşsunuz ki özgüveninize hayran kaldım.

3. arespoem

arespoem Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    muhammed aliye saygım somsuz gerçekten büyük boksör.
    Ancak hiçbir boksör benim gözümde lennox lewis gibi olamaz.Bence lewis hakettiği saygıyı göremedi.

4. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sözlerimin tamamen arkasındayım yoksa size göre tyson rakiplerine saygılımı maçtan sonra o kadar bir birlerine yumrak atan boksörler maç bittikten sonra bir birlerine sarılırlar hatta özür dilerler boks ruhu budur ama tysonda ben bunları görmiyorum yoksa yanlışmı.bana göre tyson ile muhammet aliyi karşılaştırmak benc aliye saygısızlıktır ali bir efsanedir çünkü boksa 3-4 sen bıraktıktan sonra tekrar başlıyıp kısa zamanda tekrar dünya şampiyonu olabilmiş bir efsanedir ona clay diye seslenen rakibine maçta saydırdığı yumruklardan sonra durum söyle benim adım ne ha diye durup bağırmış ve bir daha yumruklamaya başlamıştır vietnam savaşına gitmeyip benim onlarla bir sorunum yok diyebilmiş unvanlarının elinden alınıcağını bildiği halde lafını esirgememiştir daha çok uzar ama çok bir yandanda bakıyorum tyson alinin yanında gerçektende yaramaz haylaz çocuk gişbi duruyo serseri gibi

5. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    boxer tyson güclü bir boksör dü.ama hic bir zaman ahlakli bir sporcu olamadi.hep sknadal ve reklam pesindeydi..sen bu sporun icinde olabilirsin ama tysonun kisiligini bizde gördük yillarca.hatta isteyen internette halen görebilir..lennox ile yapip yenildigi mactan önce ki basin toplantisinda hem durup dururken adam saldirdi,hemde canli yayinda o kadar televizyon ve kameranin karsisinda lennoxa göstererek en az 5 dakika cinsel organini eline alarak hareket cekti.ve zaten su an ildigim kadariyla 41 yada 42 yasinda olmasi lazim ama tamamen kendisini salmis göbegi kendisinden bir metre önde giden kadinlarla kizlarla tv karsisina cikip show yapan bi adam oldu

6. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Tyson u sevip sevmemen benim için hiçbir şey ifade etmiyor.Ama dünyanın en güçlü yumruğuna , en teknik boksörüne " hiçbir zaman boksör olamadı" dersen yanlış olur.

7. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    boxer galiba benim yazimi okumadin.yukarda yazmistim tekrar diyorum..box hayati cok basarili cok güclü bir boksordu ama ahlakli degildi.sporcu ahlaki ve terbiyesi yoktu hicte olmadi

8. GencFenerli

GencFenerli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bu poster olabilir dediğin sanırım biraz geç oldu ama gerçektende Muhammad ali sadece boksörlüğüyle değil medyayı yönlendirmesiylede gelmiş geçmiş en akıllı en iyi sprocu kendi tanımıyla "Greatest"..

born2win bunu beğendi.
  9. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Bu hayattaki herşey birşeyler kazanmak içindir.Tyson gibi ünlü bir boksör ve tutulan bir boksör.Böyle olunca para kazanıyo tabi para için ringe cıkıyo.

10. onur10

onur10 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten kendine aşırı güvenen ve kendine güveninin altında muhteşem yetenek ve çalışmalar yatan bir boksör :)

11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Greatest Of All Time.

Aslında daha fazla söze gerek yok ama söylemeden geçemicem.Muhammed Ali çok başkaydı zaten bunu izlersenizde görürsünüz.15 raund dövüşebilecek kadar güçlü ve kondisyonlu , hele o ayak hareketleri , guardı açık eskivleri her şeyi anlatıyor.Tüm zamanların en iyisi sözünü hak ediyor.

12. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Tyson benim bildiğim kadarıyla amerikan güzeline tecavüz edip hapise giriyo daha sonralardada müsluman oldu diye biliyorum

13. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73

Sayfayı Paylaş