mucize kilo alımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve adoniss tarafından 13 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. adoniss

adoniss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu spora başlayalı 3 ay oldu 2 aydan beri salonda çalışıyorum,1.ayda 4 yumurta akı içiyordum 2.ayda 6ya çıkardım ve hayatımda görmediğim kilolara ulaştım.65 kilodan 80 e çıktım.bu arada boy 180 böylece çiğ yumurta içmenin bir zararı olmadığını görmüş oldum.süt ile beraber 6 yumurta toplamda 30 gr protein yapıyor hesaplarıma göre,normal beslenmeye artı olarak.bu 2 aylık beslenmemde ne et ne tavuk nede balık gibi protein bakımından zengin besinleri hiç tüketmedim desem doğru olur.hızlı bir şekilde vucudumda yağ olmadan kiloyu bu şekilde aldım.ben et tavuk balık yemenize gerek yok demıyorum ama sonuç ortada maddi imkanı kısıtlı olanlara bence en büyük alternatif.sağlıklı ve hızlı kilo alımı.şimdi hedefim 90 kilo 8 yumurta akı.hayatımda 65 kiloyu ne kadar çok yemek yediysemde geçememiştim.vucudum irileşmeye başladı şimdiden,buda beni çok mutlu yapıyor.saygılar.

2. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    valla xxxxx dediğinde haklısın kilo konusunda ama zararı var diye biliyorum salmonella,tifo gibi hastalıklar bulaştırıyor insana.ben sana şunu öneririm haşla yumurtaları lor peynir yada sevdiğin bir türde peynir de olabilir yumurtayala peyniri ez yumurtayı böyle lor taneleri boyutuna kadar gelene kadar ez sonra okarışımı tam buğdaylı tost ekmeklerinin arasına tost yap götür.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Şubat 2011
  3. mucar

mucar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ceyhunn un söyledikleri doğru,illa ki çiğ içicem diyorsan pastörize halde satılıyor.

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız tasınmıstır.
    tasınma sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyurudan önce günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmaktadır. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş