Muay Thai Maçına Çıkacağım Motivasyonum Eksik

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve MeyethologY tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar.Daha önce dövüş sporlarında maçlara çıkmış arkadaşları ilgilendirebilecek problemlerim var.2.5-3 yıldır yapıyorum bu sporu ama çok ara vererek yaptım onun için ilk defa maça çıkacağım.Eskiden bıraktığım zamanki problemlerim olmasaydı o zamanlar özgüvenim çok yüksekti, başarabilirdim.Ama şimdi tamamen psikolojik çöküşteyim.Yenilip geleceğim deyip duruyorum kendime.Eskiden böyle değildim ama o zamanki güvenimi ne yaparsam yapayım getiremiyorum.Sparringlerde çekingenim, antreman yapmak istemiyorum, maça çıkınca ölmezsin en fazla nakavt olursun diyorum ama aynı zamanda nakavt olmak istemiyorum.Hiç değilse ufak bir derece yapmalıyım ama bu problemlerim var.Daha önce maç öncesi bu sorunları yaşayan ve çözeniniz var mı ? Teşekkürler...

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sana önerim motivasyon videoları izle youtubeden altyazılı vs motivasyonunu arttırır .
    Asla kaybetmeyi veya nakavt olmayı düşünme ! sonuna kadar kazanmak için dövüş ve kazandıktan sonraki anı hayal et , hazzı yaşa .
    Korkularımız beynimizin yarattığı saçma sapan soyut bir kavramdır aslında korku diye birşey yok ve korkunu yendiğinde aslında bundanmı çekiniyordum diyceksin .
    Şimdi kendine gel ve hazırım de daha çok çalış daha iyisini başar . Yıllardır çalıştığın o zamanları düşün boşunamıydı .

Şimdi kendine gel ..
    Bu senin rakibinle değil içindeki korkunla savaşın olucak söyle dostum sen korkak mısın ?

neverbackdown. bunu beğendi.
  3. bestyumruk

bestyumruk Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Kocaeli
    Youtube'den motivasyon videoları izle derim.

4. Reverse

Reverse Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Buakow ve tyson izlemeni tavsiye ederim bende çok etkili oluyolar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş